Start podnikání

Proč jsou někteří lidé úspěšní a jiní ne?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ahoj. Jmenuji se Roman Staněk, pocházím z Prahy a v oblasti podnikání se pohybuji 4 roky. V článku bych vám rád sdělil mé postřehy, které jsem nasbíral za ty roky, zaměřováním se na úspěšně lidi a na lidi bez cílů a vizí.
Počáteční selhání
Během mého života se setkávám s mnoha lidmi, kteří chtějí být úspěšní nebo chtějí mít více peněz. Hlavní kámen úrazu vidím v tom, že nepodnikají nebo se danému oboru nevěnují na 100%, aby mohli uspět.

Většinou slýchám věty typu: „Chci mít finanční jistotu v zaměstnání a nechci riskovat.“
„Nejsem dostatečně chytrý a vzdělaný v daném oboru.“
„Bojím se selhání a negativní reakce okolí.“

Nemohu se však ubránit dojmu, že se jedná pouze o výmluvy. Skoro každý z nich by chtěl vytoužený úspěch – mít příjemnější a bohatší život, krásné auto, jezdit na dovolené do exotických zemí. Přesto však nejsou schopni pro to něco dělat a radši se spokojí s tím, co mají.

Vetšinou se v nich tyto špatné myšlenky o tom, jak nejsou dostatečně dobří a chytří, usadí jako jed z vnějšího okolí,  od kamarádů nebo příbuzných. Nebo podnikání dosud ani nezkusili, ale už dělají předčasné závěry díky vzorci, který mají nastavený ve svém mozku.

 

Postoj k životu
Všechno je to jen o postoji k životu! Pokud chcete žít příjemnější život a být úspěšní, musíte vyjít ze zóny komfortu, a něco obětovat. Mnoho lidí se s tímto potýká každý den. Ztrácejí čas u hraní videoher, sledováním sociálních sítí, filmů či každodenními návštěvami barů s přáteli.

Určete si své priority! Když jsem já dřív seděl u televize nebo hrál videohry, ptal jsem se: „Opravdu mě tato aktivita posune dopředu? Jaký má pro mě přínos?“ Pokud chcete byt úspěšní, je potřeba obětovat to, co děláte rádi!

Zeptejte se sami sebe, co je pro vás důležité, zaměřte se na svůj cíl, jděte si za ním!

 

Odlišnost úspěšných
Čim se liší úspěšní lidé od lidí, kteří mají jen jeden úhel pohledu? Uvědomte si, že úspěšní lide jsou, tak jako každý, z masa a kostí, a jediné co změnili byl postoj k životu. Šli do akce, přestože se potýkali s četnými překážkami, ale překonali je, a šli dál…

To je právě to, proč jsou úspěšní dále než ostatní, kteří se kvůli nedostatečnému sebevědomí, pochybnostem nebo vlastní pohodlnosti neposouvají.

„Celý váš úspěch je ve vaší mysli“

 

Jedině mysl rozhoduje, zda budete úspěšní, nebo neúspěšní.

Změňte svůj postoj k životu, učte se od úspěšných, čtěte knihy a jděte si tvrdě za svým cílem!

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Napsat komentář