Osobní rozvoj

Skromný dopis Ježíškovi od hodného networkera

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Milý Ježíšku,

jelikož jsem byl celý rok velmi neukázněný, ve škole mám většinou samé čtyřky a rodiče zlobím neustále, přeji si na Vánoce tyto dárky:

Revoluční marketing

Chci se stát kapitalistou moderní doby – podnikatelem v síťovém marketingu! Ale má podnikání v síťovém marketingu doopravdy nějakou cenu? Když jsem se ptal několika velmi úspěšných lídrů, jak dlouho jsou v MLM a kolik vydělávají, rozcházeli se naprosto naše představy o prosperitě. Po X letech nekonečných meetingů, osobních schůzek, produktových školení, tisíce odmítnutí a věčně mimo domov někde na cestách vydělávat pouze sto tisíc měsíčně??? Věřím, že kompenzační plány MLM společností jsou nastaveny na větší rock“n“roll! Na vině jsou ale zastaralé systémy práce nebo jejich úplná absence. Proto si přeji Revoluční marketing – moderní systém práce a vzdělávání, který přináší finanční výsledky v rekordním čase pro všechny networkery a jejich týmy, ať už jsou u jakékoliv MLM společnosti.

Komunikací k úspěchu

Vím, že to s tím sebevědomím trochu přeháním a lekce zdravé asertivity a správné komunikace by mi jen prospěla. Proto se chci se naučit, jak být rétoricky zdatným člověk nejen v obchodě ale i při běžných situacích. Vyjednat v byznyse win-win situaci pro obě strany, není stále prioritou mnoha obchodníků. A na takovéto jednání doplácí jak zákazník, tak i obchodní partner nebo  zaměstnanec. Online kurz Komunikací k úspěchu učí principy win-win myšlení a zabývá se jejich aplikací v praxi skrze jasně cílenou komunikaci. Správná komunikace je také účinnou obranou proti různým filutům. Ježíšku, ten kurz stojí jen pár korun..

Proč jedničkáři pracují pro trojkaře

Abych to vyjádřil slušně, tak mě škola vždy štvala. Samé jedničky jsem měl možná tak na prvním stupni základní školy, když jsem byl ještě hodný chlapeček. Přiznám se, že jsem do dvaceti let o podnikání nic nevěděl, ale díky vědomostem z knih od Roberta Kiyosakiho a jejich praktickému použití, mám teď slušně našlápnuto k tomu, abych se stal velkopodnikatelem. Proto si přeji milý Ježíšku i tuto jeho nejnovější knihu Proč jedničkáři pracují pro trojkaře.

Online kurz 10 prstů (toto není kurz pro kapsáře)

Ano, psát všemi deseti prsty jsme se zrovna ve škole učili (já konkrétně třikrát) a kdybych věděl, že tuto dovednost budu jednou doopravdy potřebovat (stejně jako znalost účetnictví), tak jsem tehdy dával větší pozor… I tenhle krátký dopis milý Ježíšku píšu už něco přes hodinu a už mi to pomalu leze na nervy…Proto Tě z celého srdce prosím, aby jsi mi pod stromeček přinesl tento rychlokurz psaní na počítači. Stojí jen do tisícovky.

Milý Ježíšku, předem Ti děkuji, že od Tebe dostanu všechny dárky z mého seznamu.

Žij dlouho a blaze!

Tvůj Honzík

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář