MLM společnosti

Síťový marketing a osm aktiv pro tvorbu bohatství

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Lidé jsou skeptičtí ohledně síťového marketingu. A není se čemu divit. Chybějící podnikatelské myšlení, nedostatečné informace a mnohdy špatná zkušenost s agresivním distributorem mohou za to, že se lidé dívají na network marketing skrze prsty, aniž by pochopili jeho principy.

V knize Byznys pro 21. století popisuje Robert Kiyosaki tyto principy a vyzdvihuje osm aktiv pro tvorbu bohatství, které síťový marketing poskytuje. Pokud jste skeptičtí, ale otevření, doporučuji vám přečtení této zajímavé knihy. Pro lepší představu jsem shrnul vlastními slovy oněch osm aktiv pro tvorbu bohatství.

Aktivum 1: Praktické podnikatelské vzdělání

Předtím než jsem se zapojil do odvětví network marketingu, neměl jsem žádné praktické byznysové vzdělání. Proto je velice důležité, pokud uvažujete o vstupu do MLM, vybrat si tu správnou společnost, která takový tip vzdělání poskytuje. Nepotřebujete vědět prakticky, jak založit registrační sídlo společnosti, ale naučit se ovládat finanční inteligenci – jak vydělávat peníze a následně je nechat pro vás pracovat. Mimo finance oceníte ve vaší podnikatelské praxi komunikační a prodejní schopnosti, kterým se v rámci vaší MLM společnosti naučíte. Také time management a schopnost řídit tým lidí jsou obory, za které si školící firmy účtují desetitisíce. Prověřená MLM společnost poskytuje svým distributorům takový trénink zdarma nebo za poplatek v řádech stokorun.

Aktivum 2: Možnost osobního rozvoje a růstu

Je vaším cílem vydělat peníze a napěchovat nedobytný trezor? Pak byste se neměli soustředit pouze na ně. Peníze budou až odrazem vašeho úspěchu. Většina lidí věří, že jen tvrdá práce vede k úspěchu. Ale pouze tvrdou prací nezbohatnete. Každý z nás má v sobě vítěze i poraženého. Network marketing vás podpoří v tom, abyste živili toho vítěze skrze vzdělávací systém, inspirativní knihy, cd a další hodnotné materiály. Je jednoduší stát se vítězem, pokud jste v kontaktu s lidmi, kteří jsou orientovaní na úspěch. Proto je důležité pro růst vašeho byznysu stýkat se se stejně smýšlejícími lidmi.

Aktivum 3: Okruh přátel, kteří sdílejí stejné hodnoty

Neptejte se nikoho z okruhu vašich přátel nebo rodiny na jejich názor na network marketing. Jejich zpětná vazba bude ve většině případech negativní. Lidé prostě takoví jsou! Oproti tomu ve společnosti síťového marketingu se stýkáte pouze se stejně zaměřenými lidmi, se kterými se navzájem podporujete a povzbuzujete.

Aktivum 4: Síla MLM sítě

Většina společností síťového marketingu disponuje kvalitními produkty. Síla MLM však nespočívá v produktu jako takovém, ale v samotné síti. Bohatí budují sítě, zatímco ostatní hledají práci. Pokud chcete být bohatí, nejděte cestu, jak vybudovat silnou rostoucí síť.

Aktivum 5: Duplikovatelné podnikání

Network marketing je duplikovatelný byznys – tzn. že se při budování byznysu učíte strategie a postupy, které jsou vyzkoušené a již fungují. Jinými slovy, nepotřebujete znovu vynalézat kolo.

Aktivum 6: Leadership – umění vedení lidí

Umění leadershipu vám umožní vybudovat obrovský byznys. Abyste se mohli stát lídrem, potřebujete se naučit nejprve vést sami sebe a mít pod kontrolou 4 aspekty své osobnosti: mysl, ducha, tělo a emoce. Proto network marketing utváří z „obyčejných“ lidí byznysové lídry v tak hojném počtu jako žádné jiné byznysové odvětví na světě.

Aktivum 7: Mechanismus vytváření skutečného bohatství

Mechanismus skutečného bohatství tkví ve vybudování byznysu a v neustálém reinvestováním zisků do dalších aktiv. Můžete investovat do nemovitostí nebo uvažovat o zakoupení ready made společnosti pro váš další podnikatelský projekt, apod.

Aktivum 8: Schopnost naplnit velké sny

Malé sny = malý život. Jak často slýcháte ve svém okolí fráze „to si nemohu dovolit“ a podobné? Místo toho byste se měli sami sebe ptát „jak si to mohu dovolit?“. Pokud budete snít velké sny, budete mít dostatek paliva pro váše projekty, podnikání, život…

Líbil se Vám můj příspěvek? Dejte mu LIKE, sdílejte ho na Facebooku a ostatních sociálních sítích, diskutujte o něm zde v komentářích nebo mě osobně kontaktujte.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář