MLM společnosti

Talk Fusion recenze: Hodí se Talk Fusion pro Váš MLM?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

O Talk Fusion bylo napsáno v různých internetových diskuzích už mnoho. Nebudeme diskutovat o tom, co z toho je pravda a co není. Podívejme se v rychlosti na základní fakta: Talk Fusion je společnost network marketingu poskytující videokomunikační produkty s pomocí modelu „software jako služba“.

Společnost Talk Fusion doporučuje své produkty pro malé a střední podnikání včetně odvětví multi-level marketingu.

Tématem této recenze je objektivně zhodnotit, zda se Talk Fusion hodí pro váš MLM – ať už jde o vnitřní komunikaci s týmem nebo o získávání potencionálních obchodních partnerů. Předmětem této recenze není marketingový ani kompenzační plán společnosti Talk Fusion.

Předem uvádím, že nejsem v TF zapojen. Informace pro recenzi jsem čerpal z oficiálních stránek Talk Fusion, živých prezentací a od samotných TF distributorů. Stejně tak jsem kontaktoval distributory z ostatních MLM systémů, kteří TF využívají nebo v minulosti používali.

Talk Fusion – 8 videokomunikačních produktů v jednom

Abych zjistil více o vhodnosti Talk Fusion pro váš MLM, musel jsem se dopodrobna seznámit s jeho produkty. Momentálně je dostupných osm videokomunikačních produktů. Všechny produkty jsou dostupné online a bez instalace.

Videoemail

Videoemail je základní a nejpoužívanější produkt společnosti Talk Fusion. Využívá se jak pro soukromou tak i obchodní korespondenci. S pomocí webové kamery nebo jiného zařízení si nahrajete své poselství a odešlete na vybranou emailovou adresu. Příjemce takové pošty obdrží email, tak jak je zvyklý, akorát navíc s videem, které jde přehrát přímo v emailu nebo v novém okně webového prohlížeče. Služba videoemail čítá přes 1000 různých emailových šablon ve 22 jazycích. Pokud děláte branding, můžete si nechat zhotovit profesionálním grafikem TF 1-3 vlastní šablony na zakázku. Mimo jiné poskytuje videoemail bezmála 200 šablon nejznámějších společností network marketingu. S videoemailem lze také kontrolovat doručení emailů, konverze a další různé statistiky, které vyplývají z emailové konverzace. Videoemail lze dnes přehrát na všech chytrých telefonech a odeslání videoemailu je možné i z telefonů iPhone, tabletů iPad a brzy i telefonů se systémem Android.

Videokonference

Druhým hojně využívaným produktem společnosti Talk Fusion je videokonference. Videokonference vám umožní pořádat konference, meetingy, prezentace, tréninky nebo školení tváří v tvář s vašimi prémiovými zákazníky, zaměstnanci nebo obchodními partnery v reálném čase a odkudkoliv na světě. Kromě samotného prezentování můžete s účastníky diskutovat a sdílet video ve vysokém rozlišení, řešit zakázky za pomocí tabule s možností barevné kresby, dále nasdílet obrazovku počítače a mnohé další. Najednou může být v místnosti na webkamerách až 15 lidí a neomezené počty hostů na videokonferencích mohou vše sledovat jako diváci.

Živé vysílání

Živé vysílání je v podstatě to samé jako videokonference, ale využívá se spíše k organizování a vysílání webinářů a online akcí pro neomezený počet účastníků. Výhodou je, že si webinář můžete nahrát a dát ho kdykoliv návštěvníkům vašeho webu k dispozici. S touto službou jste se mohli v praxi setkat, pokud jste dostali emailem pozvání na online prezentaci TF.

Formuláře pro odběr

S pomocí formuláře pro odběr integrujete snadno a rychle do své webové stránky formulář pro tvorbu opt-in seznamu. Na výběr máte různé tvary a designy. Každý nový zaregistrovaný návštěvník je uložen do seznamu vybrané skupiny kontaktů, který lze poté využít kupříkladu k odesílání následných videoemailů, či brzy spuštěných videonewsletterů. eFormulář lze spojit i s AutoRespondérem, kde každý nově zaregistrovaný zákazník může dostat ihned Váš osobní vzkaz, či vzkazy videoemailem, nebo později i aktuální videonewsletter bez nutnosti vašeho zásahu. S každým nově registrovaným návštěvníkem obdržíte potvrzení na váš email.

Automatické video odpovědi

Tato služba funguje samostatně, ale lze ji propojit a využít i s eFormulářem pro odběr. Formulář vám vytvoří seznam emailových adres, automatické odpovědi poté s vašimi kontakty komunikují. Předtím než začnete s komunikací je třeba natočit sérii videoemailů. V autoresponderu pak nastavíte kdy a v jakém pořadí se mají tato videa automaticky odesílat. Tímto krokem efektivně zautomatizujete z velké části své internetové podnikání. Autorespondér lze použít samozřejmě i bez eFormuláře pro odběr, stačí zadat vlastní seznam emailových adres (nebo využít seznam adres získaných právě eFormulářem) a respondér se o veškeré odesílání informací postará sám. Tento nástroj odesílá nejen automaticky VideoEmaily, ale bude samozřejmě již za krátkou dobu mít možnost odesílat VideoNewslettery.

Fusion wall

Spíše než produkt nebo služba je Fusion wall webová platforma, kde můžete zveřejňovat svá videa. Naleznete zde také videa ostatních uživatelů TF seřazených dle kategorií a jmen včetně jejich videoblogů.

Videoblog

S Talk Fusion můžete provozovat svůj vlastní videoblog, kde můžete blogovat o Vašem videu a o tom co vás zajímá a baví.

Sdílení videa

Produkty Talk Fusion jsou kompatibilní s více jak 200 sociálními sítěmi a interaktivními weby. Stačí kliknout na příslušné tlačítko a vše můžete v okamžiku odeslat na vybrané sociální sítě.

Kolik to stojí?

U společnosti Talk Fusion platíte jednorázově pořizovací cenu za produkt a poté pravidelné měsíční poplatky za užívání služby (model software jako služba).

Máte 3 možnosti, jak si pořídit produkty:

1. Startovací balíček

Pořizovací cena: 125,-USD / měsíční paušál: 20,-USD

Charakteristika: Jedná se o základní balíček. Z produktů můžete využívat pouze videoemail.

2. Exekutivní balíček

Pořizovací cena: 250,-USD / měsíční paušál: 35,-USD

Charakteristika: Využívat můžete všechny produkty včetně pěti videoemailových účtů, které jsou k dispozici zdarma k používání pro vaše kolegy, rodinu, přátele. K dispozici také máte jednu unikátní šablonu vyrobenou grafikem TF dle Vašeho námětu zcela zdarma.

3. Elitní balíček

Pořizovací cena: 750,-USD / měsíční paušál: 35,-USD

Charakteristika: Možnosti použití jsou stejné jako u exekutivního balíčku + navíc 2 šablony na zakázku a vlastní logo ve videoemailech. U předchozích možností se ve videoemailech objevuje logo Talk Fusion.

Talk Fusion a kontroverze

Společnost Talk Fusion doporučuje své produkty a služby mimo jiné i networkerům z ostatních MLM společností. Komunikovat online se svým týmem, pořádat živé prezentace a získávat zákazníky a potencionální obchodní partnery přes internet je skvělý nápad. Avšak tato spolupráce s Talk Fusion může být pro váš byznys kontraproduktivní. Tím, že pustíte do své sítě jiný MLM, ať už s dobrým úmyslem, zabíjíte nevědomky svůj vlastní byznys. Ve vaší linii se najdou tací lidé, kteří nemají pevnou vůli vydržet u jednoho byznysu a pokud vidí něco nového a nablýskaného, bezmyšlenkovitě po tom skočí. V praxi to vypadá tak, že někteří vaši distributoři přejdou do Talk Fusion, zatímco uvnitř vašeho týmu klesá morálka. Jeden z nejbohatších lidí planety Bill Gates zakazuje ve své domácnosti používání produktů firmy Apple. Přijde vám to divné? Mně ne.

Proč teda společnost Talk Fusion doporučuje své produkty ostatním networkerům?

Protože si je vědoma atraktivity vlastních produktů a získat do svého byznysu nové obchodní partnery, kteří mají k network marketingu již vybudovaný pozitivní vztah, je snadnější, než oslovovat lidi z ulice.

Verdikt

Talk Fusion nabízí bezpochyby pohodlné a inovativní řešení marketingové komunikace pro malé a střední podnikání. Avšak nemohu, aniž bych měl klidné svědomí, doporučit Talk Fusion ostatním networkerům. Je zde reálné riziko přeběhnutí některých vašich distributorů k Talk Fusion. Navíc systém práce s těmito produkty může být 100% duplikovatelný pouze u distributorů v Talk Fusion, kde má každý k dispozici tyto produkty a služby. Nedokáži si představit, že by moji obchodní partneři museli za ně navíc platit. To by pak rovnou mohli dělat dva byznysy najednou. A pokud chcete v MLM opravdu vydělávat, pak nelze sedět jedním pozadím na dvou židlích současně!

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

16 Comments

 1. Pane Furiš když tedy se snažíte „jakoby“ o recenzi mohl by jste porovnat Talk Fusion se společností, která konkuruje tedy iWowWe! 🙂 Poskytuje dokonce vylepšené formy videokomunikace a má stejné marketingové výhody! Má totiž pocit že Talk fusion je v Čechách na ústupu, expanduje jen v Rusku, tam jsou trochu pozadu 🙂 Dík

  • Dobrý deň
   odpovedam na dotaz Jardu. Milý pán Jardo vy a podobný Vám nemôžete prehltnuť tu vec ,že my TF sme č.1 na svete a Vy ste niekde v uplnom zavese. Ďalej , Vaš majiteľ ma sudne veci a dlží veľa peňazí veľa ľudom.Ďalej , nie ste v DSA a ani ine cetrifikaty nemate.Ďalej : No Comment
   PS : Otázka na vas : kedy ste zarobili svoj prvy milion ??

   • Můžete být prosím konkrétnější co se týká dluhů? To mne zajímá. Ideálně i s odkazem na zdroj. Kterého z majitelů, resp. akcionářů myslíte? Stejně tak co se týká DSA, protože já mám odpověď z DSA, že firma Wowwe je členem.

 2. Pisatel bohužel nemá představu k čemu všemu lze použít všechny produkty. Doporučit je právě lze k velmi účinné podpoře stávajícího podnikání. Domnívám se, že 35 dolarů není moc za účinnou podporu, za všechny produkty, a taky za další které jsou již předvedeny a jsou na cestě pořád ve stejné ceně. Navíc víme, že ve stejné kvalitě jsou buď za mnohem větší peníze jednotlivě (nikoli za celý balík), nebo nejsou ve stejné kvalitě a jsou tedy nesrovnatelné. Já mohu jen doporučit, i když pro mou síť mám pochopitelně raději kolegy kteří chtějí nejen používat produkty, ale taky pořádně vydělávat.

  PS: Prý Talk Fusion je v Čechách na ústupu :-))). To může říci jen ten kdo lanaří do svého byznysu a nechce přiznat že je to jinde nesrovnatelně lepší. Talk Fusion roste tak, že by se Jarda says asi divil. K porovnání Talk Fusion s iWowWe se ani nemá cenu vyjadřovat, přidám jen jednu adresu: http://www.iwowwesaidwhat.com/

 3. Zdravím,já osobně používám TF jako formu výdělku na internetu,myslím že je to dobrá věc která se dá vše možně využít a nevidím jediný důvod proč by se lidi kteří dělají jiné mlm také nemohli zapojit, pokud jim to co dělají do teď funguje tak pro ně 5000 nebude velká investice do budování pasivního příjmu. Pokud ten člověk už má pod sebou nějakou síť lidí tak by určitě bylo moudré pomoci jim k dalšímu finančnímu příjmu (dva lidi který chtějí časem pasivní příjem do rodinného rozpočtu najde každý i to největší JÁTRO …. )

  • Proc musite investovat tolik? Me staci 1000kc a ihned mohu sve podnikani budovat. Od nadnarodni spolecnosti dostanu zrizeny bankovni ucet, skoleni, eshop, vlastni online kancelar, e learnings, prehled o klientech, slevy od 30% na nakup zbozi, % z obratu spolecnosti, moznost se podilet na rustu sveho podnikani v ruznych oblastech ktere se mi libi, moznost distavat % z obratu telekomunikacni spolecnosti elektriny i plynu. A mnoho dalsich vyhod. A to cca za 1000kc a to i to je investice v priapade ze si to rozmyslim vratna:-) risk? Jen e zavahani ze s tim seknu! Jinak nulovy

 4. TF vylepšené letadlo. Kúpiš si produkt, ktorý 99 ludi zo 100 neviužie, a ešte k tomu zaň mesačne platíš!Z tých 8 produktov má praktické využitie akurát vídeohovor
  ktorý máš inde zadarmo.

  • Tento názor o využitelnosti by jistě zajímal vývojáře v Microsoft a Cisco, aby nedělali zbytečnou práci.

 5. Dovolte mi pár otázek. Je pravda, že z TF prchl jeden z nejvýš postavených lidí v CZ? To se asi neděje, když je všechno OK a společnost roste, nebo jo? A nebo se situace od srpna 2012 změnila? Proč TF měnilo doménu na které běží?

 6. Ten člověk údajně neprchl, ale byl mu zrušen jeho účet u TF! Měl jít dělat jiný BYZNYS MLM a přetahoval lidi z TF, což se nějak neslučovalo s podmínkami TF. Informace od členů TF. Co je nebo není na nich pravda, ví jen oni sami?!

 7. Ten člověk opravdu neprchl,ale byl vyhozen a pro mě tím firm podala další důkaz,že zde platí pravidla pro všechny,lídr,nelídr,prostě pravidla jsou dána,porušíš je ,neposlechneš varování ,tak bohužel. Každá MLM společnost má většinou zakázáno,že její členové nesmí tahat své lidi do jiných MLM byznysů,podle mě je to absolutně v pořádku,zminuje to tu i pan Furiš na příkladu Billa Gatese,tak to prostě je.Ghceš dělat víc věcí,jasně dělej si je,ale netahej lidi z prvního do druhého a naopak Sama dělám dva a TF mi v tom druhém pomáhá tím,že k tomu naplno využívám nástroje,ale v každém mám jiné lidi neděje se nic,vše v pořádku, Bohužel v Čechách zlobte se nebo ne máme nějak zamrzlé myšlení a způsob jakám se v hojných příkladech „dělá “ MLM je hrozný,samozřejmě ,že to pak špatně funguje a lidé nevydělají,pak si stěžují ,že tohle a tamto atd….Pro Milana,každá MLM i ta která je na trhu léta jako např Amway roste pak malá stagnace a zase roste,stačí se podívat na různé stránky a samozřejmě uvidíte sám,společnost opět roste,má nové produkty,které v té době kdy pan Furiš psal toto neměla atd. Závěrem chci jen říct,že vůbec nechápu proč někdo napadne druhého protože pracuje u „konkurence“,já se rozhodla pro TF někdo pro Iwowwe,jiný pro dráhu pokladní v Bille,každýho věc,ne? Máte vůbec představu,jak by to bylo hrozné,kdyby všichni pracovali u jednoho,pro mě tyto výkřiky do tmy výdy znamenají,že tomu člověku se asi moc nevede a myslím,ýe i tak trochu tuším proč 🙂
  Krásné dny všem a at se daří ve všem

 8. ad Milan zapomněla jsem na tu otázku o doméně. A proč by nemohla změnit doménu? Proč za vším hledáte něco,co tam není? Prostě je nová prezentace a k ní nová doména,mě to přijde normální,vám ne? Tak to je mi líto

 9. Pavlíno, jen jsem se ze zájmu zeptal, zajímaly mne důvody, proč se měnil hosting, což je samo o sobě jedna ze slabin TF. Jinak proti TF ani lidem kteří se tím zabývají nic nemám, naopak, držím jim palce. A k tomu vyhození, tomu sama nevěříte, že ne? Společnost, která by to udělala, si uřeže celou větev… důvody si jistě domyslíte sama.

 10. Dovolte mi reagovat na toto téma. Pro mě je kouzlo MLM v tom, že používám produkt nebo službu a při sdílení za to dostanu zaplaceno. Proto nemám problém využívat produkty společnosti Amway a doporučovat je. Jsou super. Také nemám problém využívat služeb TF. Ulehčují mi život a práci. To je také super. Obzvláště když od obou společností dostávám zaplaceno. Zákaz takovéto kombinace je, jako když váš týmu dostane zákaz používat mobilní telefon nebo ho smí používat jen na sms. Jedná se o komunikační službu. Jsem přesvědčen, že o odliv spolupracovníků se bojí jen ti, kteří nemají své týmy ok. A pravděpodobně jejich spolupracovníci nejsou přesvědčeni o kvalitě produktu a společnosti jako takové. Na druhou stranu jsou lidé kteří hledají a možná hledáním stráví zbytek svého života. S tím ale nikdo z nás nic nenadělá. Nechme je hledat. Je to jejich volba. Dle mého názoru je spojení MLM společnosti a TF ideální kombinace. Mě šetří čas a vydělává peníze.

Napsat komentář