Leadership Motivace Osobní rozvoj Start podnikání

10 návyků, jak se stát MLM hvězdou (1. část)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Při budování úspěšného podnikání v síťovém marketingu, jsou důležité návyky. Mohou vám podnikání buď postavit, nebo zlomit – pokud si neustále pěstujete zlozvyky.
Když jsem začínal se síťovým marketingem, byl jsem frustrovaný z nedostatečných výsledků. Jednoho dne, jsem se po návštěvě jedné úžasné akce rozhodl, že už si nebudu hrát na malého. Věděl jsem, že musím zjistit, co dělají ti, kteří vydělávají velké peníze – naučit se návyky superhvězd síťového marketingu.

Jakmile jsem se do toho pustil, během několika málo let se věci začaly skutečně měnit a moje podnikání začalo raketově růst.

Během své kariéry jsem vedl rozhovory s nespočtem lidí, kteří vydělávají miliony ročně (ale i měsíčně). Během tohoto procesu a díky svému vlastnímu úspěchu, jsem si začal osvojovat všechny návyky, které mají úspěšní profesionálové v síťovém marketingu společné.

Teď se s vámi chci o těchto 10 návyků superhvězd síťového marketingu podělit! Pokud si tyto návyky osvojíte, mohou vám pomoci vést k průlomu. Těšíte se? 🙂 Tak vzhůru do toho!

#1 Jednoduchost

Jednoduchost je téměř umělecká forma a je těžké ji dosáhnout. Pokud si nedáte pozor, skončíte s velmi komplikovaným systémem, pro rozvoj svého podnikání. A komplikovaný systém brání duplikaci, což je klíč neomezeného a nikdy nekončícího růstu.

Existuje přísloví – zmatená mysl nic nedělá. Jednou z věcí, kterou mají lidé s dlouhodobým úspěchem společné, je radikální jednoduchost. Jejich systémy a každodenní metody fungování, jsou jednoduché a snadno se dodržují. Protože jednoduchost vytváří svobodu.

#2 Pozitivita

Nejúspěšnější profesionálové v síťovém marketingu blokují negativitu. Vědí, že je nebezpečná. Pokud se vyskytne problém, hledají světlou stránku – vždy najdou pozitivní stránky, když se ostatní utápějí v těch negativních. Vědí, že pozitivita je hnojivo, které pomáhá semínku růst. Snažte se povznést svůj tým a svou společnost, rozhodně vás to požene kupředu.

Pokud do svého podnikání vpustíte negativitu, otráví to vaši organizaci. Každý má negativní momenty, ale je důležité, nešířit je kolem sebe.

Superhvězdy síťového marketingu jsou majáky světla, v jejich blízkosti se cítíte lépe. Buďte jedním z nich!

#3 Strategie

Superhvězdy síťového marketingu si postupem času osvojí strategické myšlení. Vymýšlejí strategie, jak propagovat, jak přimět více lidí k tvrdé práci a vzbudit pozitivitu. Neustále analyzují a snaží se najít nejlepší a nejjednodušší způsob, jak dosáhnout výsledků.

Jsou strategičtí v tom, kam a kdy cestují, o čem mluví, jak trénují a jak se prezentují. VŽDY mají plán činnosti a svůj todo list.

#4 Ponoření do MLM

Nejúspěšnější profesionálové v síťovém marketingu vytvářejí kolem svého podnikání bublinu. Rozhodnou se žít a dýchat síťovým marketingem a vytvoří si prostředí, které je tlačí směrem k jejich cílům. Dbají na to, aby vše, co dělají, včetně čtení knih, poslechu audia a sledování videí, je posouvalo směrem k jejich snům.

Obklopují se těmi správnými lidmi. Nepřipouštějí si negativitu ani rozptýlení a svou mysl živí pozitivitou a zároveň ji aktivně chrání před negativitou. Když se ponoříte do svého podnikání, odemkne to váš potenciál. Díky němu je snazší, udržovat všechny ostatní návyky.

#5 Tvrdá práce

Superhvězdy síťového marketingu nevnímají tvrdou práci jako něco negativního. Pro většinu lidí na světě je práce něco, čemu se chtějí vyhnout, nebo od čeho chtějí utéct. Lidé celý život čekají na víkend, nebo dokonce na důchod, aby nemuseli pracovat.

Úspěšní profesionálové v síťovém marketingu se na práci takto nedívají. Vnímají ji jako příležitost naplnit svůj cíl, přispět světu, osobnostně růst, pomáhat druhým, něco vytvořit. Pracují tvrdě, ale je to jejich vášeň. Odpočívají jen tak dlouho, aby měli energii vrátit se do práce. Stále myslí na to, že se k ní vrátí.

Teď jsem vám představil 5 nových návyků, na kterých můžete pracovat. V příštím článku se budu zabývat dalšími 5 návyky superhvězd – máte o to zájem? Napište mi třeba do komentářů.

Dám vám alei další zdroj, který vám opravdu pomůže, pokud to s růstem svého podnikání myslíte vážně. A to od lidí, kteří jsou špičkou v MLM  a Vy od nich získáte milionové rady, jak ovládnout MLM – a to vše naprosto ZDARMA – kde?

Na Online MLM Summitu!

Pokud už v MLM jste nějakou dobu anebo právě začínáte, ale zatím stále nemáte výsledky o kterých sníte, pak Vám možná mohu hodně pomoct tím, že pořádám Online MLM Summit ZDARMA.

Na 5 až 6hodinovém Online MLM Summitu, odevzdá své knowhow síťového marketingu celkem 14 tuzemských CZ/SK lídrů – milionářů.

Tito lidé prozradí do detailu, jak vydělali přes 100.000.000+ Kč (resp. přes 4.000.000+ EUR) za velmi krátký čas.

Nejlepší na tom je to, že celý SUMMIT je úplně ZADARMO, takže jedinou investicí je Vaše pozornost a Váš čas v neděli – registrujte se na vysílání a řekněte to všem těm, které chcete vzít na vrchol s Vámi:

https://summitonline.cz/

Brzy na viděnou!

S pozdravem Michal – Váš MLM fanoušek číslo #1


Za inspiraci pro tento článek děkuji mému „MLM“ příteli, Rayovi Higdonovi (firma HIGDON GROUP™).

 

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Michal Karmazín je neúnavným obráncem MLM modelu, díky kterému si i on, přes pomoc dalším lidem, kompletně změnil život k lepšímu a nyní, o principech úspěchu v tomto krásném odvětví, rád sdílí MLM knowhow přes projekty: oMlm.cz, MlmJinak.cz, MlmSystem.cz, MlmAkademie.cz, a samozřejmě i Multilevel-marketing.cz, který přikoupil na konci roku 2021.

Napsat komentář