Start podnikání

10 + 1 výhoda podnikání v network marketingu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Uznávaný řečník a podnikatel Randy Gage píše ve své knize Proč jste tak hloupý, nemocní a bez peněž o network marketingu jako o největším tajemství prosperity. V tomto příspěvku vám v pár bodech ukáži, proč tomu tak je a proč se stále více lidí zapojuje do síťového marketingu.

1. Nízká počáteční investice

Abyste mohli začít podnikat v multi-level marketingu, nemusíte se zadlužit u banky. Jednorázový poplatek za síťový byznys se pohybuje v rozmezí od 5 do 20 tisíc (dle firmy), kdy si pořizujete vlastní obchodní licenci včetně pár vybraných produktů pro vlastní spotřebu.

V porovnání např. se startem podnikání v autodopravě, kde se neobejdete bez oficiální dopravní licence a investice do vlastních přepravních vozů, která se může vyšplhat až do miliónů korun, je network marketing velmi levnou alternativou k rozjetí vlastního podnikání.

2. Časová flexibilita

Síťový marketing je designovaný tak, aby se mohl vykonávat při zaměstnání, studiu nebo mateřské dovolené. V praxi to vypadá tak, že 12 hodin týdně po dobu dvou let soustředěné práce vedou k finančí i časové svobodě. Pak už záleží jen na vás, zda zůstanete ve svém zaměstnání nebo dáte výpověď a budete se dále naplno věnovat MLM.

3. Sami si vyberete, jakou měrou se do podnikání zapojíte

Hledáte pouze přivýdělek pár tisíc měsíčně „na přilepšenou“ nebo opravdové bohatství? Síťový marketing nabízí obojí. Je pouze na vás, co hledáte a jak tomu přispůsobíte vaše pracovní nasazení. V MLM jste totiž placeni za výsledky.

4. Vyřešená logistická a administrativní infrastruktura

Veškerá starost o sklad, zaměstnance, produkt, dopravu, balení, inovace, papírování…vám v síťovém marketingu odpadají. Na začátku podnikání jste si koupili licenci na hotový byznys. Vaším jediným úkolem je starat se o to, aby zboží mizelo z regálů – tzn. dělat marketing.

5. Nepotřebujete žádné vzdělání

Nemusíte být druhý Einstein, abyste v podnikání uspěli. Spíše než klasické vzdělání se v byznysu oceňují vlastnosti jako vytrvalost, nadšení, trpělivost a disciplína. Ty nejlepší MLM společnosti poskytují také svým distributorů špičkový podnikatelský trénink formou pravidelných seminářů nebo webcastů.

6. Daňové výhody

Jako podnikatel máte, narozdíl od ostatních občanů, to privilegium utrácet peníze za určité nákladové položky ještě před zdaněním. Tím můžete ušetřit i hezkých pár tisíc ročně. Samozřejmě musíte ale splňovat legislativní předpoklady podnikatele – buďto podnikat na živnostenský list nebo pod hlavičkou s.r.o. Více informací k s.r.o. naleznete na specializovaných webových stránkách fontionnel.sk.

7. Možnost vybudování pasivního příjmu

Narozdíl od klasického podnikání, kdy vytvoření pasivního příjmu trvá i několik dlouhých let (pokud se tak někdy vůbec stane), je MLM navržené tak, aby každý, kdo chce při 2 hodinách denně soustředěné práce během 2 – 5 let dosáhl finanční svobody díky pasivnímu příjmu.

8. Možnost budování podnikání ve více zemích světa

U těch největších MLM společností si s licencí kupujete i možnost budovat vaše podnikání celosvětově. Díky internetu můžete dnes podnikat z pohodlí od vašeho počítače, ať už se nacházíte kdekoliv. Celosvětový obchod vám přinese obrovskou stabilitu a zcela nové možnosti podnikání.

9. Atraktivní systém odměňování a bonusů

Většina nových MLM společností inovovala staré a neflexibilní kompenzační plány a zvýšila tak ještě více atraktivitu tohoto lukrativního podnikatelského odvětví. Moderní kompenzační plány vám umožňují vydělávat takřka ihned a více. Novinkou jsou odměny na náklady spojené s podnikáním, výdaje na dovolenou nebo třeba extra peníze na zbrusu nové pneumatiky.

10. Podpůrný tým

V síťovém marketingu nejste na podnikání nikdy sami. Člověk, který vás do něho přivedl, má upřímný zájem na tom, aby jste byli úspěšní. Proč? Čím více se vám bude dařit, tím více poroste také jeho byznys, pokud však odvádí práci, kterou má. Kdyby jste pracovali na člověka nad vámi, který by nemusel už nic dělat, jednalo by se o pyramidovou strukturu, které jsou ve většině zemích nelegální.

11. Míra podnikatelského rizika je téměř nulová

Díky tomu, že má network marketing tak nízké investice a neexistuje v něm druhotná platební neschopnost, nemůžete jako distributor zkrachovat. Pokud si nebudete dělat velké zásoby produktů v garáži, ale budete nakupovat uváženě jen pro svou spotřebu nebo váš okruh klientů, vyhnete se tomu mít peníze v produktech, které byste poté nemohli třeba prodat.

VAROVÁNÍ: Pokud uvažujete o rychlém zbohatnutí bez práce, pak se MLM vyhněte obloukem. Síťový marketing není pro lenochy a vyžaduje svůj čas a pravidelnou aktivitu.

Přeji vám vše dobré.

Líbil se Vám můj příspěvek? Dejte mu LIKE, sdílejte ho na Facebooku a ostatních sociálních sítích, diskutujte o něm zde v komentářích nebo mě osobně kontaktujte.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář