Start podnikání

Ray Higdon: Z nuly na $10 000 za 5 měsíců

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Když jsme sdíleli první článek o MLM prospektování od Raye Higdona, začali jsme dostávat spoustu dotazů. Byly to různé otázky, ale nejčastěji jste se ptali, kdo ten Ray Higdon vlastně je. Z toho důvodu jsme se rozhodli sdílet jeho příběh. Možná si říkáte, že je Amerika úplně jiný trh, a máte naprostou pravdu, ale principy úspěchu zůstávají stejné po celém Světě. Nakonec tento příběh je toho důkazem.

V roce 2004-2008 jsem působil v realitách, a když se změnil trh (v roce 2008 byla nemovitostní krize v USA, pozn. red), já jsem zůstal stejný. V té chvíli jsem si uvědomil, že je můj byznys funkční, jen když se dobře daří ekonomice. Viděl jsem klesající křivku, ale neměl jsem tušení, co mám dělat. Nedokázal jsem se přizpůsobit. Upadl jsem do fyzického i mentálního „komatu“ a jen čekal, že se sami věci zlepší. Četl noviny, koukal na zprávy a doufal, že se trh opět ustálí, ale tak se nikdy nestalo.

V roce 2009 byl v mém životě naprostý chaos. Má přítelkyně za mě platila elektřinu a nejnutnější výdaje, ale jen ty, které bylo nutné mít zaplacené, u všech ostatních mi narůstal dluh. Můj dům byl zabavený a věci nestály za nic. S mým otcem jsem nemluvil více než 13 let. A to byla chvíle, kdy jsem si uvědomil, že se potřebuji změnit.

Začal jsem napravením vztahu s mým otcem a poté jedna věc následovala druhou. Zapojil jsem se do síťového marketingu a řekl své ženě, že to bude těžkých pár let. Pustil jsem se do toho na 100%, Jessica mě podporovala po celou dobu cesty, a pak jsme dokonce začali pracovat společně. Zařadili jsme se mezi top earnery (nejvíce vydělávající členové) naší společnosti.

Síťový marketing není jen o vás, ale o lidech, kterým jste schopni pomoct, a v tom je úžasný. Já sám jsem se zapojil, protože to byla jediná možnost. Měl jsem příšerný kredit, byl jsem bez peněz, bez zkušeností a síťový marketing tu pro mě byl. A hádejte co? Síťový marketing je tu také pro spoustu lidí.

Nyní sledujeme lidi, které jsme přivedli do tohoto byznysu, jak vyhrávají dovolené, stojí na pódiu a mají uznání. Viděl jsem i svého nejbližšího kamaráda, který byl těsně před bankrotem, jak úplně otočil svůj život. A to vše díky tomuto skvělému systému. Takže pokud se zajímáte o lidi, síťový marketing je byznys pro vás. Bude vás to stát hodně úsilí, ale stojí to 100% za to.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Michal Karmazín je neúnavným obráncem MLM modelu, díky kterému si i on, přes pomoc dalším lidem, kompletně změnil život k lepšímu a nyní, o principech úspěchu v tomto krásném odvětví, rád sdílí MLM knowhow přes projekty: oMlm.cz, MlmJinak.cz, MlmSystem.cz, MlmAkademie.cz, a samozřejmě i Multilevel-marketing.cz, který přikoupil na konci roku 2021.

Napsat komentář