Osobní rozvoj

Jistota. Pohodlnost. – Fenomény dnešní doby co zabíjí sny.

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Všechny Vás mile rád zdravím,

Jistota. Pohodlnost. Znáte tyto fenomény?  Jsou Vaši součástí?

Jistota. – Co to je a jak ji definovat? Je to něco co je pravidelné, takřka jisté, ale co to je? Slýchával jsem a slyším dodnes, že je to dobrá práce v dobré firmě.

Ano 10, 15, 20 let strávíte v jistotě jménem práce a pak Vás vyhodí. Takže to je jistota? Víte kdy Vás vyhodí? NE? Pro mě je zaměstnání největší nejistota, protože to již není jen o Vaší práci. Nikdy nevíte jak se šéf vyspí. Jedná se o iluzi vytvořenou systémem jménem jistota pracovního místa.

Není jistější to, že vím, že když budu pracovat se svým týmem, se svými kolegy, že budu vědět, že mi každý další měsíc a další rok přijde bonusový šek? Vydělávat nejen svou prací, ale prací kterou jste udělali dříve (pozvali lidi do Vaší sítě a naučili je co a jak).

Raději mít 1% z práce 100 lidi, než 100% z vlastní práce!

Pohodlnost. – Nejlepší přítel jistoty! Žijeme ve státě, kde není snad ničeho více, než těchto dvou fenoménů. Ale proč to tak vůbec je?

Chyba je ve vzdělání. Učí nás to doma i ve škole. Dobře se uč a měj dobrou práci.

Ano, pohodlný člověk najde práci a dál se nevyvíjí, nevzdělává se. A proč taky? Kdyby to dělal, mohl by mít lepší práci, víc peněz, třeba i svůj podnik, nebo podnik se zaměstnanci, ale to nás přece už neučili.

A jsme u toho – duplikace, děláme to co, je správné podle ostatních, a ne to, co je správné pro nás!

My, co již jsme okusili MLM, věříme, že se to pro nás stalo něco jako poslání.

Poslání jimiž společně boříme tyto dva fenomény a probouzíme nový fenomén v ČR – sebevědomí, na které se zaměřím v dalším článku.

Vzdejte se jistoty a pohodlí, očekávejte svůj úspěch.

Možná ne dnes, možná ještě ne zítra, ale jednou ano. Pak sami zjistíte v čem je to pravé kouzlo.

Tak co, již jste se s těmito fenomény poprali? Kdo je vítěz?

S pozdravem, Viktor Ševčík.

(článek je upraven redakcí)

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

8 Comments

 1. Mlm je dobrý nástroj, ale těch faktorů je tam víc. není to jen vidět potenciál mlm a hned že zaměstnání je špatné. vše má svůj vývoj a chtít ve hned taky nefunguje úspěch v mlm je dlouhodobý. Jinak samozřejmě máš pravdu. Jen by mne zajímalo co děláš a jaké máš výsledky ty. Já jen, že mne přijdeš dobře namotivovanej borec po pár školeních bez větších zkušeností. Jinak samozřejmě postoj dobrej 🙂

 2. Viktor Ševčík Odpovědět

  Dobrý den,dobře namotivovanej borec….Pokud si četl muj předchozí článek možná by jsi pochopil návaznost.
  Těch pár školení je aktivní sebevzdělání,které dnes nemá pulka liedershipu takže bych se tim zase tak neoháněl..Borče…

 3. Ahoj Viktore, díky za Tvůj článek.
  Ano, je to tak, lepší mít peníze ze svýho týmu než peníze za to, že musim chodit do práce a pořád dokolečka vyvíjet činnost, aby bylo na chleba 😉
  A co když se nám něco stane, onemocníme, nebudeme moci chodit pracovat? Co pak? Na to už nikdo nemyslí. Správný mlm vám do konce života zajistí peníze a nikdy míň. Ale jen o penězích to není. Najdeme přátele, které bysme jinak nenašli. Lidi, které mají stejné sny a cíle jako my. Je to příjemné, když víte, že jste někomu ukázali nástroj dnešní doby, on to správně pochopí, zjistí, že je jeho doba, začne jednat a pak je vám vděčný, že jste mu pomohli v jeho začátcích a on se díky vám dostal někam tam, kam si ani ve snu nepředstavoval, že bude 🙂

  Stále tento funkční model nepřestávám obdivovat 🙂
  Pěkný večer a víkend všem, Romi

 4. Pěkně napsané, ale největší problém je to heslo:

  Raději mít 1% z práce 100 lidi, než 100% z vlastní práce! – KAŽDÝ SE BOJÍ, ŽE NEBUDE UMĚT ŘÍDIT 100 LIDÍ A ŽE TO BUDE MOOOOOC PRÁCE :))

 5. Je zajímavé, jak lidi myslí na jistotu a pohodlí, ale nedělají nic jiného, než se zříkají skutečné jistoty a pohodlí. Nikdo jim v mládí neřekl, jak najít cestu ke slávě a jen kopírují návyky svých rodičů a prarodičů. Doba pokročila. Dnes už nemusí vydělávat jen šéf, ale kdokoliv. Vše je už připraveno a propracováno, jen vzít příležitost a začít.

 6. Stanislav Kotík Odpovědět

  Začínám mít pocit, že je to u všech začínajících stejné (nakonec z článků Jen mrtvé ryby,… tohoto článku a dřívějších článků Lucky Smolkové je cítit určitá podobnost – všichni to jsou v podstatě mladí autoři, hned na to navážu)… Já jsem takhle také uvažoval první půlrok v MLM. Pak mi začalo docházet, že tímhle oháněním se termíny ve stylu: „my jsme ti, co jsou mimo komfortní zóny a co na sobě pracují“ (je to pravda, to souhlasím a opět zdůrazňuji, že já jsem se takhle také bil do prsou) se vůbec nelišíme od těch, kteří křičí, že MLM je pyramida, že se napakují jen ti nahoře apod. Cítím z toho stejné dogmatické lpění na určitých „pravdách“, akorát my jako síťaři jsme vytvořili protipól. Já jsem se na to po určitém počtu prezentací začal koukat i z jiného pohledu a právě z prezentací vím, že někteří lidé jsou mnohem šťastnější v jejich pohodlných zónách, než třeba já, který si občas trošku masochisticky vychutnám, když mi život dá facku a pak se mnohem víc těším, až se z toho zase oklepu.

 7. Souhlasím se Standou, je zde spoustu mladých lidí, který valí hesla s knížek, postoje a názory úspěšných lidí, samozřejmě je to dobře, ale drtivá většina stejně zdechne a své cíle vize odune na druhou kolej a najde si tu jistotu. Uvidíme jak se budou vyvíjet 🙂 Mlm vním jako super praxi a mezikrok k podnikání a cesta k zajímavým lidem a mnoha přátel. Co se týká fin. nezávislosti, tak každej valí hustá profláklá jméno. Setkáme se všichni za rok a řeneme si co kdo dokázal krom pěknej motivačních písmenek

 8. Viktor Sevcik Odpovědět

  Dobrý večer přeji,
  musím Vám říct,že Vás zklamu a pořád si jedu svou cestu k vrcholu.Ačkoliv nebyla nejjednoduší tak pokračuji pořád nahoru a své články ukazuji svým lídrům.To mě samotného motivovalo psát dál.

Napsat komentář