MLM námitky

MLM Námitka: NECHCI NIKOMU NIC NABÍZET

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

REGISTRACE NA ONLINE MLM SUMMIT ZDARMA:

http://summitonline.cz/

Jak reagovat na MLM námitku „Nechci nikomu nic nabízet“?

Jako síťový obchodník se nezřídka setkáte s námitkami potenciálních klientů, kteří říkají: „Nechci nikomu nic nabízet“!

Tato námitka může být kamenem úrazu pro mnoho síťových obchodníků, protože odráží běžnou mylnou představu o tomto odvětví. Je však důležité mít jasnou a účinnou odpověď na tuto námitku, aby bylo možné vyřešit jakékoli obavy a mylné představy.

V tomto textu se podělím o jednoduché řešení, které vám pomůže na tuto námitku s jistotou odpovědět:

Když se setkáte s námitkou: „Nechci nikomu nic nabízet,“ je zásadní pochopit, že síťový marketing není o prodeji, přemlouvání, nebo vnucování produktů či služeb ostatním. Místo toho jde výhradně o sdílení vašich pozitivních zkušeností s produkty a službami, které používáte a se kterými jste spokojeni.

Chcete-li odpovědět na tuto námitku, můžete použít následující skript:

„Vážený [JMÉNO], my nikomu nic nenabízíme, nikomu nic neprodáváme, netlačíme a ani nevnucujeme! Jednoduše nás baví používat produkty a služby dostupné v naší společnosti síťového marketingu. Tyto produkty a služby jsou hodnotné, přínosné, a zlepšily kvalitu našich životů. A my jsme jednoduše odměňováni za sdílení našich pozitivních zkušeností s ostatními lidmi. Je to podobné, jako když doporučíte dobrý film, nebo skvělou restauraci. Pokud by vám tyto produkty a služby skutečně pomohly, nechtěl(a) byste se o to podělit? Pokud je vaše odpověď ANO, pak věřte nebo ne, ale i vy máte potenciál, být v tomto odvětví úspěšní!“

Použitím této odpovědi přesunete zaměření z nabídky, nebo prodeje, na sdílení osobních pozitivních zkušeností. Tento přístup pomáhá zmírnit jakékoli obavy z toho, že jste dotěrný, anebo prodavač. Místo toho zdůrazňuje hodnotu a výhody produktů a služeb, které máte v portfoliu.

Síťový marketing je postaven na vztazích a osobních zkušenostech. Jde o sdílení produktů a služeb, které pozitivně ovlivnily (nejen) váš život. Zdůrazněním tohoto aspektu můžete námitku řešit a poskytnout jasnější pochopení toho, co síťový marketing skutečně obnáší.

Co se učit a inspirovat od těch, kteří se již marketingem velmi dobře uživí?

Pokud máte zájem o úspěch vlastního podnikání v síťovém marketingu, pak se vám možná hodí využití odborných znalostí úspěšných lídrů… Mám pro vás skvělou zprávu – Mám přístup k více než 100 milionovémů know-how z oboru síťového marketingu a nyní, vám jej nabízím ZDARMA!

13 (mnou osobně ověřených) top lídrů a milionářů z oboru síťového marketingu je připraveno se s vámi podělit o svá tajemství úspěchu na unikátním ONLINE MLM SUMMITu!

Tito jednotlivci dosáhli finanční svobody prostřednictvím síťového marketingu na plný úvazek a pomohli tak tisícům dalších lidí na vrchol. Nyní s vámi budou sdílet své zkušenosti, znalosti a poznatky, a to zcela ZDARMA.

Pokud vás tato příležitost zajímá, REGISTRUJTE SE NA ONLINE MLM SUMMIT!

Je důležité poznamenat, že prezentované know-how (na 6ti hodinovém nedělním vysílání) nepochází z mezinárodních zdrojů, jako jsou Spojené státy, Německo, Anglie nebo Dubaj. Místo toho pochází od místních lídrů, kteří dosáhli pozoruhodného úspěchu v odvětví síťového marketingu.

Kliknutím na odkaz níže se dozvíte více o této neuvěřitelné nabídce – udělejte první krok k vybudování svého úspěšného podnikání v oblasti síťového marketingu.

http://summitonline.cz/

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Michal Karmazín je neúnavným obráncem MLM modelu, díky kterému si i on, přes pomoc dalším lidem, kompletně změnil život k lepšímu a nyní, o principech úspěchu v tomto krásném odvětví, rád sdílí MLM knowhow přes projekty: oMlm.cz, MlmJinak.cz, MlmSystem.cz, MlmAkademie.cz, a samozřejmě i Multilevel-marketing.cz, který přikoupil na konci roku 2021.

Napsat komentář