Ebook Síťujte jako superstar

Zvyšte počet úspěšných schůzek o 100% a registrujte více lidí do svého byznysu!

Stáhněte si zdarma e-book a zkopírujte 7 kroků, díky kterým registrujete více lidí a vyděláte více peněz.

stáhnout ebook

Ještě jeden krok

50%Odesláním formuláře dáváte svůj souhlas s tím, že zpracujeme Vaši e-mailovou adresu za účelem zaslání elektronické knihy a dalších novinek, které se týkají síťového marketingu. Z odběru zpráv se můžete kdykoliv odhlásit. Jak zacházíme s osobními údaji se můžete dočíst zde.


Nezařazené

Můžou se lidé do MLM zbláznit?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ano, můžou. Stejně jako do automatů, oblečení, jídla, jiného člověka či svého čtyřnohého miláčka.

Proč?

  • Nemají sociální zázemí (špatná rodinná atmosféra, nepodporující partner, rodina, kde se nechválí a nepodporuje) a v MLM jí díky partě, jenž drží za jeden provaz a jdou stejným směrem, najdou
  • Necítí sebehodnotu a potřebují neustálou pochvalu či potvrzení od okolí, že hodnotu mají. A to je problém. Poté jsou tito lidé schopni pracovat velmi usilovně jen proto, aby byli vyvýšeni, aby byli nejlepší, aby byli vyhlášeni, aby získali pozornost od ostatních. Často je to honba za pozorností, jenž jim v dětství nebyla dána.
  • Nemají kotvu sami v sobě. Což souvisí s předchozími body. Potřebují kotvu v partě pozitivních lidí.

Jak takové lidi poznáme?

  • Většinou to jsou extrémní bojovníci za svou pravdu. Jsou schopni se pohádat, jsou schopni si znepřátelit okolí.
  • Často manipulují s druhými k naplnění svých nenaplněných potřeb. Často intrikují.
  • Často bojují za formu – například, že se daná věc musí dělat výhradně tímto způsobem a neexistuje žádný další způsob či lepší cesta. Forma jim totiž dává kotvu, iluzorní pocit jistoty, kterou v sobě nemají.

Co jim může pomoci?

  • Srovnat se s dětstvím. odpustit rodičům za to, že nás dostatečně nechválili či že nám nedávali pozornost.
  • Pracovat na sebehodnotě. Pokud potřebujeme neustálé potvrzení od okolí, že hodnotu máme, tak jsem bohužel závislí. Buďme nezávislí, buďme svobodní!
  • Pochopit, že MLM je perfektní systém pro růst a pro pomoc druhým. Nejprve ale musíme pomoci sobě a pomáhat druhým můžeme až v době, kdy jsme sami v pohodě.

Suma sumárum

Pamatujme, že MLM je perfektní nástroj pro náš růst a růst našich lidí v týmu. Avšak: „Musíte prvně poznat sebe, protože bez toho nepoznáte ostatní.“ Jan Mühlfeit

Autor článku: Lucie Cieslarová

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Na MLM mě nejvíce baví růst, zpětná vazba z byznysu a možnost vedení lidí a budování sítě. Proč chci být součástí projektu MLM? Především mi to dává obrovský smysl. Cítím potřebu tento obor kultivovat tím správným způsobem, vzdělávat a jít příkladem. Miluji sport, technologie, osobní rozvoj a studium snad úplně všeho. Moje oblíbené motto: "Buď rosteš nebo hyneš". Více o mě na www.luccie.cz.

Napsat komentář