Ebook Síťujte jako superstar

Zvyšte počet úspěšných schůzek o 100% a registrujte více lidí do svého byznysu!

Stáhněte si zdarma e-book a zkopírujte 7 kroků, díky kterým registrujete více lidí a vyděláte více peněz.

stáhnout ebook

Ještě jeden krok

50%Odesláním formuláře dáváte svůj souhlas s tím, že zpracujeme Vaši e-mailovou adresu za účelem zaslání elektronické knihy a dalších novinek, které se týkají síťového marketingu. Z odběru zpráv se můžete kdykoliv odhlásit. Jak zacházíme s osobními údaji se můžete dočíst zde.


Recenze

5 kroků k bohatství

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Zrovna pročítám ebook o MLM od Jiřího Černoty a musím se přiznat, že jsem byl trochu skeptickej. E-book jsem zkouknul během 10 minut a říkám dobrý – chápete prostě průměr. Nicméně v hlavě mi zůstalo pár myšlenek, o kterých jsem polemizoval. Nedalo mi to, sedl jsem si k pc a ebook si čtu ještě jednou a pořádně.

Jsem upřímně rád, že jsem to udělal. Pojďme už ale k požadovanému ebooku.

5 kroků k bohatství v MLMCílem tohoto e-booku je dát každému, kdo se síťovým marketingem zabývá, základní představu o tom jakými etapami musí projít a jaká rozhodnutí učinit na cestě za úspěchem v tomto podnikání. Vyjádřený grafický pohled procesu člověka od toho, kdy mu někdo zavolá, aby přišel na schůzku, až po to bohatství. Vyjádřeno jedním slovem – Evoluce!

E-book je celkem univerzální a dá se aplikovat  i na strukturované firmy jako jsou finanční poradci či realitní makléři a částečně i podnikání.

Navíc je udělán i pro nečtenáře, tzn. napsán velkými písmeny jak slabikář a hodně obrázků, takže se četl dobře a byla to taková příjemná oddechovka.

Co jsem si uvědomil?

Po přečtení  jsem dostal odpověď proč  lidé končí v jednotlivých etapách MLM. Analyzoval jsem to na svých projektech jak úspěšných, tak neúspěšných, a přesně to odpovídalo. Tento e-book vám může ušetřit si nervy. Pač místo oblikátní věty – tento byznys je tak dobrej a já nepochopím, že on to nechápe a za chvíli skončí. Najednou v e-booku dostanete částečné vysvětlení, proč tomu tak je.

Utvrzení v tom, že některé nově příchozí zahraniční MLM s klondaikovou kulturou některých „lídrů“ popírá základní principy úspěšného MLM a tudíž nemůžou dlouhodobě uspět. Stejně jak whisky, aby byla dobrá a kvalitní, musí zrát v dubovém sudu několik let, tento proces se nedá nijak urychlit. Tak jako i u MLM. Udělá se informační bublina jaká je to pecka, na začátku se hrnou davy, které si chtějí ukrojit svou část a cítí příležitost, ale pracovat nechtějí. Bohužel je to trend internetového podnikání.

Finální verdikt – užitek e-booku

Právě již zmíněný graf evoluce zájemce v podnikání. Dá se používat v reálném čase, kde lidem ukáže co musí splnit proto, aby dosahovali zajímavých výsledků a zaroveň pochopili myšlení lidí, kteří se s MLM teprve setkávají. Trpělivost právě není oblíbenou vlastností v MLM a pokud výsledek nepřijde hned, celou svou minulost aplikuje nováček na svou budoucnost a náhle si uvědomí, že na to nemá a začne si sám házet klacky pod nohy a rychle skončí.
Na druhou stranu, pokud se mu vysvětlí evoluce, tak jeho vytrvalost se může prodloužit.

Pokud tohle byla jen pouze ochutnávka toho, co nám chce Jirka Černota ukázat, tak se těším na další informace a odhalení, které nám ukáže.

E-book doporučuji všem co dělají MLM, nebo jakýkoliv byznys,
kde je potřeba na sobě pracovat.

 

Příjemné čtení.

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Napsat komentář