MLM společnosti

50 nejmocnějších a nejvlivnějších osobností přímého prodeje v roce 2011

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Už po čtvrté ve své historii vydává uznávané oborové médium DirectSellingLive.com žebříček 50 nejmocnějších a nejvlivnějších lidí přímého prodeje na celém světě za rok 2011.

Moc a vliv

Ten kdo vládne mocí a vlivem ovlivňuje nejen svou budoucnost, ale i budoucnost ostatních lidí. To platí stejně jak pro politiku, svět šoubyznysu, klasické podnikání tak i pro network marketing a přímý prodej.

Autority ovlivňují nejen svůj obor, ale mají vliv i na ostatní prostředí jako např. Donald Trump – byznysmen jehož moc a vliv sahá od politiky přes média až po cestovní ruch.

Moc a vliv si musí člověk od základů vybudovat a zasloužit a  nebo jsou mu svěřeny druhými (demokratické volby).

Moc a vliv znamená zodpovědnost a závazek vůči sobě samému, týmu a společnosti.

Pojďme se teď podívat, kdo si dal největší závazek a dostal se tak mezi 50 nejmocnějších a nejvlivnějších osobností v přímém prodeji za rok 2011.

TOP 10

1. The DeVos family – spoluzakladatelé Amway

Jedna z nejbohatších rodin na světě podle časopisu Forbes. DeVosovi využívají své miliardové jmění k obrození morálních hodnot v politice, vzdělávání a byznysu.

2. Aaron Garritypředseda Xango

Jeden ze šesti vůdčích osobností a spoluzakladatel vizionářské společnosti Xango. Aaron Garrity je tělem i duší zapálený podnikatel se smyslem pro kreativitu a inovaci.

3. Stuart Johnsonmajitel Video Plus

Stuart Johnson řídí komunikační a mediální impérium v odvětví přímého prodeje. Poskytuje firmám tréninkové nástroje a pořádá vzdělávací semináře, je vydavatelem médií Direct Selling News a Success magazin.

4. Joe Marianoprezident DSA

Jako šéf renomované organizace DSA (Direct Selling Association) sdružující seriozní firmy přímého prodeje je Joe Mariano zavázán budovat vhodné prostředí pro přímý prodej uvnitř asociace i navenek.

5. Direct Selling Association

Asociace přímého prodeje jako jedna z největších organizací určuje vědomí milionů distributorů po celém světě, tím, že jim vštěpuje morální hodnoty spojené s podnikáním v network marketingu. Mimo jiné přibližuje veřejnosti toto atraktivní podnikatelské odvětví.

6. Bob Proctorvydavatel Networking Times, spisovatel, řečník

Odborník na leadership, prodejní schopnosti a zákon přitažlivosti (viz. Secret). Více jak 40 let ukazuje lidem, jak se otevřít hojnosti vesmíru. Díky úspěšnosti jeho progresivních metod je znám po celém světě.

7. Amy Robinsonvíce prezidentka DSA

Pravá ruka šéfa Joe Mariana v DSA. Má velký vliv na chod celé organizace a tím i na stovky MLM společností a jejich distributory.

8. Walter Muyres, Reiner Streckerzakladatelé Vorwerk Co.

Zakladatelé jedné z největších německých společností přímého prodeje Vorwerk Co. vědí, jak na to. Jejich byznys je postaven na kuchyňských spotřebičích, kosmetice, službách a vysavačích – prostě na všem, co lidé potřebují pro domácnost.

9. Andrea Jungpředsedkyně Avon

I přes bouřlivý rok 2011, kdy byla Andrea Jung zapletena do úplatkářské aféry s distributory a ztratila pozici CEO u firmy Avon, se stále drží mezi TOP 10 nejvlivnějšími osobnostmi v přímém prodeji.

10. Randy Gagekouč a spisovatel

Lidé mu přezdívají rytíř Jedi prosperity. Randy se řadí mezi nejúspěšnější kouče v historii network marketingu. Napsal několik knih na téma MLM a osobní rozvoj. Spolupracuje s firmou Agel Enterprises.

Kompletní seznam všech 50 nejvlivnějších a nejmocnějších osobností přímého prodeje naleznete ve speciální edici média DirectSellingLive.com POWER 50 IV WORLDWIDE MAGAZINE.

Další informace naleznete přímo na DirectSellingLive.com.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář