Osobní rozvoj

Recenze (audio)knihy: Jak začít multi level marketing – strašák nebo příležitost, Ivo Toman

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Osm z deseti networkerů vědí, kdo je to Ivo Toman. Pokud jste slyšeli některou z jeho nahrávek, utkvělo vám jistě v paměti jeho „kratke nařeči“ v kombinaci s hodnotnými informacemi o osobním rozvoji a podnikání.

Ikdyž dnes Ivo Toman podniká v jiné oblasti, vstoupil do širšího povědomí veřejnosti na začátku své podnikatelské kariéry jako školitel multi-level marketingu. Jeho první kniha Jak začít multi level marketing – strašák nebo příležitost vyšla už v roce 1995 a záhy se stala v Čechách i na Slovensku bestsellerem.

Dnes si jí můžete zakoupit mimo jiné také online jako audioknihu (čte Ivo Toman) a během pár minut pohodlně stáhnout do vašeho počítače nebo mobilu, tak jako jsem to udělal já. Chtěl jsem si ověřit, co Ivo Toman tehdy učil a zda to platí i dnes.

Audiokniha je rozdělena do 11 kapitol. Oproti tištěné verzi je o něco zkrácena a obsahuje jednu bonusovou kapitolu navíc.

Na začátku audioknihy seznamuje Ivo Toman posluchače s konceptem multi-level marketingu, vysvětluje proč právě MLM jako příležitost pro podnikání a zdůrazňuje principy a výhody budování sítě. Pokud použijete tyto přesvědčivé informace  a argumenty při prezentaci vaší příležitosti, rozhodně tím nic nezkazíte.

V dalších kapitolách přijde řeč na sedm úloh sponzora (tím myslí Ivo Toman vás).

Dozvíte se:

  • Proč je důležité mít své vlastní cíle a jak si je stanovit.
  • Co je to jmenný seznam, jak ho napsat a rozšiřovat.
  • Jak efektivně plánovat čas a skloubit zaměstnání s byznysem.
  • Jak správně pozvat prospekty na marketingový plán nebo meeting.
  • Jak sebevědomě vést prodejní rozhovor, který opravdu prodává, ať už licence nebo produkty.
  • Proč se vyplatí důslednost při jednání s prospektem a jak ji úspěšně aplikovat v praxi.
  • Jak obratně argumentovat proti nejčastějším námitkám spojeným s podnikáním v MLM.

Předposlední kapitola patří lekci o pozitvním myšlení. Obsah té poslední a zároveň bonusové kapitoly vám neprozradím. Řeknu vám jen, že s myšlenkou, kterou tam Ivo Toman prezentuje, nesouhlasím. Za prvé by mě ani nenapadla a za druhé jsem se s ní v praxi ani nesetkal.

Audiokniha Jak začít multi level marketing – strašák nebo příležitost se poslouchá záživně. Projev Ivo Tomana je místy až dramatický a klade tak důraz na důležité části obsahu. Není to rozhodně žádný suchý přednes. Ale ti co znají Ivo Tomana vědí…

Celá kniha není ani zbytečně dlouhá – v 58 minutách dostanete základní informace o podnikání v multi-level marketingu.

Co se obsahové části týče, tak ani po 17 letech se principy MLM nezměnily. Ivo Toman mluví o univerzálních strategiích a taktikách, které fungují dnes stejně dobře tak jako kdysi.

Audioknihu můžete klidně doporučit vašim vážným zájemcům o MLM nebo nově registrovaným obchodním partnerům. Během jedné hodiny získají tak slušný přehled o tom, co obnáší podnikání v MLM a navíc se ještě něčemu přiučí.

Audioknihu zakoupíte online na webu audioteka.cz.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář