Osobní rozvoj

Miliónové impérium vyvrcholí v neděli největší online událostí tohoto roku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

ohňostrojUplynul již skoro měsíc od spuštění největší affilite kampaně na českém internetu Miliónové impérium. Během této doby nás David Kirš, internetový podnikatel, seznamoval s principy info-marketingu a učil nás, jak proměnit své know how  s pomocí internetu na peníze. Pro vážné zájemce o podnikání v info-marketingu otevřel David také placený 5-týdenní online trénink. Možnost zakoupit si tento jedinečný kurz skončí nadobro v neděli 26.8. úderem půlnoci. Do této doby máte ještě poslední šanci stát se členem MI a vstoupit do interaktivního online kurzu pro budoucí info-marketéry.

Tak jako olympijské hry měli svou závěrečnou ceremonii, bude mít i MI své slavnostní zakončení v podobě živého online vysílání. To začne v neděli od 18:00 a potrvá celé tři hodiny až do 21:00. A na co se můžete těšit? Na téma „5 klíčových kroků, jak vybudovat miliónové podnikání a vytvořit si tak příjem na desítky let“ bude David Kirš diskutovat s 5 pozvanými hosty z oblasti podnikání a osobního rozvoje + jedním velmi speciálním hostem.

Pozvaní hosté Davida Kirše:

Jiří Vokáč Čmolík – Zakladatel Inner winner institutu

Bea Benková – Mezinárodní koučka vyjímečných žen

Aleš Kalina – Hlavní kouč a školitel společnosti MindSoft s.r.o.

Libor Činka – Specialista na hypnotizující marketing

Vladimír Vymětal – Certifikovaný transformativní kouč Supercoach Academy Graduate – New York

+ speciální host

Radim Jančura – šéf miliardového impéria Student Agency

Tato online akce má omezený počet na 3000 účastníků. Proto se prosím, registrujte s předstihem přes tento link. Pokud přijdete pozdě nebo se budete registrovat v neděli těsně před 18:00, může se stát, že se na online vysílání už nedostanete.

Celé online vysílání bude nabito cennými informacemi podloženými praktickými výsledky z podnikání a marketingu všech zúčastněných hostů. Proto vám doporučuji, pozorně sledovat webinář a dělat si poznámky. Vážím si Davida za to, že dal dohromady takovou skvělou partu lidí, kteří se s námi podělí o své know-how.

Chci se registrovat s předstihem na nedělní online vysílání.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář