Osobní rozvoj

10 tipů na vánoční dárky pro networkery v roce 2012

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ježíšek už pomalu klepe na dveře a jako každý rok sbírá objednávky na dárky. Vsadím se, že svetrů i ponožek máte již dost, proto jsem sestavil seznam produktů pro tento rok, které potěší srdce každého networkera. Věřím, že si vyberete. Seznam tvoří převážně knižní novinky. Ne nadarmo říkával Jim Rohn: „Chudí lidé mají velkou televizi. Bohatí lidé mají velkou knihovnu.“

1. kniha Riziko je nová jistota, Randy Gage

Randy Gage hraje v MLM absolutní rock“n“roll a jeho nová kniha Riziko je nová jistota je hudba, před kterou si mnozí zacpávají uši. Boří totiž všechny stará paradigmata, které si prohnilé státní a jiné struktury stále „smaží“ ve své kapse. Změna je nevyhnutelná a jen na vás záleží, zda uchopíte svůj osud pevně do svých rukou již teď nebo zda se ještě necháte chvíli vláčet okolnostmi, které „řídí“ váš život!

2. kniha Byznys pro 21. století, Robert Kiyosaki

Chcete, aby uznávaný spisovatel, podnikatel a investor Robert Kiyosaki pracoval pro vás? Pak půjčte na přečtení jeho knihu Byznys pro 21. století vašim prospektům a nechte to na něm. Jednoduchou a srozumitelnou formou jim vysvětlí, co je to network marketing a proč je moudré začít s ním právě ted. Tato kniha je výbornou pomůckou pro follow up.

3. kniha Čtyři dohody, don Miguel Ruiz

Ikdyž je tato kniha více jak 15 let na trhu, musím jí na tento seznam zařadit. Uznávaný autor a toltécký šaman don Miguel Ruiz v ní předkládá jednoduchý a univerzální návod na šťastný a spokojený život. Stejně tak jako peklo tak i nebe mají původ ve vaší hlavě. V jaké sféře se pohybujete nejčastěji?

4. audiokniha Čtyři dohody, don Miguel Ruiz

A protože opakování je matka moudrosti, není od věci si pouštět Čtyři dohody pěkně do uší každý den před spaním. Tuto audioknihu bravurně namluvil Jaroslav Dušek. Ten, kdo se bude poctivě řídit Čtyřmi dohodami, objeví zcela novou dimenzi života, ve které je všechno tak nějak lepší 🙂

5. kniha Jak si vybudovat MLM stroj na peníze, Randy Gage

Jestliže existuje univerzální a 100% praktický návod, jak podnikat v MLM, pak to musí být kniha Jak si vybudovat MLM stroj na peníze do Randyho Gage. V knize najdete praktické rady a tipy, jak kontaktovat, prospektovat a sponzorovat nové obchodní partnery jako na běžícím páse.

6. kniha Volba, Jakub Trpiš

Není nad to si odpočinout u dobrého románu…Až na to, že vás mladý autor Jakub Trpiš odpočívat nenechá. Kniha Volba je duchovní příběh s akčními prvky a doslova vás nutí zamyslet se na sebou samým a nad světem, ve kterém žijeme. Osud lidstva je stále nejasný, záleží pouze na nás, jakou Volbu učiníme…

7. kniha Následujte své srdce, Andrew Matthews

„Naším posláním není změnit svět, máme za úkol změnit sami sebe.“ hlásá kniha Následujte své srdce. Přiznám se, že podobné knihy mám velmi rád, protože v nich naleznete vše, co potřebujete k tomu, abyste uspěli. Když to navíc převedete do praxe a budete dělat od srdce, dokážete ve svém životě pravé zázraky.

8. Zápisník Moleskine – Čtenářský deník

Jsem nenapravitelný čtenář knih osobního rozvoje a podnikání. V každé knize se dozvím něco nového, co chci přenést do praxe. Pokud si to zapíši, mám velmi velkou šanci, že to i zrealizuji. Zápisník Moleskin – čtenářský deník je absolutní nutnost pro všechny praktické knihomoly. Oceníte jeho líbivý design a praktičnost, se kterou snadno získáte kontrolu nad všemi přečtenými knihami.

9. online kurz osobního rozvoje Akademie návyků

11-ti týdenní online trénink internetového podnikatele Pavla Říhy o tom, jak se snadno zbavit zlozvyků, vybudovat si nové pozitivní návyky a stát se tak úspěšným člověkem nejen v podnikání, ale i v osobním a rodinném životě.

POZOR: Tento trénink můžete zakoupit pouze do dnešní půlnoci (neděle 9.12. 24:00), poté se brány Akademie návyků nadobro uzavřou.

BONUS: Zapište se do 11 týdeního online kurzu Akademie návyků ještě dnes a získejte exkluzivní bonus ve formě tématických knih zdarma. Každý měsíc po dobu třech měsíců získáte zdarma na Vaší adresu jednu knihu na téma osobní rozvoj nebo podnikání dle vlastního výběru (budete si moci vybrat pokaždé ze třech knih). Nárok na knihy zdarma máte pouze tehdy, když se kliknutím přes tento unikátní link zaregistrujete do kurzu Akademie návyků a následně mi zašlete na redakční email redakce(zavinac)multilevel-marketing.cz Váš potvrzovací e-mail o vstupu do Akademie návyků. Má nabídka platí pouze už jen pro dva nejrychlejší zájemce. Pokud navíc natočíte krátké video o tom, jaký návyk jste si s pomocí Akademie Návyků vybudovali a jak vám to šlo, získáte navíc 500,- Kč. Video bude poté zveřejněno na tomto blogu.

10. Máte nějaký osobní tip na vánoční dárek pro networkery na rok 2012?

Podělte se o něj s ostatními čtenáři zde v komentářích pod příspěvkem.

Líbil se vám tento příspěvek? Sdílejte ho s vašimi přáteli na Facebooku a na ostatních sociálních sítích. Diskutujte o něm a podělte se s ostatními o vaše postřehy a názory zde v komentářích. Díky!

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář