Nezařazené

Affiliate marketing: Rychlý zdroj příjmu, který štědře podpoří vaše podnikání v MLM

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Zažili jste někdy ten pocit, když vám přijdou na účet neočekávané peníze, které můžete investovat, jak zrovna potřebujete? Já naposled dnes. Věřte mi, že je to opravdu skvělý pocit!

Miluji network marketing, který mi z dlouhodobého hlediska přináší stabilitu a garantovaný příjem. Pokud jde však o rychlé a snadné peníze, které podporují můj hlavní byznys, nedám dopustit na affiliate marketing!

Co je to affiliate marketing?

Affiliate marketing je forma podnikání na internetu, kdy propagujete produkt někoho jiného a vyděláváte na provizích za každý prodej, který zprostředkujete skrze váš unikátní affiliate link.

Toto je možné jen díky přesnému „sledovacímu“ systému, který sleduje všechny kliky, návštěvy, prodeje na stránkách…takže vidíte kolik lidí navštívilo stránku prodejce a zakoupilo jeho produkt nebo službu. A samozřejmě také vidíte, kolik jste aktuálně vydělali na provizích.

Když se jednou rozhodnete propagovat nějaký produkt nebo službu jako affiliate partner, záskáte unikátní affiliate link, přes který budete na stránky prodejce posílat potencionální zájemce.

Pokaždé, když někdo klikne na váš affiliate link, bude přesměrován na prodejní stránku produktu tak, jako by přišel na přímo na prodejní stránky prodejce. Váš affiliate link se od linku prodejce liší pouze skrze vaše unikátní affiliate ID, obsah prodejních stránek zůstává však stejný.

Pro koho je affiliate marketing vhodný?

Affiliate marketing ocení zejména začínající podnikatelé na internetu, studenti, maminky na mateřské a vůbec všichni ti, kteří hledají rychlý a nenáročný zdroj příjmu…A bez investic!

Samostatnou kapitolou jsou podnikatelé v MLM, kteří využívají affiliate marketing jako podpůrný zdroj příjmu ke svému primárnímu MLM. V praxi to vypadá tak, že doporučují relevatní produkty ostatním networkerům, kteří z nich mají díky hodnotným informacím praktický užitek pro své podnikání.

Doporučováním hodnotných affiliate produktů si můžete přijít na pěkné peníze každý měsíc, které podpoří váš primární MLM byznys. V praxi to znamená, že budujete mnohonásobné zdroje příjmu.

Jak začít s affiliate marketingem?

Jako první si rozmyslete na jakou cílovou skupinu zacílíte. Největší šanci na úspěch máte u lidí, kteří se zabývají podnikáním na internetu, network marketingem a vůbec podnikáním obecně. Tito lidé jsou připraveni nakoupit a vy získáte provizi.

Jestliže máte vybranou cílovou skupinu, vyberte si tématický a prověřený affiliate produkt. Mezi mé favority na českém trhu patří infoprodukty pana Jiřího Černoty, které vynikají vysokou hodnotou a praktičností.

Jedním z tajných tipů je připravovaná affiliate kampaň Revoluční marketing. Kampaň bude spuštěna 5.10. 2014 a jejím cílem je naučit podnikatele v síťovém marketingu, jak dosáhnout finanční svobody díky revolučnímu systému práce v MLM a získat tak čas na nejdůležitější věci v životě.

Pokud se stanete affiliate partnerem kampaně Revoluční marketingu, získáte za každý uskutečněný prodej provizi až 10.000 Kč! Tento štědrý affiliate program odměňuje též nejlepší affiliate partnery hodnotnými bonusy v celkové hodnotě 1 milión korun.

V rozhraní pro affiliate partnery naleznete také užitečné tipy, jak propagovat, abyste dosáhli na provize. Přihlásit se do affiliate programu Revoluční marketing zde.

Jak nejlépe propagovat affiliate produkty?

Jakmile si zvolíte vhodný affiliate program, který koresponduje s vaší cílovou skupinou, přichází ta správná chvíle na propagaci.

Nejlepších výsledků dosahují ti affiliate partneři, kteří vlastní svůj emailový seznam, který prostřednictvím emailu informují o daném affiliate produktu. Emailový příjemci nejlépe reagují na hodnotné informace  podané osobitým a neprodejním stylem.

Pokud jste majitelem webu, umístěte na něj provizní bannery, napište o produktu článek nebo hodnotnou recenzi, která zájemci usnadní rozhodování o koupi produktu. Netlačte zbytečně napilu. Napíšete-li skutečně hodnotný článek, lidé ho budou automaticky sdílet.

Poslední dobou jsou také velmi oblíbené videorecenze, které nahrajete na youtube a pod video vložíte svůj affiliate link. Vytvoření videorecenze je velmi jednoduché. Své poselství nahrajte na foťák nebo webkameru. Nezapomeňte zmínit výhody ale i nevýhody produktu. Buďte objektivní.

V neposlední řadě nemůžeme opominout sociální sítě jako Facebook a Twitter, kam můžete na přímo vkládat své affiliate linky a přivádět tak potencionální zájemce na produktové stránky. Musíte počítat s tím, že na každý sdílený affiliate link, musíte sdílet nejméně 5 neprodejních odkazů.

Věřím, že si affiliate marketing zamilujete stejně tak jako já. Je jednoduchý, je účinný. V případě dotazů ohledně affiliate marketingu – výběru správného affiliate produktu nebo jeho propagace, neváhejte napsat níže do komentářů.

Líbil se Vám můj příspěvek? Dejte mu LIKE, sdílejte ho na Facebooku a ostatních sociálních sítích, diskutujte o něm zde v komentářích nebo mě osobně kontaktujte.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář