Nezařazené

Jak využít potenciál „té nejlepší“

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Mám nejlepší MLM společnost, a je opravdu pro každého.

Velice si vážím lidí, kteří pracují v systému MLM. Mají můj veliký respekt. Většinou spolupracují se společností s určitým zaměřením jako je např. zdravý životní styl, kosmetika, internetové služby, finance, investice a podobně. Tito lidé jsou obchodníci a hledají obchodníky. Budují obchodní sítě.

Jenže každý nechce být obchodník a ne každý umí nabídnout a prodat. Hledají tak jednoho ze 100 možná z 1000, který má obchod, jak se říká, v krvi. Hledají jehlu v kupce sena. Musí se zaměřit na určitý okruh lidí, kterým jejich zboží, produkty chcete-li, nebo službu mohou nabídnout a prodat. Hledají tzv. cílovou skupinu, která nakoupí.

 

Nakupujte jinak!

Já jsem si to nastavil malinko jinak. Můžu, protože má společnost a produkty, které mám v portfoliu, to umožňují. Já hledám spotřebitele a buduji spotřebitelskou síť. Nejde o to prodat a tvořit svůj osobní obrat prodejem, ale o vlastní spotřebu.
Koupit a spotřebovat, znovu koupit a znovu spotřebovat.

 

Pokud mám v portfoliu vše co lze nakoupit v normálních obchodech, je pro mě jednodušší a výhodnější nakoupit to v mém obchodě. Vše, co musím pro svůj standard život nakoupit každý měsíc, nakupuji u sebe, ve svém obchodě. Dělám tímto osobním nákupem obrat společnosti, se kterou spolupracuji, a ona mě za to odmění.

1 spotřebitel 2–3.000,- Kč měsíční obrat

Dává vám to smysl. Mě ano, a našemu týmu také.

Je maximální výhodou, že tato společnost využívá systému MLM. To znamená, že měsíční obrat nemusím vytvářet sám a mohu ho navýšit za pomocí týmu, neboli spotřebitelské sítě, která se postupně zvětšuje.

10 lidí v týmu = spotřebitelů  10 x 2-3.000,-Kč = 20–30.000,- Kč měsíční obrat

100 lidí v týmu=  spotřebitelů 100 x 2–3.000,- Kč = 200–300.000,- Kč měsíční obrat

 

Aby to zase někdo nepřevrátil. Všech 100 lidí, jak je uvedeno v příkladu, nemusíte přivést do týmu osobně. Díky tomu, jak je vše relativně jednoduché a průhledné, je systém dobře duplikovatelný.

To znamená, že lidé vydělávají peníze tím, že nakupují ve svém obchodě vše, co běžně kupují v supermarketu. Nakupují to, co potřebují ke každodennímu životu. Jediné co nám tam chybí, a k tomu se přiznám bez mučení, jsou snad jen základní potraviny jako je chléb, máslo apod.

 

A můžete i prodávat, pokud chcete!

Vážení, to ale neznamená, že nemůžeme být odborníky s konkrétním zaměřením, nebo obchodníky, jako tomu je v jiných společnostech, a prodávat. Mít tak další příjem z rozdílu velkoobchodní a maloobchodní ceny. I to je u nás možné. Jen ne každý, jak už jsem se zmínil, chce být obchodník.
Tak že už chápete, PROČ si stojím za tím, že práce v MLM je opravdu pro každého. Jen si musíte vybrat tu správnou společnost, a vědět co a jak máte dělat. Jak využít možností, které jsou nabízeny.
Chtěl bych tak touto cestou poděkovat těm dvěma pánům, co před lety založili tuto společnost. Jsem šťastný, že mohu být součástí. Veliký respekt k vám.
Pokud vás můj článek zaujal, pošlete jej dál po sítích, jak sociálních, tak vašich osobních.
Děkuji.

 

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Napsat komentář