Osobní rozvoj

Akademie rétoriky: Tak trochu jiný on-line kurz, který nakopne Vaše sebevědomí

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Už bylo na čase vybřednout ze stereotypů různých online kurzů, které jsou všechny jako přes kopírák a přijít s něčím originálním a neokoukaným. Ale nepředbíhejme…

S Akademií rétoriky jsem se seznámil před necelým měsícem, kdy mi můj známý Petr Pavlíček, affiliate manager této kampaně, nabídl příležitost, abych se podílel na propagaci Akademie jako affiliate partner.

Přiznám se, že jsem byl skeptický. Nevěděl jsem pořádně, o co jde a slovo rétorika na mě nepůsobilo tak atraktivně třeba jako erotika. Petr mi také sdělil, že garantem celé akce je známá herečka a lektorka rétoriky Jitka Sedláčková. Cože? Kdo?!

Jméno té ženy mi nic neříkalo. Seriály typu Ulice a Ordinace, kde Jitka Sedláčková hraje, jsou pro mě jedno velké tabu. A navíc nemáme doma televizi!

Zbystřil jsem až, když mi Petr prozradil, že kurz podpoří také celá řada známých osobností včetně Jaroslava Duška, kterého jsem potkal před rokem v Praze, kde uváděl seminář dona Miguela Ruize, autora legendární knihy Čtyři Dohody.

Přihlásil jsem se tedy na hlavní stránce projektu do tréninku zdarma, abych zjistil více informací o kurzu a udělal si tak z bezplatných videí obrázek o Jitce Sedláčkové a její nabídce.

Když jsem shlédl první vzdělávací video v bezplatné části kurzu, byl jsem překvapený! Nešlo o žádné strojené marketingové žvásty jako vídáme u ostatních kurzů, ale o upřímné a hlavně odborné informace z oblasti komunikace.

Od přírody jsem totiž introvert a komunikace s lidmi je vždy pro mě velkou výzvou, zvláště pak ta obchodní. Proto jsem přijal hozenou rukavici a rozhodl jsem se, že se do kurzu zapojím nejen jako affiliate partner, ale také jako student.

A zde je mé proč: Chci pro Vás a ostatní čtenáře točit hodnotná videa a pořádat šťavnaté webináře! Od Akademie rétoriky si tedy slibuji, že se naučím pracovat s hlasem, jasně komunikovat, překonat trému a celkově zvýšit sebevědomí a postoj.

Trénink zdarma obsahuje celkem 4 vzdělávací videa. Pokud jste je ještě neviděli, podívat se můžete zde: Trénink zdarma

Bezplatný trénink je sice skvělý, ale není to přece jen celý kurz. Je to taková „verze žebrák“. Úplně to samé jako když si kupujete novou Škodovku. Za větší komfort a rozšířené funkce si musíte prostě připlatit.

Proto byl tento týden spuštěn prodej verze online kurzu Akademie rétoriky „v plné palbě“.

Interaktivní kurz bude mít 12 lekcí a potrvá plných 12 týdnů. Naučíte se v něm, jak se stát díky správné komunikaci uznávaným a respektovaným podnikatelem, kterému se kšefty jen pohrnou. Díky správné komunikace zlepšíte také své vztahy se svou rodinou a okolím.

Celý rozsah kurzu naleznete zde: Obsah kurzu Akademie rétoriky

Jak jsem psal výše, přijal jsem výzvu. Rozhodl jsem se, že do kurzu vstoupím, abych se naučil umění rétoriky. Vím, že to pro mě není lehké a možná jste na tom s komunikací stejně jako já. Proto chci také podpořit Vás a další odvážlivce, které do toho půjdou se mnou!

10 nejrychlejších zájemců (rozhoduje pořadí, ve kterém mi přijde potvrzovací email), kteří vstoupí do placené části online Akademie rétoriky, získají ode mě Prospektovací skripta, se kterými se hravě naučíte kontaktovat, ať už telefonicky nebo naživo, nové zájemce do síťového marketingu.

Pro uplatnění výše uvedených bonusů, zadejte při objednávce heslo PROSPERITA, zašlete na můj email potvrzení o vstupu do placené části programu Akademie rétoriky. Bonusy Vám pošlu na Váš email po uplynutí ochranné, garanční lhůty, která se vztahuje na placený kurz Akademie rétoriky.

» Vstoupit do placené části online Akademie rétoriky

Těším se na Vás v placené části online kurzu Akademie rétotiky. Rád si Vás přidám do přátel na Facebooku, abychom se během kurzu mohli navzájem podporovat a sdílet zkušenosti.

Žijte dlouho a blaze!

PS: Jo a abych nezapomněl, prodej kurzu je otevřen pouze do pátku 22.11.2012 do půlnoci. Takže není na co čekat. Pak se jeho brány nadobro zavřou!

PPS: Na celý kurz online Akademie rétoriky se vztahuje 4-týdenní garance na vrácení peněz. Během těchto 4 týdnů si můžete kurz osahat a pokud nebudete spokojeni, dostanete zpět v plné výši Vaší investici.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

1 Comment

Napsat komentář