Leadership Osobní rozvoj Start podnikání

Rozhovor: Jozef Gašper – Jak uspět v MLM

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jozef Gašper dosáhl v network marketingu úspěchu tradiční cestou. Přesto otevřeně kritizuje leadery většiny MLM společností a „zastaralé“ systémy práce. Rozhodl se, že s tím něco udělá. Na vlastní pěst vytvořil svůj rebelský systém, kde učí nespokojené networkery meditovat a vydělávat peníze online. Nevěříte? Čtěte otevřený rozhovor o MLM, který neměl doposud na československém internetu obdoby…

Jozef Gašper

Popište nám Vaše začátky v network marketingu – kdy jste začínal, s jakými produkty, jakým systémem jste pracoval a jakých výsledků jste dosáhl?

Já vlastně ani nezačínal, „byl jsem začat“! Prostě mě můj dobrý kamarád postavil před situaci, kdy jsem mu nemohl říci NE! Je to můj dobrý kamarád a těm se to nedělá, že ano? Na tom je do dnes postaveno MLM odvětví a to se mi od začátku moc nelíbilo, ale k Vašim otázkám.

Bylo to v roce 2001, šlo o zakrývací produkty celého systému – byly to pojišťovací produkty, ale o ně vůbec nešlo.

Neměl jsem o to zájem a neměl jsem ani chuť, ale řekl: jsem si „ Ok, všichni se zde tváří, jak nejsou úspěšní, spokojení, šťastní a jak by si jich neměl každý vážit, jelikož „to jsou lídři“ a jsou v manažerských pozicích!

Když jsem se na ně podíval, řekl jsem si: „ Pokud jste vy nějací manažeři a lídři, tak já jsem ředitel zeměkoule“! Přesně tímto přístupem jsem začal svůj první MLM systém a světe div se, patřil jsem k těm, co za velmi krátkou dobu dosáhli pozice manažera, bylo to dříve  než za půl roku. Hned asi po dvou měsících jsem začal dělat přednášky, jelikož jsem nemohl poslouchat lídry, jak se napařují a jak to podle mě dělají špatně. Ano, bojoval jsem s lídry a to se vším všudy.

Jenže jinak. Ukázal jsem jim, jak si já představuji přednášky, a sály se začaly plnit a lidé byli nadšeni. Dokonce i lídři, kterým jsem řekl, že to udělám lépe. Všichni byli spokojeni, ale NIKDO netušil, proč jsem to vše dělal. Mě šlo o to poznat, jak MLM odvětví opravdu funguje a poznat jsem to mohl jen tak, že jsem se z nuly vypracoval až k majitelům firmy…

Kdy jste si poprvé a proč položil otázku „Jak uspět v MLM“?

Právě při mém poznávání, jak to v tomto odvětví opravdu je. V mém postupu v odměňovacím systému. Při tom, jak jsem viděl, jak se 99% lidí trápí, jak chtějí, ale jak to prostě nemůžou dokázat a jak jim lídři nutí myšlenky typu: „ Stačí seznam sto známých. My za vás vše uděláme, jen přiveďte své známé na naše prezentace“ a podobné podle mě nesmysly.

Tato otázka ve mně začala zrát spontánně od začátku, kdy jsem byl pozván na první MLM prezentaci a viděl jsem ty „lídry“ v oblecích a v kravatách. Víte, já se roky věnuji meditacím a tak jsem viděl přetvářky přednášejících a taky jsem viděl urputnou touhu členů systému, jak chtějí, aby jejich známí vstupovali do systému. Žádali mě častěji a častěji, abych za ně tak zvaně dokončil obchod, což mi šlo, ale neuspokojovalo mě to… Něco mi tam chybělo a mnoho nadbývalo.

Není žádným tajemstvím, že drtivá většina networkerů v MLM nikdy neuspěje. Proč tomu podle Vás tak je a co byste jim poradil?

Víte, máte pravdu a je to přesně tak, jak konstatujete, ale podívejme se společně na jiné odvětví, třeba na fotbal, copak tam uspěje většina? Ani náhodou! Za repre může hrát jen jedenáct hráčů a pár jich je na lavičce, takže? Mimochodem hrál jsem za dorostenecké reprezentační výběry, proto jsem vybral fotbal, ale takto to funguje i v podnikání. Souhlasím s odpovědí Kiyosakiho novinářce v Austrálii, která ho napadla, že lidem předkládá jen naděje v podnikání, ale že podle statistik 9 z 10 v podnikání prostě neuspěje! Já u toho nebyl, ale Kiyosaki se prý jen usmál a řekl: „ Vy vidíte těch devět neúspěšných… já toho jednoho, co uspěje.“

Že se nedržím Vaší otázky? Ale držím. Chci tím jen JASNĚ říci, že ani Robert Kiyosaki nedokázal změnit čísla ze strany neúspěchu na stranu tak zvaného úspěchu! Ano, jasně tím chci říci, že ani tak zvaný guru pro podnikání nezměnil statistiky! Ano, mnoho lidí ho a jiné autory milují, studují jejích knihy, příběhy, doporučení, ale kdo má oči k vidění musí vidět, že trh s knihami kvete, ale v MLM odvětví je číslo 95% neúspěšných. Tak to je a podle mě to tak i zůstane, ale dívejme se na těch 5%!

Co bych jim, těm, co chtějí uspět poradil? Ať prostudují vše, co jsem dal do mého školícího systému Jak uspět v MLM a ať si podle mých doporučení postaví své sítě. Proto jsem tento systém vytvořil.

Je tam podle mě vše, od nutného možná i nezáživného začátku až po informace k Osvícení a to jsou rady k nezaplacení. Stačí jen pochopit mé video na záchytových stránkách: www.jakuspetvmlm.com

Jen toto video stačí ke změně jedince, ale lidé už nedokážou jen tak poslouchat, jen tak se na něco dívat a tak jim podstata prostě uniká.

Za rok od spuštění Vašeho systému „Jak uspět v MLM“ se do něj přihlásilo více jak 11.000 networkerů z České a Slovenské Republiky. To není rozhodně málo, mohl byste nám popsat na jakých principech je tento systém postaven a v čem spočívá jeho atraktivita a unikátnost?

Musím zdůraznit, že má vize byla, že po spuštění tohoto mého systému se zapíše každý měsíc v průměru tisíc nových lidí z přesně cíleného odvětví, takže tisíc lidí, co mají zájem o MLM a to se stalo. Po osmi měsících Google zcela změnil podmínky zadávání reklam a jasné, že to udělali právě proto, že jsem tento systém u nás spustil, ale i tak se do tohoto systému měsíčně zapisuje kolem 500-700 nových zájemců měsíčně a to není špatné, no ne?

Odpovím Vám jednou větou? „ Unikátní na tomto systému je to, že si každý zájemce může vytvořit svůj seznam potencionálních zájemců o jeho MLM síť! Tečka, o nic méně a o mnohem více jde v tomto systému.

Seznam dělí tak zvaně úspěšné od těch Tak zvaně neúspěšných v MLM odvětví. Jde opravdu jen o SEZNAM těch pravých možných spolupracovníků. Kdo dokáže vytvářet takovýto seznam 24/7 aniž by proto musel hnout prstem jde podle mě správným směrem. Nebo ne?

Jakých reálných výsledků a v jakém čase lze s „Jak uspět v MLM“ dosáhnout?

Odpovím úplně jinak, než bych asi měl…

Tento systém je školící systém a kdo se řídí mými radami, tak ví, že jediné, co je třeba udělat je zajistit si návštěvnost. Vše ostatní systém udělá AUTOMATICKY. Tímto učím připravené k tomu, aby se nemuseli zabývat vývojem webů, HTML a jiných programovacích nutností, ale ať svou pozornost zaměří jen na učení se, jak si díky internetu zajistit návštěvnost. Kdo toto dokáže, vždy v jakémkoliv oboru na internetu zvítězí. O to jde především – využít systém k učení se, jak uspět na internetu.

Vy ale chcete reálné čísla, že? Ok, tisíc nových lidí měsíčně může dokázat opravdu každý! Ale i kdyby to bylo jen sto lidí měsíčně, které díky tomuto systému oslovíte a jen deset z nich oslovíte a zapíšete do svého stávajícího MLM systému, jak se to u Vás projeví v kolonce příjmů?

