Ebook Síťujte jako superstar

Zvyšte počet úspěšných schůzek o 100% a registrujte více lidí do svého byznysu!

Stáhněte si zdarma e-book a zkopírujte 7 kroků, díky kterým registrujete více lidí a vyděláte více peněz.

stáhnout ebook

Ještě jeden krok

50%Odesláním formuláře dáváte svůj souhlas s tím, že zpracujeme Vaši e-mailovou adresu za účelem zaslání elektronické knihy a dalších novinek, které se týkají síťového marketingu. Z odběru zpráv se můžete kdykoliv odhlásit. Jak zacházíme s osobními údaji se můžete dočíst zde.


Rozhovory

VIDEOROZHOVOR: Distributoři MLM vyvíjejí přílišný tlak na potencionálního zákazníka, říká lektor efektivní komunikace František Tlapák

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Je to tady! Podařilo se nám udělat historicky první video na našem webu! A není to jen tak obyčejné video, ale rovnou videorozhovor. Položili jsme šest otázek Františku Tlapákovi, který působí jako kouč efektivní komunikace. Právě efektivní komunikace hraje v multi-level marketingu důležitou roli – určuje zda vyděláte peníze či nikoliv.

V rozhovoru se dozvíte:

Jaké nejčastější chyby v komunikaci dělají distributoří síťového marketingu při získávání potencionálních klientů a obchodních partnerů. Děláte i Vy ty samé chyby?

Tajemství kouzelné formulky, která otevírá dveře k novým obchodům. Pokud se Vám nedaří v prodeji nebo rekrutaci nových obchodních partnerů, naučte se používat toto málo známé pravidlo těch nejúspěšnějších obchodníků.

Jak se stát zdatným obchodníkem, i když nejste rozený „dealmaker“? Každý z nás až na pár výjimek se může naučit úspěšné obchodní komunikaci! Zvládnete to i Vy?

A další skvělé typy, rady a návody pro Váš byznys…

Přehrajte si níže uvedené video s koučem komunikačních dovedností Františkem Tlapákem

>>Přihlásit se ZDARMA do online kurzu Komunikací k úspěchu˂˂

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictým kontaktního formuláře.

1 Comment

  1. Pan Furis, pisete ze sa da vstupit ZDARMA ale na tej linke su len platene varianty kurzu. Tomu nerozumiem.
    Viete mi napsiat ako to vlastne je. Dakujem 🙂

Napsat komentář