Leadership

Být či nebýt – to je, oč tu běží

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Zdravím vás – všechny příznivce těchto stránek i jejich spoluautory.

Být či nebýt autoritou?

Každý z nás již o tom jistě přemýšlel,  jestli chce být autoritou (šéfem). Ale o tom přece není MLM!

Leadership je to, oč tu běží. Každý z nás chodil do školy, kde učitel znamenal autoritu.

Když se vrátíme o několik let zpět – žáci si nedovolili přijít do školy  o 3 minuty později nebo přijít vůbec.

Odmlouval někdo rodičům nebo jim nedej bože nadával? Doba jde dál a neřekl bych, že k lepšímu. Lidé ztrácí vzory, autority a přirozený respekt ke druhému! A’t už jde o učitele, rodiče, prarodiče či šéfy. Lidé a hlavně mladé generace ztratily víru v autority jako takové.

Autoritu si budujte od začátku. Pokud Vás nebude respektovat vaše downline, pak je nebude respektovat ani ta jejich – DUPLIKACE funguje na všech úrovních.

Kamarád nebo lídr?

Podle mě je umění skloubit tyto dvě role. Používám kamaradský přístup, ale co se týče práce, chovám se jako lídr.

Vytvořte si s vašimi lidmi pevné vazby. Tím myslím jak pracovní tak i mimopracovní. Osvojte si schopnost rozpoznat, kdy je potřeba vydělávat a kdy je možné se jít bavit.

Jak je to tedy s tím „být či nebýt“? Jestli se stanete milovaným lídrem nebo „tvrdým“ tahounem, kterého všichni respektují, je na vás. Vždy však pamatujte na to, že budujete tým a firemní zázemí.

Google má jedno z nejlepších pracovišť na světě právě proto, že tvoří přátelský kolektiv. Díky zábavě a teambuildingu navazují spolu zaměstnanci pevné vazby a celková dobrá nálada jim pak pomáhá dosahovat vyššího výkonu bez stresu.

Souhlasíte, že největší tlak by sami na sebe měli vyvíjet lidé a kráčet ve stopách lídra? Pokud musíte své spolupracovníky denně motivovat, pak nejste vy a vaše pozice, kterou představujete, pro ně dostatečnou motivací. Změnte to.  Motivujte je skrze vaší up-line.

To je, oč tu běží – mít kolem sebe š’tastné a vydělávající lidi, které jejich práce baví, užívají si ji a také kolektivu, ve kterém jsou.

Děkuji za případnou zpětnou vazbu nebo kritiku.

S pozdravem,

Viktor Ševčík

(redakčně upraveno)

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

7 Comments

 1. Vesměs máš Viktore pravdu. Jen mi tam chybí osobní zkušenost. Mám pocit, že to je jen šíření principů. Okořeň to svýma zkušenostma.

 2. Viktor Ševčík Odpovědět

  Zkušenosti jsou to co má správný lídr šířit do sítě.Tady to má být spíše o zamyšlení a nabrání směru.Zklamu tě jestli čekáš ,že ti všichni MLM lídři tady budou dávat svoje recepty Jak přesně na to.To skutečné know -haw je to co ti vydělává.Logicky musí být tvé zkušenosti zaplaceny.Možná jsi čekal kuchařku s receptem na milion a já ti jen řekl jak si udělat vývar.To se omlouvám…

 3. Souhlasím Viktore. Geny lídra,vůdce smečky, nebo jak to nazveme v sobě člověk musí mít.Někdo ho v sobě najde už v mládí, jiní později (a někteří si na něj chtějí hrát)
  Na to není kuchařka.

 4. Nečetl Viktore, článkem člověka nezměníš. Je spoustu knih, které lidé čtou a ejhle každej kdo to četl není úspěšnej. Jen mne zajímá tvá praxe a dosavadní úspěch. To bylo to oč tu běží 🙂 Měj se a směj se 🙂

 5. Viktor Ševčík Odpovědět

  Tak to jsi asi špatně pochopil.Nehodlám nikoho měnit podle mého článku.Rozhodně tato stránka není k tomu aby jsme se chlubili a předháněli kdo,kolik,kde a jak!Mrzí mě pokud jsem ti zkazil vizi.Tato stránka je o problémech které se vyskytují v sítích a zkušenostech lídrů v pohledu a řešení.Je to předávání myšlenky/problém/možnost řešení.

Napsat komentář