Osobní rozvoj

3 kroky ke splnění Tvého snu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Sen, tolik ožehavé téma. Je sen důležitý? Proč o něm všichni tolik mluví? Vždyť bez akce není výsledek, je potřeba mít hlavně cíl! Ano, bez akce není reakce, jak říkám já 🙂 Ale sen hraje prvotní velmi důležitou roli, protože právě sen vám dává energii pro to, abyste věci dávali do pohybu.

Sen je ten spouštěč, který tě „vykopne“ z gauče. Pouštíš se do akce kvůli svému snu (jen tak věci neděláme). Kvůli životu, po kterém toužíš. Bez snu bys byl spokojen tam kde jsi. Ale nejsi, proto hledáš cesty, možná jsi ji už našel.
Sníš, pouštíš se do akce, děláš potřebné kroky. To je ono!

Hlavní důvod proč to všechno děláš je tvůj sen.

Díky svému snu překonáváš překážky, které se ti během cesty zaručeně postaví do cesty. Sen je jako vzduch, který dýcháš na své cestě. Sen je to, proč žijeme. Pokud nemáme sen, svou vizi, za ničím v životě nejdeme, tak jen přežíváme den za dnem… Rok za rokem. Život ale NENÍ přežívání. Přečkávání jakési doby, ve které teď žijeme. To nedává smysl?
Doufám, že to máte opačně. Že žijete právě pro svůj sen!

Na této stránce je většina z vás, kteří mají svůj sen a jdou si pro něj – již aplikují potřebné kroky.
Pokud tento článek rozšíří obzory i Tobě, který teprve svou cestu začínáš, budu ráda.

Zrovna pro tebe je tento článek, objeviteli, chci ti pomoci si začít plnit své sny.
Pamatuji si na dobu, kdy jsem hledala informace, jak věci začít dělat jinak, abych si mohla splnit své tajné sny. V té době, kdy jsem já sama hledala, jsem podvědomě toužila po učiteli, mentorovi, který bude lidský, nebude se na mě vrhat jako na kořist, ale postupně mě provede procesem. Procesem růstu. Protože každý máme svůj čas. A pro každého tu jsou jiné cesty, jak si splní svůj sen (pokud se ho během cesty nevzdá, protože znám i spousty z těch, kteří svůj sen zahodili).

Radím jediné: Pokud podvědomě cítíš, že jsi jiný než ostatní, víš, co chceš, jen zatím neznáš to JAK to udělat, neboj – vše přijde. Soustřeď se na jediné, podporuj své sny! Bojuj za ně, nedej je!

Mám několik rad, které fungují mně v mé cestě za realizací 🙂 Ráda se o ně podělím:

Měj svůj sen všude na očích

Už když se ráno probudíš, je dobré vidět svoje sny a touhy. Za čím v životě jdeš, to tě jednoznačně „vykope“ z postele, tomu věř. Tvůj den nabyde smyslu.

Já mám naproti posteli svou nástěnku vizí a snů. Tam mám na čtvrtce vylepené obrázky všeho, pro co v životě žiji, kam směřuji. Protože hned po probuzení máme všechny smysly otevřené, ještě nejsme zahlceni každodenními starostmi (radostmi), jsme otevření. Je fajn upřít svůj zrak na obrázky (prozatím obrázky) svého budoucího života.
V mobilu mám další obrázek, kde vidím svůj sen. Miluji cestování, takže mám na očích mnoho obrázků moře, pláží, odpočinku, palem, památek – idylka!
Na tapetě svého počítače mám další obrázek! V bytě na zdi mám tapetu, která vystihuje to, kam směřuji (tam mám most Golden gate, kam se chci vydat – další vjem pro můj mozek.

Zkrátka všude, kde jen to jde, měj na očích to, pro co žiješ, co tě spaluje touhou mít to. A uvidíš, že se ve tvém životě začne něco měnit. Mozek si automaticky začne hledat cesty k dosažení. A budeš otevřenější k příležitostem, které jsi doteď neviděl.

Osahej si svůj sen

Je tvým snem koupit si Ferrari? Jdi se v něm projet. Dnes existuje spousty příležitostí, jak se k tomu dostat. Existují jízdy s instruktorem, nebo se jít podívat do autosalonu a tam si domluvit projížďku – dnes nejsou hranice. Jen my si je mnohdy děláme v hlavě úplně zbytečně.
Je tvým snem mít svého koně? Jdi se na něm projet, vžij se do situace jakoby byl už tvůj. Je potřeba si v mysli vytvořit takový vzorec, cítit se tak jakoby tvůj sen byl už splněný. Nevnímej toho druhého soudce ve tvé hlavě, který říká „ty jsi se snad zbláznil, tohle nikdy mít nebudeš“.
Vypni ho. Vnímej pouze toho druhého, který tvůj sen podporuje.

Můžeš si pomoci třeba tím pokud znáš někoho, kdo má to, co si přeješ ty. Řekni si: „Když to může mít Fanda, proč ne já? Co jsem míň než on?“ To funguje dost dobře 🙂

Malé a velké sny

To byla chyba, kterou jsem kdysi dělala já. Dávala jsem si jen velké sny (mít velký dům a luxusní auto) a ne malé cíle (např. jet na oblíbenou dovolenou, koupit si pohodlné boty). A tím jsem se pak stresovala. Neodměňovala jsem se, viděla jsem jen ty vzdálené sny! Odměňuj se i malými sny.

Toužil jsi se podívat na rozhlednu, o které tak dlouho mluvíš? Běž a odměň se! Uskutečni i své malé sny. To tě popostrčí dál. Samozřejmě se vždy odměň za nějakou aktivitu, ne jen tak zadarmo, snad mi rozumíš 🙂

 

Možná si říkáš, proč mám své sny lepit na nástěnku? Proč si je mám psát? Mám je v hlavě, to stačí. Ono to ale nestačí, protože právě ve chvíli, kdy to „hodíte“ na papír se začnou věci dávat do pohybu.
Najdeš jiný úhel pohledu.
Na své sny se začneš dívat z jiné perspektivy.

 

S láskou

Romča

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

1 Comment

  1. Vision board rozhodně funguje, můžu potvrdit. Velmi účinné je spojit vision board s myšlenkovou mapou. Ale v každém případě záleží na našem mentálním nastavení, které může být ve skutečnosti jiné než si myslíme.
    Tak například: domníváte se, že máte kladná vztah k penězům?
    Zkuste si tento test a možná budete překvapeni… http://penizeavy.cz/?a_box=qmwf364c

Napsat komentář