Nezařazené

7 tajných tipů, jak efektivně propagovat online trénink Email Academy Premium

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Pokud se chceme bavit o rychlých penězích bez investic, je podle mě affiliate marketing nejjednodušší a nejvýnosnější cesta, jak vydělávat peníze online.

Ve skutečnosti nepotřebujete ani webové stránky nebo blog, abyste začali profitovat s affiliate marketingem.

Můžete např. využít různé blogovací platformy pro zveřejňování obsahu, youtube pro sdílení propagačních videí a sociální sitě pro maximalizaci vašich marketingových kampaní.

Vlastníte-li však zacílené webové stránky nebo blog, máte lepší výchozí pozici jako affiliate partner.

Propagace online kurzu Email Academy Premium

V tomto příspěvku vám ukáži, jak efektivně propagovat novou, štědrou affiliate kampaň Email Academy Premium, kterou spustí její tvůrce David Kirš 11.3. 2013.

Email Academy Premium je prémiový trénink pro všechny strategické podnikatele, kteří se chtějí naučit, jak díky emailu získat opravdovou finanční svobodu a čas na nejdůležitější věci v životě.

Kampaň je rozdělena na dvě části – trénink zdarma, kdy budou postupně zveřejněna tři vzdělávací videa s hodnotnými informacemi a placenou část pro vážné zájemce. Trénink stojí 5400,- Kč. Pokud skrze váš affiliate link doporučíte někomu online kurz a uskutečníte prodej, bude vám  připsána provize ve výši 2.500,- Kč. Pro nejlepší affiliate partnery jsou navíc připravené hodnotné bonusy, ze kterých půjdete doslova „do kolen“. → Přihlásit se do affiliate programu Email Academy Premium

7 tajných tipů jak dosáhnout na vysoké provize

1. Propagujte Email Academy Premium pouze relevantní cílové skupině

Pokud např. vlastníte webové stránky o zahrádkaření, nebude mít na nich propagace Email Academy Premium takový efekt.

Ideální cílovou skupinou  jsou internetový podnikatelé, provozovatelé eshopů, info marketéři a affiliate marketéři.

2. Napište lákavou, objektivní recenzi

Psaní recenzí a rozhovory jsou stále tou nejlepší cestou jak dělat affiliate marketing a propagovat affiliate produkty. Nerozhodní zájemci o EAP hledají informace na internetu a narazí-li na přesvědčivou recenzi, pak většinou nakoupí (samozřejmě přes váš affiliate link).

Při psaní recenzí nezapomeňte, že lidé kteří mají zájem o koupi EAP, se také zajímají jakou máte s kurzem osobní zkušenost, jak vám kurz pomohl, zda má kurz nějaké vady nebo výhody a nevýhody? Je nezbytné, abyste pochopili, že si kurz nebo alespoň jeho část musíte na vlastní kůži vyzkoušet a pak až psát recenzi. Autenticita se počítá.

Pokud vám nynější finanční situace nedovoluje pořídit si online kurz osobně, můžete se zeptat vždy jeho tvůrce, zda by vám poskytl recenzní ochutnávku zdarma.

3. Natočte videorecenzi

Video marketing je velký byznys a rok 2013 mu bude rozhodně patřit.

Natočení dobré videorecenze není složitá záležitost a samotné video nemusí být ani nijak perfektní. Vyzdvyhněte hlavní vlastnosti kurzu, jeho klady i zápory, váš vlastní názor na trénink, zmiňte cenu a nasměrujte diváka na stránku, kde si může EAP zakoupit. Video udělejte krátké, ale přitom šťavnaté a výstižné.

4. Nahrajte podcast rozhovor s autorem kampaně

Pokud chcete vyzkoušet něco neotřelého a stát se na chvíli moderátorem, zvažte vaši vlastní online podcast show, kde vyzpovídáte autora EAP Davida Kirše (pokud samozřejmě svolí). Jakmile dojednáte datum a čas podcastu, dejte včas vědět vaší cílové skupině prostřednictvím Twitteru nebo Facebooku o plánovaném vysílání a vyzvěte je, aby vám předem emailem zaslali dotazy na Davida a jeho nový kurz Email Academy Premium.

5. Využijte vlastní emailový seznam

Pokud vlastníte emailový seznam, pozvěte své kontakty na trénink zdarma a poté je informujte i o placené části. Pokud emailový seznam nemáte a chcete se i do budoucna věnovat affiliate marketingu, pak vážně uvažujte o registraci do online tréninku Email Academy Premium, kde se naučíte jak správně budovat a finančně zhodnocovat váš emailový seznam. Na dlouhá léta.

6. Propagujte rozumně na sociálních sítích

Sdílet affiliate linky přímo na sociálních sítích vám může přinést více škody než užitku. Lidé jsou přehlceni různými nabídkami a reakce by mohli být negativní. Budete-li však sdílet např. na Facebooku link na hodnotný obsah v podobě recenze nebo videorecenze, kde budete mít zakomponované affiliate linky, bude to působit na vaší cílovou skupiny zcela přirozeně.

7. Nespoléhejte se pouze na reklamní bannery

Bannery mají smysl tehdy, máte-li webové stránky s dostatečným trafficem. Proto se nespoléhejte pouze na ně, že s nimi zahltíte svou stránku. Místo nich napište recenzi, natočte video, sdílejte ho na sociálních sítích, uspořádejte podcast a dejte o tom všem vědět vašemu emailovému seznamu.

PS: David Kirš připravil navíc pro své affiliate partnery vzdělávací sekci Affiliate Mastery v hodnotě 1490 Kč ZDARMA, ve kterém se naučíte dělat affiliate tak, abyste při propagaci Email Academy Premium uspěli.  Přihlásit se do affiliate programu Email Academy Premium

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář