Osobní rozvoj

Jste stratég, nebo hledač příležitostí?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Mnozí z Vás jste podnikatelé, obchodníci a networkeři, ale položili jste si někdy otázku – Jaký typ podnikatele, obchodníka a networkera jste? Existují podnikatelé honící se za každým zákazníkem nebo kontaktem, vyčerpaní a uhnaní. A pak existují podnikatelé strategičtí. Ti používají 7 dovedností, díky kterým je jejich podnikání úspěšné, zákazníci k nim přicházejí sami, doporučují je.

Existuje recept pro podnikatele, networkery a obchodníky, jak díky internetu najít svobodu a zjednodušit si život? Já na něj právě narazil. Shlédl jsem videotrénink jednoho podnikatele a experta ve svém oboru v oblasti e-mail marketingu, Davida Kirše na téma Hledač příležitostí vs. Strategický podnikatel.

Tento videotrénink mě velmi inspiroval ve vztahu k vlastnímu podnikání a network marketingu jako takovému a myslím si, že může být velmi přínosný i pro další podnikatele, networkery a obchodníky, tedy i pro Vás.

Ve videotréninku Zdarma se dozvíte 7 dovedností strategického podnikatele a systém, díky kterému Vaše firma může pořád vydělávat peníze a získávat nové zákazníky nebo obchodní partnery, přestože si právě například užíváte dovolené, trávite čas se svou rodinou nebo u svých koníčků.

7 dovedností strategického podnikatele se naučíte zde. Musíte se zaregistrovat, ale nebojte se, pokud se Vám to nebude líbit, jedním kliknutím se zase odhlásíte. O nic nejde. Buď se chopíte příležitosti, nebo ji necháte plavat… a chytne se jí někdo jiný.

Líbil se Vám můj příspěvek? Dejte mu LIKE, sdílejte ho na Facebooku a ostatních sociálních sítích, diskutujte o něm zde v komentářích nebo mě osobně kontaktujte.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář