Nezařazené

Email Academy Premium nabízí štědrý affiliate program, který nemá na československém internetu obdoby

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Co se týče internetového marketingu a různých affiliate programů, viděl jsem už na zahraničních trzích spoustu věcí a jen tak nic mě nevyvede z míry…

Ale to co jsem viděl před pár dny, mě doslova posadilo na prd_l…Když na podzim končila affiliate kampaň Miliónové Impérium, myslel jsem si, že David Kirš, její tvůrce, pokud ještě někdy přijde s nějakým tréninkem, bude těžko překonávat vysokou laťku, kterou nasadil právě u MIO.

A světe div se, neuběhlo ani půl roku a David je zase zpátky s novým online kurzem Email Academy Premium, kde chce učit internetové podnikatele, jak dosáhnout finanční svobody díky emailu. Start online tréninku je naplánovaný na 11.3. 2013. A teď se držte. Kurz ještě ani nezačal a už je nejlepší! Ptáte se, jak je to sakra možný?!

Napíši to dvěma slovy: Affiliate program.

Ano, Email Academy Premium nabízí pro své affiliate partnery nejlukrativnější affiliate program na československém internetu a možná i v celé Evropě.

Provize za doporučení

Celé kouzlo spočívá v doporučování online kurzu EAP. Po přihlášení do partnerského programu Email Academy Premium získáte vlastní, unikátní affiliate link, na který budete posílat své kontakty. Pokud si někdo z vašich kontaktů v placené části zakoupí trénink za cenu 5.700,- Kč, obdržíte provizi ve výši 44% z celkové častky tj. 2.500,- Kč.

Registrovat se do affiliate programu Email Academy Premium

Bonusy pro nejlepší partnery

Aby toho nebylo málo, tak ti nejlepší affiliate partneři v kampani dostanou bonusy v hodnotě přes jeden milión korun českých!

Bonusy se vyplácejí na základě umístění v kampani takto:

13.-20. místo: Rok členství zdarma v Online Academy Clubu

12. místo: iPad Mini

11. místo: Samsung Galaxy Note 10.1

10. místo: iPad 64GB 3G

9. místo: iPhone 5 32GB

8. místo: ASUS Padfone 2 64GB

7. místo: Nový 11ˇ MacBook Air

6. místo: 13ˇ MacBook Pro

5. místo: Canon EOS 60D SET 33

4. místo: Nový 27ˇ iMac

3. místo: Dovolená pro dva na týden v New Yorku včetně kapesného

2. místo: Dovolená pro dva na 14 dní v Thajsku včetně kapesného

1. místo:

Tamtadadáá a máme tu první místo. Nejlepší partner celé kampaně získá navíc ke svým provizím…na jeden rok zdarma…včetně benzínu…auto…Aston Martin V8 Vantage! 

Jestli se vám teď orosily půlky, nejste v tom sami…Tohle je absolutní rock“n“roll!!!

Shrnutí na závěr

Email Academy Premium začíná 11.3. 2013. Proto se registrujte do jejího affiliate programu ještě dnes. Získáte tak čas navíc, abyste si mohli do detailu promyslet vaší strategii propagace a až přijde ten správný čas, abyste udeřili kladívkem přesně na hlavičku a sklidili tučné provize včetně bonusů. Registrovat se do affiliate programu Email Academy Premium

PS: Sledujte tento blog, budu zde sdílet tipy a návody, jak co nejlépe propagovat affiliate kampaň Email Academy Premium a udělat si z jara druhé Vánoce!

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář