Kontaktování Motivace Osobní rozvoj Sponzorování Start podnikání

5 kroků, jak sdílet osobní příběh a zaujmout

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jak vytvořit příběh, který rezonuje, inspiruje a motivuje? Ve článku se ponoříme do klíčových aspektů, které pomohou představit váš příběh v nejlepším světle.

Objevte sílu vyprávění a využijte ji ve svém podnikání v oblasti network marketingu. Odlište se a zjistěte, jaký má váš příběh potenciál a jak ho můžete využít ve svůj prospěch.

Proč je důležité sdílet váš příběh a jak na to?

Budete sví.

Autenticita je v network marketingu klíčová. Když sdílíte své skutečné zkušenosti a cestu, dokážete se díky tomu napojit s ostatními lidmi.

Toto spojení není jen povrchní – skrz váš příběh potenciální zákazníci vidí, že za produktem nebo službou nestojí jen bezduchá korporace, ale skutečná osoba s upřímnými zkušenostmi – vy.

Díky příběhu vyniknete z davu.

Na trhu network marketingu (a vlastně při jakémkoliv podnikání) je důležité se odlišit od ostatních, abyste nezapadli. Váš příběh může být právě tím, co vás postaví vpřed před ostatní.

Když sdílíte svůj vlastní příběh, stáváte se nejen konkrétní osobou za produktem, ale stanete se někým, koho si lidé snadno zapamatují a s kým chtějí budovat vztah.

Probudíte v lidech emoce.

Ty hrají v businessu nemalou roli, protože emocionální spojení často vede k loajalitě.

Dobře vyprávěný příběh, může probudit silné emoce u potenciálních klientů, což je často první krok k budování dlouhodobé spolupráci.

Váš příběh je neocenitelným nástrojem v komunikaci a marketingu. Využijte ho.

5 klíčových kroků k efektivnímu sdílení vašeho příběhu

1. Autenticita je klíč

V dnešní době je pravdivost a autenticita důležitou součástí komunikace a vztahů. Když sdílíte svůj příběh, je důležité zůstat věrný tomu, co jste prožili.

Nepřehánějte a rozhodně si nevymýšlejte. Potenciální zákazníci ocení upřímnost a opravdovost příběhu a díky tomu budou víc věřit tomu, co říkáte (a co prodáváte).

2. Mějte strukturu příběhu

Každý poutavý příběh má svůj začátek, střed a konec. Když vyprávíte svůj vlastní příběh, uvažujte o tom, jak vaše cesta postupovala krok po kroku.

Jaké události vás přivedly k network marketingu, co vás motivovalo? Jaké výzvy jste museli překonat a jak se váš život díky těmto zkušenostem změnil? Jak se vám daří teď?

3. Vytvořte si emocionální vazbu

Jak už jsem psal, pouto se často tvoří na základě emocí. Aby váš příběh opravdu rezonoval s posluchači, musíte v nich vzbudit emoce.

Zamyslete se nad tím, jaké pocity a touhy by vaši posluchači mohli mít a jak by se mohli identifikovat s vaším příběhem.

4. Nebojte se vizualizace příběhu

Vizuální prvky mohou váš příběh oživit a udělat ho mnohem snadněji zapamatovatelným a rozhodně jiným od těch ostatních.

Pokud máte fotografie, videa nebo jiné památky z vaší cesty network marketingem, neváhejte se s ostatními podělit. Posílí příběh a pomůže lidem, se do něj vcítit.

5. Trénujte a zdokonalujte svůj příběh

Jak se říká, opakování je matka moudrosti a praxe dělá mistra. Sdílení vašeho příběhu berte jako dovednost, kterou je třeba neustále zdokonalovat.

Pokračujte ve zkoušení různých variant svého příběhu, naslouchejte reakcím posluchačů nebo čtenářů a upravujte své vyprávění tak, aby bylo co nejefektivnější.

Důvěra je klíčová

V Network Marketingu je sice důležitý produkt, ale právě vaše osobní zkušenosti a cesta jsou tím, co může skutečně přesvědčit lidi, aby vám věnovali svou důvěru.

Váš příběh je neocenitelným nástrojem, využijte ho a nezapomeňte ho pravidelně zdokonalovat.

Jak často pracujete se svým příběhem vy?

Sdílíte ho s ostatními, pracujete na něm, pomáháte ostatním vidět jejich vlastní potenciál v network marketingu?

Pokud ještě moc ne, pak je nejvyšší čas začlenit tuto strategii do Vašeho fungování a uvidíte, co se začne dít 🙂

Moc Vám držím všem palce, nechť se všechny Vaše sny stále plní!

S pozdravem Michal – Váš MLM fanoušek číslo #1


PS: Dám vám i další zdroj, který vám opravdu pomůže, pokud to s růstem svého podnikání myslíte vážně.

Je to knowhow od lidí, kteří jsou špičkou v MLM  a Vy od nich získáte milionové rady, jak ovládnout MLM – a to vše naprosto ZDARMA – kde?

Na Online MLM Summitu!

Na 5ti až 6ti hodinovém Online MLM Summitu, odevzdá své knowhow síťového marketingu celkem 14 tuzemských CZ/SK lídrů – milionářů.

Tito lidé prozradí do detailu, jak vydělali přes 100.000.000+ Kč (resp. přes 4.000.000+ EUR) za velmi krátký čas.

Nejlepší na tom je to, že celý SUMMIT je opravdu úplně ZADARMO, takže jedinou investicí je Vaše pozornost a Váš čas v neděli – registrujte se na vysílání a řekněte to všem těm, které chcete vzít na vrchol s Vámi:

https://summitonline.cz/

Brzy na viděnou!


Za inspiraci pro tento článek děkuji mému „MLM“ příteli, Rayovi Higdonovi (firma HIGDON GROUP™).

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Michal Karmazín je neúnavným obráncem MLM modelu, díky kterému si i on, přes pomoc dalším lidem, kompletně změnil život k lepšímu a nyní, o principech úspěchu v tomto krásném odvětví, rád sdílí MLM knowhow přes projekty: oMlm.cz, MlmJinak.cz, MlmSystem.cz, MlmAkademie.cz, a samozřejmě i Multilevel-marketing.cz, který přikoupil na konci roku 2021.

Napsat komentář