Na „Jak uspět v MLM“ navazuje „Software pro MLM“ – jak se tyto dva produkty navzájem doplňují?

Už jsem řekl, že Google zcela změnil podmínky pro reklamu. Googlu vadí, že více lidí reklamují stejné záchytové stránky a tak jsem lidem nabídl celý software, který jsem s programátorem vyvíjel přes tři roky. Ti, co mají světu, co nabídnou, potřebují právě takovýto software. Je přizpůsoben lidem, co chtějí stavět své sítě a pochopili to, co učím v systému Jak Uspět v MLM: „ Nikdy nenabízejte svou MLM firmu, její odměňovací plán a její produkty JAKO PRVNÍ!“ To je ta největší chyba v tomto odvětví.

Každý se snaží křičet do světa? „ Hej, já mám pro tebe firmu „XY“ a tam má tak skvělý odměňovací plán, že spadneš na zadek a produkty? Produkty máme bezkonkurenční! Jsem špička na trhu! Jen se k nám přidej a je to…

Já zájemce v systému Jak Uspět v MLM učím, aby se této chybě vyvarovali, Proč? Protože já si troufnu říci, že MLM odvětví rozumím a mám svůj MLM systém, takže teď se nezdvořile zeptám já Vás: „ Jak byste mě chtěl dostat do svého network, když já mám ten svůj? Pomůžu Vám – hned Vám i odpovím: „ Máte jen JEDNU šanci – ukažte mi řešení pro mé problémy, která já sám nedokážu vyřešit a které chci vyřešit“. To je klíč, jak můžete oslovit každého – dejte lidem řešení k jejím problémům a oni Vás budou následovat. Dejte jim jen nabídku na další firmu, další produkty a oni sice můžou přijít, ale věřte mi. Tak rychle, jak možná přijdou, tak rychle i odejdou a dokonce se může i stát, že jeden tak zvaně lídr přivede své stádo do Vašeho systému, ale ten samý lídr toto své stádo odvleče, jen co zvětří další „skvělou příležitost“. Vy určitě víte, o čem teď mluvím.

Takže, kdo projde mým systémem Jak Uspět v MLM a pochopí ho, pochopí, jak si vytvářet skvělé, přesně zamířené seznamy uchazečů, si časem řekne: „ Ano toto chápu a chci svůj systém! Chci to dělat podle sebe! Chci to dělat jinak a lépe!

WOW! Já se zaraduji, i když vím, že daný jedinec odejde, ale odejde posilněn a s tvořivou energii. Tehdy nutně přichází druhý krok – tvořivý člověk má vizi a potřebuje přesný software.

Ušetřím tímto lidem mnoho peněz, stresů, času a zklamání. Tento software je vyzkoušen a není žádný jiný software, za který bych tento můj vyměnil a to ne jen proto, že je můj, ale proto, že jsem testoval desítky nej softwarů na světě, takže něco málo o tom přece jen vím.

Kterého leadera network marketingu celosvětově nejvíce respektujete a proč?

Jednoduchá otázka = jednoduchá odpověď. Mike Dillard!

Změnil náhled na MLM a já z jeho učení mnoho těžil. Byl to Mike, podle kterého jsem postavil svůj systém Jak Uspět v MLM. Jeho magneticsponsoring mě uchvátilo a tak jsem na jeho základech postavil své systémy. Pár pitomců mi to i připomnělo, že jsem okopírovat Mika a já se ptá: „ Proč bych měl ztrácet svůj drahocenný čas s vymýšlení kola, když je dávno vymyšleno?“

Kdo ale tvrdí, že v mém systému jsou jen přeložený jeho magnetics, tak je, jak jsem už řekl pitomec.

Naopak, tvrdím si za tím, že jsem první a jediný, kdo spojil MLM odvětví s duchovním růstem a budu v tomto mém projektu dále pokračovat.

Ale díky Miku!

Jaká kniha Vám nejvíce změnila Váš podnikatelský potažmo i osobní život?

Ufff, knih jsem přečetl na stovky…ale víte co? Vše od Osha, každá jeho kniha, každé jeho slovo mi dalo mnohem více, než stovky knih s pozitivním myšlením, podnikatelským zaměřením a podobně. Ostatní knihy jen utěšují a dávají lidem něco do nějaké budoucnosti a tak tento svět nefunguje! Proto jsem na začátku řekl, že ani Kiyosaki nic nezměnil na to, že 95% lidí v MLM neuspěje.

Co byste vzkázal na závěr českým a slovenským leaderům network marketingového odvětví?

Pokud vás baví vaše odvětví dělejte ho, ale bavte se tím. Berte život jako hru – hrajte ji!

Ale NIKDY nezapomínejte na to, že máte tělo, ale nejste jím, že máte mysl, ale nejste myslí, takže kdo jste? Najděte odpověď a jen tehdy opravdu zvítězíte…

Odkazy na systémy zmíněné v rozhovoru:

Jakuspetvmlm.com – systém, který vám ukáže, jak si postavit vlastní online impérium v MLM. Zdarma získáte devět vzdělávacích videí.

Softwarepromlm.com – software, se kterým tento systém přivedete k životu.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

7 Comments

 1. Podíval jsem se ze zvědavosti na některá videa Josefa Gašpera a musím říct, že v některých věcech souhlasím. Co mně ale zaráží, je zoufalá kvalita jeho prezentací. Jeho podivná intonace mně neustále rozptylovala. Díky jeho projevu a amatérskému zpracování mu prostě jeho úspěch nevěřím. Nechápu že mu někdo je ochoten zaplatit za další videa a dále je propagovat…

  • Souhlasím s Lukášem, také mi zrovna neseděl projev pana Gašpera, ale na druhou stranu, bylo pravděpodobně dost lidí, kterým naopak seděl velmi. A tak je to v pořádku, ani já, ani pan Gašper nezaujmeme všechny a tak je to v pořádku.

   Druhá věc, která je o unikátnosti, kterou si tak zcela nejsem jist. V článku již zmíněný Mike Dillard. Ale nemohu panu Gašperovi upřít to, že tak tento způsob podnikání přiblížil lidem, kteří anglicky nemluví…

   Díky za článek.

   R.

  • Pan Gašper je trochu divný. Když jsem mu napsal, že o jeho systém nemám zájem, že jsem si podobný udělal s dostupných aplikací sám, tak jsem se dozvěděl, že jsem nic nepochopil a jsem idiot.

 2. Ano, mé videa jsou „nekvalitní“, jak píše Lukáš, ale věřím, že Lukáš dokáže udělat mnohem lepší videa – potom ho rád poprosím, aby mě to naučil – jinak jde jen o kritiku, na kterou má každý právo. 🙂

  Robertovi uníká má unikátnost? Chápu. Ne každý vidí to, co je k vidění…lidé vždy vidí jen to, co vidět chtějí – v tom mají lidé problém. 🙂

  Víte, mohl bych zde poslat přes 18 tisíc lidí, které mám v mém systému, ale já do dnes o tomto článku NIKOMU neřekl. Nevidím v tom smysl… zatím. 🙂

  Ale každý se může podívat na jednu z mých popisných stránek a stačí, když pochopí mé první video. To by mělo stačit k tomu, aby lidem došlo, co chci předat. 🙂

  Teď si dejte svůj link na – jak Uspět v MLM/popis, abyste nepřišel o další kritiky. 🙂 Taky si dejte svůj link do kolonky „Website“. 🙂 Nebo tento příspěvek smažte. 🙂

 3. Dobrý den, pane Jozefe, mohl by jste nám říct. zda Vaše chování je normální a takto lidem psát. Toto je váš text jedné paní.

  Odpověď: Nikdy mě nepřestane překvapovat, jací tupci se zapsali do mého systému!
  Vy jste ale unikát!
  Tak blbá osoba mi ještě nenapsala!
  Jste výjimečně HLOUPÁ, drzá = ovce!
  Polibte mi prdel, má milá.

 4. To jde o to předat lidem co dělají mlm kdo nesouhlasí s jeho názorem, že dotyčný je idiot ? Takto se to od Vás máme učit, pochopil jsem to správně ?

Napsat komentář