MLM společnosti

Jak vytvořit mnohonásobné zdroje příjmu v MLM

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

V dnešní době je populární hovořit o mnohonásobných zdrojích příjmu v souvislosti s network marketingem a podnikáním na internetu. Avšak velice málo networkerů rozumí tomu, co jsou to opravdové mnohonásobné zdroje příjmu a jak se vytváří.

3 kategorie mnohonásobných zdrojů příjmu

V tomto příspěvku se podíváme na to, jaké tři různé skupiny mnohonásobných zdrojů příjmu existují, když přijde řeč na multi-level marketing.

1. Podpůrné

Tyto příjmy nejsou ve vzájemné konkurenci. Místo toho se navzájem podporují a doplňují.

Dejme tomu, že budujete vaše primární MLM podnikání převážně na internetu. Vaší cílovou skupinou jsou networkeři. Prostřednictvím vašeho webu jim přinášíte řešení na jejich problémy v hodnotných a relevantními informacemi nadupaných příspěvcích. Výsledkem vašeho úsilí jsou nové kontakty a registrace do vašeho primárního MLM byznysu.

Ukázkovým podpůrným příjem ve výše popsané situaci může být doporučování tématických affiliate programů vaší cílové skupině skrze vaše stránky. Ať už kliknutím na banner nebo přečtením produktových recenzí, vždy když někdo doporučovaný produkt přes váš web zakoupí, připíše se vám na účet provize.

Jedním z takových tématických affiliate programů je nový online kurz pro podnikatele v síťovém marketingu Revoluční marketing. Za každý jeho uskutečněný prodej můžete získat odměnu až 10.000 Kč. Do tohoto velmi štědrého affiliate programu se můžete přihlásit jako affiliate partner zde.

2. Nekonkurující

To jsou příjmy, kdy vyděláváte peníze v úplně jiné oblasti, které nestojí v konkurenci s vašimi ostatními zdroji příjmu.

Dejme tomu, že podnikáte v MLM záměřeném na wellness a doplňky stravy. Takovým nekonkurujícím přijmem může být např. váš eshop s rybářskými potřebami. MLM v oblasti wellness a rybářské potřeby si v této situaci nijak nekonkurují, protože cílíte na dvě úplně odlišné cílové skupiny.

3. Konkurující

V tomto případě podnikáte s více MLM společnostmi najednou, které stojí v přímé konkurenci. Nejenže tříštíte tak svou energii, ale i vaše příjmy stagnují.

Jak už jsem psal výše spousta networkerů správně nechápe tyto tři kategorie mnohonásobných zdrojů příjmu a jejich důležitost. Myslí si, že když jsou ve více MLM společnostech najednou, že je to ok. Ale i když v takových případech nestojí proti sobě produkty, pak aspekt MLM byznysu ANO. Neznám žádného opravdu úspěšného networkera, který by podnikal ve více MLM společnostech najednou.

Mé mnohonásobné zdroje příjmu

Od chvíle, kdy jsem pochopil koncept mnohonásobných zdrojů příjmu, tak jsem si ho zamiloval. Podnikám v klasickém online retailovém byznyse převážně s komoditním zbožím na zahraničních trzích.

Buduji také byznys v network marketingu, který s online retail byznysem nestojí ve vzájemné konkurenci, protože cílím na naprosto odlišné cílové skupiny. MLM byznys navíc podporuji relevantními affiliate programy, které doporučuji networkerům, kteří řeknou NE na mou primární MLM společnost. Díky tomu jsem schopný generovat příjem na více frontách a za každé situace.

Pokud chcete žít o něco spokojenější byznysový, ale i osobní život, doporučuji vám budovat mnohonásobné zdroje příjmu v prvních dvou kategoriích.

Líbil se Vám můj příspěvek? Dejte mu LIKE, sdílejte ho na Facebooku a ostatních sociálních sítích, diskutujte o něm zde v komentářích nebo mě osobně kontaktujte.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář