Osobní rozvoj

Emoční matematika I – anebo co nás žene dál?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Pozitivní tlak je nedílnou součástí při rozvoji osobnosti. Pomáhá nám posouvat se výš a výš za našimi cíli. Význam tlaku je mnohými podceňovaná, možná pro někoho i neznámá, síla jejíž absence má za následek jediné – konec v byznysu. Proto je pro úspěch tak důležité pochopit, co všechno nás a naši práci – i život – ovlivňuje a začít s tím efektivně (spolu)pracovat.

Už se vám nejednou stalo, že ti dva nesmiřitelní našeptávači na vašich ramenou, nenašli společnou řeč? Na jednom rameni klaďas říká: „Super věc, jdi dál“ a záporák našeptává: „Stejně na to nemáš. Vzdej to!“ Znáte ten pocit, když jste zažili neúspěch a poté jste celý den – s pocitem totální prohry – leželi nečinně v posteli, nebo jste šli někam ven na pivko a vaše další úkoly pověsili na hřebík, když jste dobře věděli, že je potřeba udělat je ještě dnes? Jenže při kontrole stavu energie ukazovala rafička na nulu.

Každý v byznysu prožívá svou vlastní evoluci. Nejdřív zní vše krásně a lehce. V opojení bezchybnosti není nic problém a vidina velkého majetku je víc než reálná. Ale jakmile přichází praktická část, ochutnáte tvrdou realitu a nastanou pochybnosti. Vaše víra a pevná myšlenka je jako kord. Postupem času se začne ohýbat pod tlakem negativních myšlenek. Buď ho narovnáte zpět pozitivním tlakem nebo podlehnete našeptávačům, kteří kord ohnou proti vám, což vás nakonec byznysově zabije. V tom lepším případě budete jen po delší čas paralyzováni.

Abyste mohli využívat všechny tlaky pro váš prospěch, musíte splnit jednu jedinou podmínku. Kromě uvědomění si, že něco takového existuje, je to schopnost mluvit a psát. Takhle jednoduché to je – stačí prostá komunikace. A teď vám popíšu, a prakticky vysvětlím, jednotlivé tlaky. Jsou čtyři a každý si zaslouží vlastní prostor, aby to bylo skutečně přínosné.
Zbystřete smysly, udělejte si pohodlí a čtěte dál.

První tlak – TLAK VNITŘNÍ

Je to vaše vlastní PROČ.
Položte si otázku: Co mne vlastně motivuje zažívat neúspěchy a nezdary při budování byznysu?
A teď obráceně. Čím déle si dokážete o vašich snech a vizích povídat, tím silnější jste. Takže další otázka na vás je: Jak často sníte o tom, co chcete? Jak často a s kým o tom mluvíte? Kolik papíru jste svými sny popsali?
Pokud neděláte nic z výše řečeného, nebo jen občas, tak mám pro vás špatnou zprávu: Nezažijete větší výsledky právě proto, že pořádně nevíte své proč!

Víte jaká je cesta k dosažení úspěchu? Masochismus!
Takže jste opravdu připraveni trápit se a dělat věci, které nemáte rádi?
Jediná správná odpověď je ANO, protože ti nejlepší to dokážou. Je to o vyšším principu! Kdybyste byli jako podezřelí u výslechu na policejní stanici a komisař vám řekl: „Pokud nám řeknete kdo to udělal, budete volný!“ tak máte na výběr. Buď budete volnej práskač s rizikem, že vás pak někdo může sejmout za bonz. Nebo budete „hrdina“… a na pár let v chládku. V obou případech něco získáte a něco ztratíte. Každá varianta kromě jasných výhod přináší i nevýhody.
Na vás je rozhodnutí, CO jste ochotni obětovat tomu, co můžete získat. A o tom je byznys!

Pokud chci vydělat peníze a musím vzít do ruky telefon, tak to buď udělám nebo ne.
Když nezatelefonuju, ušetřím se sice negativním emocím, ale tím pádem přijdu o možnost příjmu a finanční nezávislosti/svobody. Nebo volat budu, což mi momentálně nedělá ani trochu radost a musím zpracovávat kvanta negativních emocí, ale je velká šance, že časem ten velký úspěch přijde. Ano, časem se dopracujete do fáze, kdy negativní věci převedete na pozitivní.
Dopracujete! Jsou to dlouhé měsíce či léta praxe a taky odříkání.
Je to dlouhá cesta, a na jejím začátku stojí jediné PROČ.
Už chápete význam mé úplně první otázky? Už víte co Vás motivuje zažívat neúspěch?

Byznys je práce jako každá jiná, a bez práce nejsou koláče.
Buď se teď utvrdíte, že přesně víte co chcete, nebo nemáte jasno a dál si můžete nalhávat, že jednou budete úspěšní. Říkám Vám rovnou: raději si ušetřete nervy i čas, věnujte se rodině, koníčkům, kamarádům a věřte, že bude šťastnější než se zlatou horečkou v hlavě. Bohatství a sláva o které sníte, není zadarmo. Ať vám tvrdili cokoliv, pravdou je, že do byznysu musíte investovat. Bez velkého nasazení a úsilí neuspějete, jen si rozvrátíte přátelství a rodinné vztahy, páč jste jim vnutili pohádkové peníze a přitom je sami nevydělaly.

Za svoji kariéru jsem zažil dva byznysy, kdy jsem maximálně otestoval svou kvalitu. V prvním případě jsem podcenil tlaky a stálo mne to post, v tom druhém přestala firma dodávat produkt, jinak bych tam působil dodnes.

Vyzkoušel jsem více byznysů a podlehl emocím, slibům a pozlátkům. Nejen díky tomu přesně vím proč jsem neuspěl, ale i jaká je mentalita a jak jsou aplikovány tlaky v jednotlivých MLM. Platí zde pravidlo: „Čím menší sebevědomí, tím pohádkovější příběh“ Vám budou vyprávět.

Pokud chcete skutečně vědět na čem jste, je dobré promluvit si s někým, kdo k vám není ovlivněn vazbou a má potřebný nadhled a případně i zkušenost.

Jaká je Vaše motivace k dosažení úspěchu?

Nabízím vám možnost konzultace ZDARMA – ujasněte si svou vizi a myšlenkové pochody. Někdy pár vět naprosto změní celé smýšlení.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

2 Comments

Napsat komentář