Rozhovory

Rozhovor: David Kirš a jeho Miliónové impérium – dělat si co chci, kdy chci a s kým chci

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

David Kirš, Miliónové impériumDavid Kirš není milionářem s chatrče, ale milionářem z internetu. Jeho motto „Zjednodušte si život díky internetu“ četlo už na síti desetitisíce podnikatelů. David „sebral“ všechny své milionové zkušenosti s vyděláváním peněz na netu a urovnal je do přehledného projektu, který nazval Miliónové impérium. Pokud si lámete hlavu tím, jak zbohatnout online, čtěte pozorně rozhovor s Davidem, právě pro vás je totiž Miliónové impérium jako dělané.

Přesně 1. srpna 2012 začala jedna z největších affiliate kampaní v Čechách a na Slovensku nazvaná Miliónové impérium. Můžete čtenářům popsat o co jde a kolik miliónů tam visí ve vzduchu?

Jde o to, jak objevit svou vášeň a dovednosti a změnit je v produkty, které pomáhají lidem. A o tom, jak ty produkty tvořit a prodávat díky internetu, abyste už nikdy nemuseli ráno vstávat, pokud nebudete chtít…. Počet miliónů je na vás 🙂 já sdílím návod, jak vydělat aspoň jeden do roka.

Co byste poradil networkerům, jak nejlépe využít info marketing pro jejich stávající podnikání v MLM?

Začít ho studovat. Pochopit o čem to je. A pak si všimnou, že je to cesta, jak se naprosto odlišit a vystoupit z řady. Přestat se za klienty honit, ale čekat až přijdou. Není to sen. Jsou to techniky Info-marketingu.

Jak jste se dostal k podnikání na internetu a jaké byly Vaše začátky?

Na začátku byla jen moje vlastní potřeba. A to vyřešit, jak posílat emaily pro eshop, který jsme startovali.  A tam jsem zjistil, že o email marketingu nevím téměř nic, i když jsem byl na webu od 15. let a moje ego mi říkalo, že vím ☺ a tehdy se otevřela ta příležitost. A také přišel nápad založit SmartEmailing a nabídnout tyto služby dalším. Až později mi došlo, že to, čím sem si sám prošel by vlastně mohlo pomoci mnoha podnikatelům jako jsem já. A to byl start EmailAcademy a dalších projektů. A ty se pak přerodily v Info-marketing a specializaci na marketing na internetu vůbec.

Jaký životní styl Vám přináší info marketing?

Dělat si co chci, kdy chci a s kým chci. Je to obrovská svoboda a naplnění, protože jsem našel to, co mě baví. A s tím pak přijdou i peníze a chvíle, kdy se přestane v restauraci dívat na ceny. O tom jsem vždy snil. Info-marketing mi to umožnil.

Internet se neustále mění a s ním i trendy, jakou budoucnost předpovídáte info a affiliate marketingu?

Skvělou. Do roka má na internetu přibýt 3.000.000.000 lidí. To je dost zákazníků. Buď jim něco prodáte vy, nebo někdo jiný. Tak to je. A u nás je vše na začátku. Kdo na tu vlnu nastoupí teď, nemusí se o budoucnost bát.

Videotrénink, jak se stát info-marketérem a vydělat do roka jeden milión korun tím, co už dobře znáte a umíte, naleznete na Davidovo stránkách www.MILIONOVEIMPERIUM.cz

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář