Nezařazené Start podnikání

Jak vytvořit funkční webové stránky vhodné pro online marketing

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ujasněte si koncept webových stránek

Je snad zbytečné připomínat, že v dnešní době je potřeba mít k podnikání vlastní webové stránky. Přesněji řečeno -funkční webové stránky. Většina firemních stránek připomínají takové ty zaprášené výlohy, které si možná pamatujete z 80. let minulého století a jejichž hodnota pro návštěvníka se rovná nule. Na takový web rovnou zapomeňte. Nepotřebujete primárně ani stránky pro vaše virtuální sídlo nebo ready made společnost, ale stránky, které přinášejí nějakou praktickou hodnotu návštěvníkům vaší cílové skupiny. Proto se ujistěte, zda znáte dobře své cílové zákazníky a jejich potřeby. Na webu jim pak nabídněte praktické informace zdarma, vybudujte si s nimi vztah a důvěru s pomocí email marketingu a v poslední fázi jim prodejte vaše hodnotné řešení. Na tomto principu funguje koncept online marketingu.

Jak vypadá tvorba webu v praxi

Abyste koncept online marketingu mohli uvést v život, potřebujete již zmíněný web.

  • Ten si můžete vytvořit sami s pomocí administračního systému wordpress nebo nějaké běžně dostupné internetové služby, která nabízí intuitivní tvorbu webů svépomocí a zdarma.
  • Dalším krokem bude registrace domény pro váš projekt. Zaregistrujte si buďto nějaké klíčové slovo, které je spojeno s vaší podnikatelskou činností nebo vaší obchodní značku. Nezkazíte nic tím, když si také zaregistrujete vaše jméno např. www.adamnovak.cz.
  • Budete také potřebovat kvalitní a spolehlivý hosting. Zeptejte se přátel, zda vám nějaký doporučí.
  • Dalším nástrojem, bez kterého se neobejdete je kvalitní autoresponder nebo-li automatický „rozesílač“ emailů. Tato služba vám pomůže vytvořit si dlouhodobý vztah s vašimi zákazníky.
  • Poslední věc a možná právě ta nejdůležitější je kvalitní obsah. Ten dejte k dispozici zdarma na webu, v emailech, ale i v placené části vašeho webu. Vaši návštěvníci to ocení, rádi vám zaplatí za informace navíc a ještě vás doporučí dál.

Web ušitý na míru

Tvorba webových stránek není pro každého, proto není ostudou, když si necháte stránky udělat na míru. Držte se však svého konceptu a vysvětlete programátorovi, co přesně chcete. Šikovný grafik vám také vytvoří design manuál, jehož součástí bude logo vašeho projektu a instrukce, jak ho používat na internetu.

Časová i finanční investice se do vlastního webu určitě vyplatí. Pokud se budete držet zásad online marketingu, stanou se vaše stránky nejlepším prodejcem ve vaší firmě.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Napsat komentář