Nezařazené

Přistiženi při lži: Pasivní příjem v MLM!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Tato slova – pasivní příjem -, tohle slovní spojení, nás atakuje ze všech stran.
Živé prezentace, inzeráty, webináře a v neposlední řadě Facebook. Slyšel jsem to minimálně stokrát. Jak se říká stokrát opakovaná lež se stává pravdou. Stal se z toho lidový pojem, který většina jen bezmyšlenkovitě opakuje, ale… Jak to vlastně je s pasivním příjem? Pojďme se podívat na rozuzlení.

Mám rád fakta černé na bílém. Náš tichý společník byl strejda google. Zadal jsem slovník cizích slov a vyhledal slovo pasivní a dostal odpověď

nečinný, netečný, nereagující, trpný

Lidé prezentují to, že pokud jednou vybudujete strukturu, a pak odejdete dělat něco jiného, tak vám stále peníze poběží. Ano, toto je teoretický pasivní příjem. Prakticky máte 99% garanci, že se tým rozpadne. Tak to prostě je, tečka.

Na chvíli odbočím. Nedávno byl u mne můj kamarád Peterko. Bavili jsme se na téma pasivního příjmu a Peťa mi položil otázku: „Tome, co v přírodě stagnuje, a bylo by to pořád stejně funkční?“ Zřejmě tušíte, co jsem odpověděl: „Asi NIC.“

V byznyse stagnace neexistuje, buď to jde dopředu, nebo to upadá. Stejně jako MLM skupina, je to živý organismus, musí se živit, jinak zemře. Stejně jako oheň – musíte přikládat, jinak vyhasne.

Zkuste si vytvořit s partnerkou pasivní vztah! Když najdete svou drahou polovičku, bojujete o ni, investujete do ní svůj čas, a pak si jednoho dne řeknete, že už vás miluje dost, takže už nemusíte vyvíjet žádnou aktivitu pro zachování jejího zájmu? Můžete začít praktikovat pasivní vztah v domnění, že vás bude milovat i nadále. Věřím, že nečekáte happy end. Bohužel v takovým případě vaši roli zastane někdo jiný…

MLM musíte živit jako vaši lásku – aktivitou, jinak odejde k někomu, kdo tu péči zabezpečí nebo se vztah prostě jen ukončí.

V MLM je mnoho případů, kdy se lidé přeregistrovali k někomu jinému nebo odešli do jiného MLM!!! Proč to vlastně udělali? Z nudy?
Ne, necítili podporu! Člověk potřebuje zázemí, a pokud ho nedostává, ztrácí motivaci.
Jaký byste měli pocit z toho, že váš sponzor odešel a přesto mu jdou peníze z vaší aktivity? Nedostávali byste žádnou podporu a on by za ní přesto dostal zaplaceno! Líbilo by se vám to?

Zůstali byste jak sirotci a potkali osobnost, ze které byste cítili, že vám pomůže dostat se daleko, tam kam to předtím bylo možné jen v nejrůžovějších MLM snech. Zůstali byste dál u svého sponzora, kterému tečou peníze, ale přitom od něj nic nedostáváte?

 

Jediný způsob, jak vést MLM, je osobní příklad.

Řekne vám to každej lídr a pokud to nepotvrdí, tak to lídr nebude.
Paradox je, že ve většině případů nejvlivnější lidi ve firmách makají daleko víc, než ti, co jsou na nižších postech. MLM je provizním systémem a veškeré dění je postaveno na vztazích, které nejsou na jeho pozadí, ale naopak.
Historie to dokazuje tisícem příkladů, kdy lídr zavelel a lidé ho následovali. Po odchodu lídrů mnoho MLM firem i padlo.

Lidé potřebují vzor a budou následovat toho, kdo jim ho dá.

Stále si myslíte, že za pár let vybudujete velkou skupinu lidí, když budete pasivní?
Stále si myslíte, že vám poteče spousta peněz z nicnedělání?

 

Mějte se a smějte se milí čtenáři

Tomáš Řezníček

 

P.S.: Tuším, že pro mnoho lidí to bude nyní jen získaná informace, ale po čase mi dáte za pravdu, až sami nabudete trpkou zkušenost. Nebo se poučíte dřív než padnete na dno?

P.P.S.: Pokud máte otazníky v hlavě nebo nesouhlasíte, komentujte nebo napište na můj email a já vám rád pomůžu. Někdy pár vět může ovlivnit vaše rozhodování a kariéru.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

8 Comments

 1. Říká se, že pasívní příjem je něco, o čem všichni v MLM vědí že to existuje, ale nikdy to nikdo neviděl… 😉
  Já stále věřím, že když vybuduješ velkou síť lidí, kteří budou rádi používat produkty, bez ohledu na to jestli ty něco děláš nebo ne, můžeš v MLM odejít do důchodu mladý a bohatý… a pokud to budeš budovat a podporovat i nadále, nebude to už o penězích ale o tom, že tě to baví, a pomůžeš dalším lidem dosáhnout to co jsi dosáhl sám, a tím to té firmě svým způsobem vrátíš…
  Peníze za nicnedělání nejsou nikde. Určitě ne prvních pár let. Musíš být HODNĚ AKTIVNÍ na začátku, makat 3-5 let až na vrchol, abys měl PASÍVNÍ PŘÍJEM. A pak máš možnost volby co dál…
  Většina lídrů maká nejvíc. Ano, jít příkladem je jediná cesta na vrchol – nejvíc registrací, největší produkce, školit, podporovat, pomáhat, prezentovat, organizovat události, řešit problémy a hlavně makat na sobě…
  Skvělý článek, nicméně PASÍVNÍ PŘÍJEM EXISTUJE.
  Ale zadarmo to není samozřejmě… 😉
  To ví snad každé malé dítě, že BEZ PRÁCE NEJSOU KOLÁČE ANI DOLÁČE, A V MLM UŽ VŮBEC NE…

 2. Tady si dovolím velmi nesouhlasit! Záleží přece na PRODUKTU! Pokud je produkt užitečný a pomáhá zákazníkům vést kvalitnější život, může mne klidně opustit celá struktura a zbyde mi to nejcennější – zákazníci! A pokud jich bude několik milionů – je fajn mít GLOBÁLNÍ PRODUKT – mám 100% pasivní příjem! Alespoň v mé společnosti to tak je. A nepotřebuji ani 3 – 5 let, stačí mi 6 – 12 měsíců! A dojdu až na vrchol!

  • Pokud společnost, pro kterou pracujete nevlastníte, tak na vrchol nikdy nedojdete a o Vaší budoucnosti budou vždy rozhodovat pouze a jenom její majitelé. Pokud se rozhodnou firmu zavřít, změní se situace na trhu, dojde k legislativním změnám, vedení udělá chybné strategické rozhodnutí a přijdete o Váš manažerský příjem.

 3. Položme si otázku, co je vlastně pasivní příjem a co pasivní příjem přináší?

  V MLM pokud ho nevlastním a jsem „pouze“ budovatel obchodní sítě, tak si tvořím manažerský příjem – vedu, motivuji, přednáším, školím, vzdělávám své obchodní partnery a hlavně jdu jim příkladem. Jakmile výše uvedené přestanu vykonávat, zákonitě tak jak píše Tomáš dojde k poklesu obratu a tudíž i příjmů!

 4. Tak k tématu mohu jen říct, že jsem dlouho váhala zda pokračovat nebo ne v MLM. Můj přímý sponzor nastoupil do zaměstnání a to mě trochu zarazilo 🙁 Vedení nemám, dělám to, jak mi říká moje svědomí. Vzhledem k tomu že pracuji na síti a výsledky jsou vidět s každým nováčkem cítím odpovědnost za toho člověka, ale razím pravidlo 3x a dost. Krásný den Hanka

Napsat komentář