Osobní rozvoj

Doufáte v úspěch a pořád nic?! Žádná opravdová změna nepřichází?! Pak to děláte ŠPATNĚ!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

„Jedna věc je věřit v příležitost a v lepší život a druhá věc je ho žít. Nezapomínejte, že prosperita začíná tím, že se cítíte dobře. Fyzicky, psychicky či finančně, každá součást prosperity je klíčová, neboť bez ní to není prosperita.“

Michal Mikulášek

V mém předminulém článku napsal Martin Ryšan v komentářích velmi zásadní věc, kterou možná mnoho z vás přešlo, ale já bych jí rád vyzdvihnul a zdůraznil.

1) Čas

Během, jak krátké doby by jste měli uspět ve Vaší společnosti?

Pan Ryšan napsal 2-5 let.

Já si myslím, že klidně 2-4 roky, ale i kdyby 5. Pokud jste v tomto odvětví více, než 5 let a nedosáhli jste svého cíle, pak to děláte špatně. Udělejte razantní změnu. Najděte si odborníka, zaplaťte mu nebo změňte společnost, klidně. Najděte impuls, startér, svíčku, která konečně zažehne Váš úspěch.

2) Cíl

„Lidé si určují cíle na základě toho, jak moc věří v sebe či své schopnosti. A to je mnohdy také jemná půlící čára mezi úspěchem a neúspěchem.“

Michal Mikulášek

Cíle se samozřejmě mohou lišit, avšak pokud chci do 5 let mít strukturu v tisících obchodních partnerech, měsíční výdělky v milionech, tak tomu budu nucen věnovat daleko více, než člověk, který chce jenom do dvou let skončit se svým zaměstnáním.

Nestěžujte si, že vám to nejde. To vy jste ti, kteří rozhodují o svém životě. Chcete změnit okolí? Jednoduchá pomoc, prvně změňte svůj přístup (např. proaktivitou).

3) Vybírat si lidi do svého byznysu nebo ne?

Vše se odívíjí od vašeho poslání a cíle.

Chcete vydělávat miliony? Tak s lidmi, kteří chtějí jenom pár tisíc Kč navíc každý měsíc to asi nebude moc jednoduché. Pokud k sobě, ale najdete další podobně smýšlející MILIONÁŘE, pak vaše cesta bude o mnoho snažší.

„Peníze nejsou zdrojem, peníze jsou proudem. Peníze jsou svoboda jednání v materiálním světě, a protože si nemohu zvolit jiný, než tento svět, pak jsem si zvolil svobodu skrze peníze.“

Michal Mikulášek

4) Vzdělání je klíč

podívejte se na toto video Suli Breaks a pak čtěte dále.

Mnoho z Vás ví, že státní školství není odpověď přesto mi všichni chtějí maturitu, titul atd.

Chcete vlastní život přesto pořád žijete život svého okolí? Copak je osobní rozvoj pro Vás jenom hezké slovo?

Zvolte si vlastní vzdělání. Já si zvolil Španělštinu, kytaru, knihy osobního rozvoje či AIESEC.

Všichni mají možnost volba, ale málo lidí jí doopravdy využije. Buďte mezi tou menšinou a miřte mezi ty nejúspěšnější!

Pokud je tohle jediný život, tak od něho chtějte maximum. Já chci a nebojím se to říct. A co vy?

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

3 Comments

  1. Ano, pokud někdo po 5 letech v MLM nemá výsledky, něco je špatně. Ale vůbec to nemusí být tak, že on dělá něco špatně. Většinou je to jen o špatném načasování – vybral si nevhodnou firmu, s nevhodným produktem, v nevhodné zemi, v nevhodnou dobu… Milovat produkt a být loajální bohužel nestačí – 10 let, 20 let na stejné pozici – zažil jsem to… Bude v tomto případě trvat cesta na vrchol 100 let??? Změnit firmu, pokud nejste spokojení a ani nikdo jiný kolem Vás neroste, v tomto případě není žádný problém. Nicméně, jak jsem psal už v minulém komentu – nestřídejte firmy jako ponožky – kazíte si reputaci… Pokud máte vybráno – vydržte to aspoň pár let – klapky na oči a na uši a nejlépe až na vrchol… Ať se Vám všem daří! Miluji MLM!!!

Napsat komentář