Osobní rozvoj

Inspirace: Na začátku všeho je jen sen

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Přeji všem krásný den,

rozhodl jsem se začít psát každý týden článek, který bude mít za úkol Vás inspirovat….a nejlépe na celý týden :).

Nedávno jsme sdíleli na facebooku přispěvek o žákovi, který si nenechal vzít svůj sen, a byl to jeden z mnoha AHA momentů, které jsem, za poslední dobu, zažil.

Na začátku všeho je jen sen a přesto, že se nám zdá, že úspěšní lidé, ať už je to v jakémkoliv odvětví, jsou nám vzdálení, mají něco víc a nemůžeme se s nimi ztotožnit, jsme úplně stejní jako oni.

Vidíte nejúspěšnějšího člověka z Vaší společnosti a ptáte se, jak to vlastně udělal?

Před pár dny jsem se zamyslel nad tím, proč končí tolik lidí v MLM. Odpověděl jsem si, že je to tím, že mají špatně napsaný seznam kontaktů, nebo neumí kontaktovat. Ale jak už to bývá, problém nejde vyřešit na stejné rovině, a když jsem se dostal za otázku, odpověď zněla úplně jinak. Oni nemají motivaci k tomu, aby si seznam napsali, a aby kontaktovali.

Někdo tomu říká desperate why (zoufalé proč), pro někoho jsou to sny. Musí to být něco, co Vás ráno vytáhne z postele s východem Slunce a pozdě v noci ukládá s otázkou, kdy budete moci vstávat.

Máte takový sen? Víte, jaký to je?

Hned teď si ho představte! Jak se cítíte? Jaké tam jsou barvy, vůně, chuť, pocity, nálada, atmosféra, prostředí, jak přemýšlíte, co cítíte?….snažte se si to co nejjasněji představit.

Malý ranní rituál

Každé ráno si na pár minut sednu a představuji si, jaké to bude, až budu žít život, který chci. Je to super, funguje to parádně, za tři minutky si stihnu srovnat myšlenky a namotivovat se na celý den.

„Pokud nebudete snít, nebudete žít.“

Roman Hassmann

Pokud budeme snít, naše sny se splní, je v tom obrovská síla. Důležité je, aby leader dokázal s prospekty pracovat tak, aby se tento sen dozvěděl co nejdříve. Myslím si, že takovýto dreambuilding by měl člověk dělat na první, nebo druhé schůzce, ještě před psaním seznamu a prvním kontaktováním. To, co odděluje úspěšné leadry je to, jak dokáží svou skupinu motivovat a inspirovat, a co je lepší, než to, po čem downline zoufale touží? V tuto chvíli se bavíme o situaci win-win, leader buduje svého nástupce a pomáhá tím někomu, aby si splnil svůj sen co nejdříve.

Leadři, naučte se pracovat se sny, ať už se svými, nebo se sny Vašich downlinů. Je to přeci nádhera, když máte v ruce nástroj, který jim může pomoci tyto sny splnit! 🙂

Napište nám na Facebook, nebo do komentářů, jaký je právě ten Váš sen!

Mějte se krásně a mnoho úspěchu v nadcházejícím týdnu.

S láskou

Tomáš

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

3 Comments

  1. Tomáši super článek. Je to přesně jak popisuješ. MLM není o seznamu a kontaktování. Je to o poznání lidí jako takových. Navázání vztahů. Proto jiný název pro toto odvětví je Vztahový marketink. Je veliká škoda, že tu máme spousty tzv. lídrů, kteří jdou jak se lidově říká „přes mrtvoly“. Vidí jen svůj prospěch a vůbec nepoznají lidi ve svých týmech. Jejich potřeby a sny.

  2. Začnu jinak před mnoha lety jsem si založila sešit zapislovala jsem tam co chci a myšlenky z knih které jsem četla.Potom se něco stalo a já jsem ten sešit vyhodila.Mám ještě jeden, ale ten není tak podrobný.Mohu ale říct že všechno se mi splnilo a myšlenky s knih se mi často vrací.Tak je to i s MLM to není na rok to je práce na více let.Nejsem exert na MLM ani žádný leader, ale i to v tom sešitě mám tak že stále pracuji.Sposta lidí se zapojí do MLM a mají jenom jeden cíl bez motivace.Nemluví o svých snech mluví jen o tom kolik mají půjček.Když jsem psala ta svoje přání vůbec jsem se nestarala kde ne to vezmu.Pořád je o čem snít.

Napsat komentář