MLM společnosti

50 nejmocnějších a nejvlivnějších osobností přímého prodeje v roce 2012

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Tak jako minulý rok vydalo i letos uznáváné oborové médium directsellinglive.com žebříček 50 nejmocnějších a nejvlivnějších lidí v network marketingu a přímém prodeji za rok 2012.

Rok 2012 se projevil jako začátek vzestupu přímého prodeje jako nové politické síly v USA.

MLM společnosti a jejich majitelé napumpovali milióny amerických dolarů do politiky, aby ovlivnili hlavně tamější prezidentské volby zvláště ve prospěch republikánské strany.

Přímý prodej se tak dostal na první místo do veřejné debaty v americké politice.

TOP 10 nejvlivnějších osob a institucí v přímém prodeji

1. Rodina DeVos, zakladatelé Amway

Dle magazínu Forbes ultra-bohatí a ultra-konzervativní. Svými milióny podporují republikánskou stranu. Vlastní též basketbalový klub Orlando Magic.

2. Doug DeVos, prezident Amway

Nejmladší syn Rich DeVose – zakladatele Amway. Od roku 2002 řídí koncern Alticor Corp – zastřešující společnost Amway. Aktivně finančně podporuje politiku a sociální projekty.

3. Steve Van Andel, předseda Amway

Nejstarší syn spoluzakladatele Amway Jay Van Andela. V koncernu Alticor Corp působí od roku 1995 jako  předseda. Dříve též působil jako předseda hospodářské komory USA, dnes je jejím místopředsedou.

4. Joe Mariano, prezident DSA (asociace přímého prodeje)

Ve svém prvním roce jako prezident DSA prokázal, že je muž na svém místě. Zapojil DSA a její členy aktivně do politiky, kde společně lobují u zákonodárců, kteří podporují přímý prodej.

5. Direct Selling Asiciation (DSA)

DSA je je obchodní organizace, která zaštiťuje společnosti přímého prodeje, multi-level marketingu a network marketingu. Zastupuje odvětví přímého prodeje vůči veřejnosti a lobuje za něj v politice.

6. Alessandro Carlucci, CEO Natura Cosmeticos, předseda World Federation Direct Selling Association

Je CEO ve třetí největší společnosti přímého prodeje na světě a zároveň předsedou Světové asociace přímého prodeje. Minulý rok se v žebříčku umístil na 15. místě.

7. Frank Vandersloot, zakladatel a CEO Malaleuca

O Fanku Vanderslootovi a jeho společnosti Malaleuca se hodně mluvilo v médiích v souvislosti s americkými prezidenstskými volbami, kdy výrazně finančně podpořil republikánského kandidáta. Mimo jiné také vlastní rozhlasovou síť.

8. Aaron Garrity, předseda Xango

Jeden z největších inovátorů v network marketingu. Tento charismatický leader si vypěstoval vášeň pro přímý prodej a pomáhá druhým uspět.

9. Richard Rogers, výkonný předseda Mary Kay

Bylo mu 20 let, když založil se svou matkou společnost Mary Kay. Pod jeho vedením prošla Mary Kay i těžkými finančními obdobími, aby vždy na konci stála na vrcholu.

10. Rick Goings, předseda a CEO Tupperware

S přímým prodejem začal už na škole. V roce 1985 se registroval do Avonu, kde dosáhl na několik vysokých manažerských pozic. Poté v roce 1992 přešel do Tupperware a stal se jejím prezidentem.

Kompletní seznam všech 50 nejvlivnějších a nejmocnějších osobností přímého prodeje naleznete ve speciální edici média DirectSellingLive.com POWER 50 V WORLDWIDE MAGAZINE.

Líbil se Vám můj příspěvek? Dejte mu LIKE, sdílejte ho na Facebooku a ostatních sociálních sítích, diskutujte o něm zde v komentářích nebo mě osobně kontaktujte.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář