Start podnikání

2 webináře o efektivním marketingu na dosah

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Pokud jste v posledních dnech sledovali náš blog a Facebook, všimli jste si určitě vzdělávacích videí pana Mikláše. Celá akce je určena na podporu efektivního marketingu v malých a středně velkých podnicích včetně odvětví network marketingu.

V neděli také proběhl speciální marketingový seminář, který nemá na československém internetu obdoby. Pro ty, kteří tento webinář nestihli, připravil pan Mikláš reprízu. Ale pozor, repríza bude přístupná zdarma pouze 24 hodin, takže si pospěšte.

Pro reprízu webináře klikněte zde.

Na čtvrtek 21.6. připravil pan Mikláš druhý a zároveň poslední marketingový webinář. A protože nakonec přijde to nejlepší, registrujte se na tento webinář s předstihem, ať vám neutečou žádné důležité informace ohledně nejnovějších marketingových strategií a taktik.

Pro registraci na čtvrteční webinář klikněte zde.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář