Motivace Osobní rozvoj Start podnikání

Jak funguje zákon přitažlivosti? Jak se stát tím, kým chcete být?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jak využít zákon přitažlivosti, abyste ve svém životě získali to, co chcete? Jak ho „nakopnout“, aby fungoval i pro vás? Zákon přitažlivosti je něco, co když pochopíte, urychlí to dodání všeho, co ve svém životě chcete.

Zabrání vám také v tom, abyste se tolik soustředili na překážky. V tomto příspěvku použiji různých příkladů, které vám pomohou se na něj zaměřit.


Co je to zákon přitažlivosti?

Zákon přitažlivosti je koncept, podle kterého si do života přitahujete vše, na co myslíte a co cítíte. Někteří lidé to berou tak, že stačí na věci myslet a ony se vám zázračně objeví v životě.

Tak to není, nic není zadarmo. Ale když začnete přemýšlet o věcech, které ve svém životě chcete, a cítit věci, které chcete, nabídnou se vám možnosti. A pokud je využijete, skutečně můžete ke svému vysněnému životu dospět.

To je potřeba pochopit, že to funguje oběma směry – negativním i pozitivním. Třeba člověk, který se neustále stěhuje a vždy má negativního souseda. Zkusí se přestěhovat, znovu a znovu.

A už preventivně čeká, že tam zase bude další protivný soused, že na ně má prostě smůlu. A ono jo. Prostě to, o čem přemýšlíte, si sami přivoláváte. Prvním krokem je prosté uvědomění si toho, na co myslíte.

Pokud jste v dopravní zácpě, přestaňte se tolik soustředit na zácpu, na vztek, na to, jak to není fér, že přijdete pozdě, přestaňte se soustředit na všechny věci, které nechcete, a začněte se více soustředit na to, co chcete.

Možná to zní bláznivě, ale jde o tohle. Jakmile začnete o té věci přemýšlet, vlastně vysíláte „vibrace“. Setkali jste se někdy s někým a řekli jste si: „Nevím, jak to s ním je, jen z něj cítím divné vibrace.“

Nešlo o to, že by měli divný knír… šlo o něco, co jste vycítili a čemu jste příliš nerozuměli.

Jak byste měli vibrace používat?

Existují dvě věci, které si opravdu chcete uvědomit… všimnete si, že to říkám často – slovo uvědomění. Většina lidí si toho není vědoma.

Procházejí životem a prostě jedou na autopilota podle toho, jaké emoce se objeví, podle toho, jaké myšlenky se vynoří. Pokud cíleně nepracují na sobě a na svém seberozvoji, pak je standardně zaplaví negativita.

Pokud na sobě cíleně nepracujete, abyste se zlepšili, nebudete zaplaveni radostí a štěstím. Jste zaplaveni negativitou všude kolem sebe a vaše okolí vás ovlivňuje.

Prvním krokem je uvědomění

Na co myslím? Jak se cítím? Pokud jde o přitahování dalších věcí k sobě, chcete-li vše urychlit, opravdu se ponořte do emocí.

Vaše emoce jsou spolutvůrcem vašeho světa. To je věc, které naslouchá vaše srdce, naslouchá vaše podvědomí… To naslouchá vašim emocím (ne myšlenkám), je to partner, který vás nesoudí.

Domnívá se, že mu dáváte instrukce, čeho chcete ve svém životě více. Pokud neustále přemýšlíte o tom, jak je život nespravedlivý, doslova tím podvědomí říkáte: „Hej, chci víc věcí, abych si všiml, jak je život nespravedlivý“.

Tento zákon přitažlivosti se spustí a podvědomí začne spoluvytvářet váš svět. To je to, čeho získáte více… Co když prostě začnete zaměřovat více úsilí, více energie, více pozornosti na věci, které ve svém životě skutečně chcete, na věci, které chcete zažít?

Každý výsledek ve vašem životě je ve skutečnosti založen na tom, kým jste byli doposud. Pokud chcete změnit realitu a nemůžete se k ní dostat, tak je to proto, protože je to jen pomalu se pohybující odraz toho, co je ve vás.

Změňte to, co je uvnitř vás, a to, kým se stanete, se stane vaší budoucností!

Jsem si jistý, že se tu najdou i skeptici. Využili jste někdy zákon přitažlivosti, aniž byste o tom možná věděli? Třeba jste na někoho mysleli a on vám najednou zavolal nebo jste měli chuť na určité jídlo a náhodou jste k němu přišli. Z ničeho nic se vám to přihodilo. Schválně se ozvěte do komentu, rád si poslechnu vaše příběhy.

Stanovte si své záměry

To je něco, co byste měli dělat doslova neustále.

Když si uděláte čas na to, abyste si preventivně stanovili záměry pro cokoli co děláte, kamkoli se chystáte, najednou si všimnete, že se věci začnou měnit ve váš prospěch.

Když se vydávám na cestu, řeknu si, že bude rychlá a snadná. Že nepotkám provoz. Co chcete vy? Z pracovní cesty, nebo ze sponzorování nových lidí do Vašeho MLM, anebo z čehokoli, co děláte?

Vizualizujte si

Vytvořte si vizualizaci toho, že máte v životě věci, které skutečně chcete. Zaměřte se na rodinu, finance, svou kondici, zábavu. Než půjdete spát, představte si sami sebe, jak máte všechny věci, které chcete.

Nemyslete si, že nastavením věcí v budoucnosti aktivujete zákon přitažlivosti. Ve skutečnosti to dělá to, že je udržuje v budoucnosti. Pokud říkáte věci jako: „Budu bohatý“ – no dobře, ale „budu…“ znamená, že nejste.

Pokud ve skutečnosti chcete, aby zákon přitažlivosti fungoval, pak je třeba mluvit a myslet tak, jako byste se už stali tím kým chcete být – tím vysíláte vibrace a umožňujete realitě, aby dohnala to, co jste ve své mysli před tím skutečně vytvořili.

Není to o tom, že budu hubený, budu zdravý, budu bohatý, ale jsem – jsem bohatý, jsem hubený. Zaměřte se na pozitivní věci, které ve svém životě máte, nebo je chcete mít, a začnou se dít věci!

Kde lze získat ZDARMA milionové rady jak ovládnout MLM? Od lidí, kteří už jsou na topu?

Krátká odpověď: Online MLM Summit!

Pokud už v MLM jste nějakou dobu anebo právě začínáte, ale zatím stále nemáte výsledky o kterých sníte, pak Vám možná mohu hodně pomoct tím, že pořádám Online MLM Summit ZDARMA.

Na 5ti až 6ti hodinovém Online MLM Summitu, odevzdá své knowhow síťového marketingu celkem 14 tuzemských CZ/SK lídrů milionářů.

Tito lidé prozradí do detailu, jak vydělali přes 100.000.000+ Kč (resp. přes 4.000.000+ EUR) za velmi krátký čas.

Nejlepší na tom je to, že celý SUMMIT je úplně ZADARMO, takže jedinou investicí je Vaše pozornost a Váš čas v neděli – registrujte se na vysílání a řekněte to všem:

https://summitonline.cz/

Brzy na viděnou!

S pozdravem Michal – Váš MLM fanoušek číslo #1


Za inspiraci pro tento článek děkuji mému „MLM“ příteli, Rayovi Higdonovi (firma HIGDON GROUP™).

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Michal Karmazín je neúnavným obráncem MLM modelu, díky kterému si i on, přes pomoc dalším lidem, kompletně změnil život k lepšímu a nyní, o principech úspěchu v tomto krásném odvětví, rád sdílí MLM knowhow přes projekty: oMlm.cz, MlmJinak.cz, MlmSystem.cz, MlmAkademie.cz, a samozřejmě i Multilevel-marketing.cz, který přikoupil na konci roku 2021.

Comments are closed.