Nezařazené

Email Academy Premium startuje 11.3. 2013

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Před pár dny jsem se náhodou dozvěděl, že úspěšný internetový podnikatel David Kirš chystá další „nadupaný“ online trénink s názvem Email Academy Premium.

Všiml jsem si totiž, že si aktualizoval na svém FB profilu úvodní foto s textem propagující výše zmíněný trénink. Pak už to pro mě byla otázka jen pár kliků na klávesnici, abych se dostal na stránky Email Academy Premium, kde je zatím jednoduchý text a registrační formulář.

Pokud se na stránkách registrujete již nyní, nic moc se zase až tak nestane – trénink zdarma začíná teprve 11.3. 2013.

Informací mám zatím poskrovnu, ale jistě vím, že jde o trénink postavený na starším osvědčeném konceptu Email Academy Online rozšířený o prémiový 10-hodinový program a Email Academy rychlokurz. To vše s bonusy navíc, které ještě nikdy a nikde nebyly uveřejněny.

David Kirš chce v tomto tréninku naučit internetové podnikatele dosáhnout finanční svobody díky emailu a získat tak čas na nejdůležitější věci v životě…

Máte vy nějaké nejdůležitější věci v životě, kvůli kterým byste vstoupili do Email Academy Premium?

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář