Seriály

Email Marketing prakticky: V novém seriálu vás krok za krokem naučím, jak budovat databázi emailů

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Před nedávnem jsem se rozhodl, že budu na tomto blogu budovat seznam emailových adres s pomocí autoresponderu – automatického rozesílače emailů.

Důvod?

Hledám cestu, jak efektivně komunikovat mezi čtenáři a redakcí blogu. Již teď jsem zaplaven emaily čtenářů, kteří požadují různé inspirativní materilály pro jejich byznys.

Proto vždy, když mám nějaký nový materiál, o který se stojí za to podělit s ostatními, rozesílám ho skoro každému, kdo mě kdy kontaktoval přes tento blog manuálně emailem. A to zabere spoustu času…

Když napíši např. článek a hodím ho na blog, pak není zaručené, že se dostane ke všem čtenářům. Ale pokud bude čtenář na emailovém seznamu, nepropásne tak jediný článek ani jiné důležité informace.

Jestli si pohráváte s myšlenkou, že zavedete na vašich stránkách také email marketing, ale nevíte jak, budete mít nyní jedinečnou šanci dívat se mi při práci přes rameno.

V příštích několika dnech vám v sedmi příspěvcích takřka v přímém přenosu ukáži, jak implementuji email marketing na tento blog. Dozvíte se přesné informace o tom, co, kdy, kde, proč a jak.

Berte to jako praktickou případovou studii, která může být cennou inspirací pro váš MLM byznys.

Začínáme už zítra, kdy se dozvíte něco z teorie „co je to ten email marketing“.

Po celou dobu „experimentu“ jsem otevřen Vašim dotazům, komentářům, postřehům a samozřejmě i radám 🙂 zde v komentářích pod příspěvky.

→ Další díl: Co je to email marketing?

Líbil se Vám můj příspěvek? Dejte mu LIKE, sdílejte ho na Facebooku a ostatních sociálních sítích, diskutujte o něm zde v komentářích nebo mě osobně kontaktujte.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář