Start podnikání

Miliónové impérium: Jak vydělat do roka a do dne milión korun

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

kufr plný peněz

Jak vydělat milión korun od teď do roka, tím co vás baví, tím co znáte a už děláte?

Otázka za milión korun, odpověď na ní nejméně za dva…ale jen pouze pro ty, kteří jsou ochotni pozorně naslouchat…

Pokud sníte o tom, stát se podnikatelem na internetu, pokud máte plné zuby nefungujících byznys modelů, pokud je Vaším kritériem šťastný a pohodový život, naskýtá se Vám jedinečná šance.

Přesně za dva dny 1.8. 2012 odstartuje na internetu dlouho očekávaná affiliate kampaň Miliónové impérium, která si klade nemalé cíle:

Vytvořit novou skupinu podnikatelů – info marketerů, kteří dají základ nové ekonomice prosperity a hojnosti v České republice.

Za celým projektem stojí známý internetový podnikatel David Kirš a jeho tým. S Davidem jste se mohli setkat na jaře tohoto roku, kdy uvedl na trh svou EmailAcademy. EmailAcademy se stala hitem mezi podnikateli a do jejího tréninku vstoupilo více jak 9000 lidí. David tak od nuly vybudoval podnikání, které mu během jednoho měsíce přineslo 5,3 miliónů korun. A teď se rozhodl, že se s námi podělí o tajemství, jak se stát info marketerem a ulehčit si život s pomocí internetu.

Miliónové impérium je vhodné jak pro začínající, tak i stávající podnikatele. Ocení ho především ti, jejichž představy o úspěšném podnikání se rozcházejí s realitou. Miliónové impérium je také dobrý nápad pro všechny, kteří chtějí svůj byznys povznést na vyšší úroveň. David Kirš vám nejen ukáže, jak od teď do roka vydělat milion korun, ale i jak se stát během pár měsíců respektovanou autoritou ve vašem oboru a neustále přitahovat proudy hladových zákazníků.

Online trénink a vzdělávací videa pro podnikatele zdarma

Celá kampaň je rozdělena do dvou fází a bude probíhat online od 1.8. – 26.8. 2012.

První fáze má za úkol seznámit všechny zájemce o internetové podnikání se základy info-marketingu s pomocí třech vzdělávacích videí. Informace z těchto videí byly zatím dostupné pouze pro platící klienty.

  • 1.8. 2012 David představí v prvním videu info marketing jako takový a seznámí nás předpoklady, které musí splňovat každý budoucí info-podnikatel.
  • 7.8. 2012 ve druhém videu odhalí 5 stránek, které mu za 30 dní vydělaly již zmiňovaných 5,3 miliónů korun.
  • 13.8. 2012 ve třetím a posledním videu se dozvíme, s jakými nejčastějšími chybami se David v informačním bysnysu potýkal a jak se z nich můžeme poučit.
  • 15.8. 2012 vyvrcholí tato první fáze webinářem na téma „7 produktů, které Vám vydělají do roka milión“. 

Druhá fáze startuje od 16.8. do 26.8. 2012 a je určena pouze pro vážné zájemce o placený online trénink s Davidem.

  • Během této doby si zájemci mohou zakoupit online kurz, kde se prakticky naučí, jak se krok za krokem stát info-marketerem a do roka vydělávat 1.000.000,- CZK.
  • Dne 26.8. 2012 proběhne Webcast – živé vysílání s Davidem a jeho hosty. V kuolárech se proslýchá, že možná přijde i miliardář. Nechme se tedy překvapit, kdo to bude…

Jak se stát součástí Miliónového impéria

Jestli přemýšlíte o tom, zda je info marketing pro vás to pravé ořechové, doporučuji ve středu 1.8. 2012 shlédnout první vzdělávací video Davida Kirše. David vám dovolí nahlédnout pod pokličku jeho byznysu a udělat si tak obrázek o tom, co je to vůbec info-marketing a jak funguje. Protože má Miliónové impérium už teď slušně našlápnuto na to, stát se největší affiliate kampaní na českém a slovenském internetu, doporučuji pospíšit si a zaregistrovat se s předstihem na Miliónovém impériu a získat tak oprávnění shlédnout toto video zdarma. Kliknutím na níže uvedené foto se dostanete k videu.

David kirš

Štědrý affiliate program

Pro ty, kteří chtějí vydělávat ihned, připravil David Kirš jedinečný affiliate program na podporu prodejů online kurzů Miliónového impéria. Jako affiliate partner dostanete za každý uskutečněný prodej provizi 3000,- CZK + ti nejlepší affiliate partneři si mezi sebe rozdělí dárky v hodnotě 200.000,- CZK. Takže pokud jste majitelem webových stránek, blogu, emailového seznamu nebo prostě máte plno přátel na Facebooku a nechcete se za každou cenu bránit provizím, pak se registrujte jako affiliate partner do Miliónového impéria kliknutím na tento odkaz registrace affiliate partnera.

Během celé kampaně Vás budu informovat o jejím průběhu, novinkách i zákulisních informacích. Proto zůstaňte „na drátě“ a diskutujte zde v komentářích o Miliónovém impériu, info-marketingu a jeho využití pro MLM.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář