Osobní rozvoj

Záznamy dvou webinářů o změně návyků a motivaci se špičkami v oboru volně ke shlédnutí

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Kvalitních informací na internetu zdarma je jako máku. To však neplatí o online tréninku osobního rozvoje Škola návyků, který před dvěma týdny spustil známý internetový podnikatel Pavel Říha. Ve Škole návyků nabízí hodnotné informace zdarma, jak se zbavit zlozvyků a vybudovat si snadno nové pozitivní návyky.

Pro ty, kteří se chtějí této problematice věnovat do hloubky a změnit svůj dosavadní život k lepšímu, připravil Pavel Říha také placený online kurz, „nadstavbu“, která se jmenuje Akademie návyků. Je to taková vyšší škola osobního rozvoje jen pro vážné zájemce, kteří to myslí se svým osobním i podnikatelským životem vážně.

A právě v souvislosti s touto placenou částí – Akademií návyků jsem pro vás připravil speciální akci:

Zapište se do 11 týdeního online kurzu Akademie návyků ještě dnes a získejte exkluzivní bonus ve formě tématických knih zdarma. Každý měsíc po dobu třech měsíců získáte zdarma na Vaší adresu jednu knihu na téma osobní rozvoj nebo podnikání dle vlastního výběru (budete si moci vybrat pokaždé ze třech knih). Nárok na knihy zdarma máte pouze tehdy, když se kliknutím přes tento unikátní link zaregistrujete do kurzu Akademie návyků a následně mi zašlete na redakční email redakce(zavináč)multilevel-marketing.cz. Váš potvrzovací e-mail o vstupu do Akademie návyků. Má nabídka platí pouze už jen pro dva nejrychlejší zájemce. Pokud navíc natočíte krátké video o tom, jaký návyk jste si s pomocí Akademie Návyků vybudovali a jak vám to šlo, získáte navíc 500,- Kč. Video bude poté zveřejněno na tomto blogu.

Chcete-li udělat lepší představu o tom, co to je Akademie návyků, podívejte se zdarma na záznamy dvou informacemi „našlapaných“ webinářů, které Pavel Říha zorganizoval.

► přehrát webinář JAK UDRŽET MOTIVACI KE ZMĚNĚ

se speciálním hostem – hypnoterapeutem a internetovým podnikatelem Liborem Činkou

► přehrát webinář JAK ZLEPŠIT ŽIVOT SKRZE NÁVYKY

featuring

→ VLADO ZLATOŠ – návyky pro zdraví a kondici

→ ALEŠ KALINA – návyky pro naplňující a spokojené vztahy

→ DAVID KIRŠ – tvůrčí a produktivní návyky

→ PAVEL ŘÍHA – autor Akademie návyků, jež vás bude webinářem provázet

Podívejte se na oba dva webináře, jsou skvělé! Přeji vám krásný sobotní den!

Líbil se vám tento příspěvek? Sdílejte ho s vašimi přáteli na Facebooku a na ostatních sociálních sítích. Diskutujte o něm a podělte se s ostatními o vaše postřehy a názory zde v komentářích. Díky!

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář