Kontaktování Osobní rozvoj Sponzorování Start podnikání

5 pravidel pozvání, které vám otevřou dveře k úspěchu v MLM

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Pozvání je nejdůležitější dovedností v síťovém marketingu. Pokud jej nezvládnete, nemusíte se o budování MLM sítě, ani pokoušet, protože budete vždy maximálně jen zákazníkem.

Z celého srdce vám ale doporučuju, ať se postavíte svým obavám čelem a pozvání si osvojíte. Získáte sebevědomí a cenné zkušenosti. A samozřejmě, své vlastní zákazníky, anebo lépe – vybudujete si celý vlastní tým.

Celá myšlenka spočívá v tom, že přimějete lidi, aby se podívali na to, co nabízíte. Pokud se vám to podaří, budete mít výsledky. Ale abyste toho dosáhli, musíte aktivně zvát lidi. Musíte být ochotní začít, musíte překonat svůj stud.

Nepotřebujete žádnou extra kvalifikaci, abyste to mohli dělat – stačí, prostě hlavně začít a pracovat na tom, abyste se postupně zlepšovali. Pár rad do startu se ale jistě hodí a i proto je zde tento článek, nechci totiž, abyste si zbytečně vyloženě pálili drahocenné kontakty zbytečnými chybami…

Takže jak to dělat správně?

Chovejte se k lidem, spíše jako farmáři, než jako lovci. Nenahánějte je, ale spíš zasaďte semínka, budujte důvěru a vztahy. Chcete je vzdělávat, chcete jim porozumět. Klaďte jim otázky, vyhodnocujte informace, poskytněte lidem doporučení.

V síťovém marketingu vyhrává ten, kdo dokáže empaticky mluvit s co nejvíce lidmi.

#1 Uvědomte si, že máte dar!

Postavte své myšlení na tom, že máte dar. Nikdo vám nedělá laskavost tím, že se podívá na váš produkt, nebo příležitost. Ne. Oni dělají laskavost sami sobě. Nabízíte jim něco, co může změnit JEJICH život k lepšímu.

Myslíte si, že oni mají dar , že vám poskytují svůj čas a pozornost? Ne, ve skutečnosti jste to vy, kdo má dar.

#2 Buďte sami sebou

Buďte sami sebou a nebudujte si personu, kterou využíváte jen pro síťový marketing. Nechovejte se a nemluvte jako někdo jiný. Nepoužívejte jazyk nebo tón hlasu, který nikdy nepoužíváte.

Pokud se nelíbíte sami sobě, tomu, jak mluvíte, nebo svým slovům, vymodelujte někoho jiného a vložte do toho svou osobnost.

Buďte autentičtí a nebudujte si kvůli network marketingu personu. Chcete přece, aby lidé přišli za vámi!

#3 Nadchněte se

Nezapomínejte na energii, vášeň a nadšení, zejména pokud jste introvert. Lidé poznají, jestli jen tak plácáte, nebo jste pro něco zapálení. Když se ve vašem hlase objeví jen trocha vzrušení, celý svět se zastaví.

Když se do toho potřebujete dostat, tak si třeba zacvičte, nebo poslouchejte svou oblíbenou hudbu. Udělejte něco, co vás nabudí. Pak hudbu pozastavte a zavolejte někomu, nebo pošlete zprávu. Věřte tomu nebo ne, ale tato energie se projeví i v textových zprávách.

#4 Buďte naléhaví

Všechno musí být TEĎ. Ne pro vás, ale pro ně, aby se dozvěděli o této příležitosti, nadchli se pro svou budoucnost a změnili svůj život. Lovci mají naléhavost sami pro sebe, ale my jsme farmáři a proto, my máme naléhavost sázet a pěstovat pro ostatní.

Čím rychleji se dostanete ke svému potenciálnímu zákazníkovi, tím dříve bude mít příležitost růst, a tím dříve bude moci i změnit si svůj život pozitivním směrem.

#5 Věřte sami sobě i produktu

Musíte věřit ve svůj produkt a příležitost. Čtěte, co je třeba číst, sledujte, co je třeba sledovat, a navštěvujte, co je třeba navštěvovat. Staňte se fanouškem číslo jedna a ambasadorem, svého produktu. Buďte připraveni se kdykoli pochlubit tím, čím se zabýváte.

Musíte také věřit sami sobě. Věřte, že jste dobrý člověk, který je ochoten čelit svému strachu natolik, aby byl vytrvalý a někomu pomohl tím, že mu dá tuto příležitost. Na základě zkušeností a výsledků si možná nevěříte, ale můžete věřit v člověka, kterým se chcete stát!

A v neposlední řadě musíte věřit ve své potenciální zákazníky, či rovnou tým. Věřte v jejich schopnosti, potenciál a budoucnost. Tato víra jim pomůže věřit v sebe sama!

Nyní tedy už znáte slíbených 5 pravidel pozvání, které vám otevřou dveře do síťového marketingu, jako budoucí úspěšné lídryni, anebo úspěšnému lídrovi a možná, že byste chtěli nasávat ještě více knowhow, rad a inspirace od lidí, kteří mají dlouholeté zkušenosti v síťovém marketingu, je to tak?

Pokud je Vaše odpověď ANO, něco pro Vás mám…

Kde lze získat ZDARMA milionové rady, jak ovládnout řemeslo MLM? Rady od lidí, kteří tím už prošli a dostali se do TOPu?

Krátká odpověď: Online MLM Summit!

Pokud už v MLM jste nějakou dobu anebo právě začínáte, ale zatím stále nemáte výsledky o kterých sníte, pak Vám možná mohu hodně pomoct tím, že pořádám Online MLM Summit ZDARMA.

Na 5ti až 6ti hodinovém Online MLM Summitu, odevzdá své knowhow síťového marketingu celkem 14 tuzemských CZ/SK lídrů milionářů.

Tito lidé prozradí do detailu, jak vydělali přes 100.000.000+ Kč (resp. přes 4.000.000+ EUR) za poměrně velmi krátký čas.

Nejlepší na tom je to, že celý SUMMIT je úplně ZADARMO, takže jedinou investicí je Vaše pozornost a Váš čas v neděli – registrujte se na vysílání a řekněte to všem:

https://summitonline.cz/

Brzy na viděnou!

S pozdravem Michal – Váš MLM fanoušek číslo #1


Za inspiraci k tomuto článku děkuji mému „MLM příteli“, Ericovi Worremu.

 

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Michal Karmazín je neúnavným obráncem MLM modelu, díky kterému si i on, přes pomoc dalším lidem, kompletně změnil život k lepšímu a nyní, o principech úspěchu v tomto krásném odvětví, rád sdílí MLM knowhow přes projekty: oMlm.cz, MlmJinak.cz, MlmSystem.cz, MlmAkademie.cz, a samozřejmě i Multilevel-marketing.cz, který přikoupil na konci roku 2021.

Napsat komentář