O projektu

Jsme tým profesionálů, podnikatelů a hlavně nadšenců, kteří se chtějí podělit o zajímavosti a užitečné informace v oblasti MLM podnikání.

Co nás k založení multilevel-marketing.cz vedlo?

Doposud v Česku neexistoval žádný seriózní zdroj, ze kterého by stejně zapálení lidé do MLM jako jsme my mohli čerpat informace, zajímavosti nebo sdílet své vlastní postřehy a příběhy. Na internetu existuje mnoho zdrojů, ale jejich obsah je většinou nepřesný, zkreslený a dost často také lživý. To byl hlavní důvod, proč jsme se rozhodli založit portál, který se bude „multilevelu“ se vší počestností věnovat a který je zároveň jediným veřejně dostupným zdrojem svého druhu. Cílem projektu je MLM podnikání trochu očistit, přiblížit široké veřejnosti, a hlavně SPOJIT všechny ty, kteří s námi tuto vášeň sdílí.

Chceme být respektovaným blogem profesionálů nejen pro profesionály na československém internetu.

Jak se zapojit?

  • Máte výsledky v MLM a chcete se podělit o své zkušenosti? Staňte se spoluautorem webu, sdílejte hodnotný obsah a budujte svou osobní značku uvnitř mnoha tisícové komunity našich čtenářů.
  • Staňte se našimi fanoušky na Facebooku. Komentujte dění, sdílejte obsah a doporučte tyto stránky i vašim přátelům.
  • Odkazujte vaše zájemce o podnikání na tento blog jako na důvěryhodný zdroj informací.
  • Kontaktujte nás, s nadšením uvítáme vaše nápady, dotazy, postřehy, názory a připomínky.

AKTUALITA:

KE KONCI ROKU 2021 DOŠLO K FÚZI TUZEMSKÉ JEDNIČKY, MLM SERVERU MULTILEVEL-MARKETING.CZ, S DVOJKOU NA TRHU, SERVEREM MLMJINAK.CZ.

Příjemné čtení, hodně úspěchů v podnikání a otevřenou mysl vám přeje

redakce webu Multilevel-Marketing.cz