Start podnikání

Chci svůj vlastní byznys!!!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Zdravím Vás, přátelé, dnes bych chtěl rozebrat, jaké první kroky by měl člověk udělat hned poté, co se rozhodne mít svůj vlastní byznys a jaké nástrahy nás na této cestě můžou čekat.

Myšlení zaměstnance

Toto je, dle mého názoru, největší problém. Pokud někdo pracuje 20 let, je placený na hodinu a najednou má začít myslet jako podnikatel je to pro něj velká změna, které se musí přizpůsobit.

S čím to souvisí?

Rozhodl jsem se vstoupit do firmy, která prodává, například, kosmetiku. První krok je začít používat vlastní produkty. To je základ!

Teď si představme, že firma přišla na trh s novým produktem, s řasenkou, která neuvěřitelně přidá na objemu řasám…ale k čemu mi bude? Kupte ji přítelkyni! Je to přeci jednoduché, když lidé, kteří jsou v mé skupině, uvidí, že používám každý produkt, který firma má, začnou duplikovat to, co dělám a bude o hodně jednodušší zvýšit obrat mého podniku. Pokud má firma gel na holení, má být i v mé koupelně.

Změňte zaměstnanecké myšlení a začněte myslet jako podnikatelé, když budu prodávat BMW, nepřijedu nadšeně na poradu Škodovkou. Nebo si myslíte, že se Bill Gates už nemůže dočkat, až bude mít doma nový Iphone?

Peníze za odvedenou práci

V podnikání to chodí tak, že jste placeni za prodej Vašich výrobků. Spousta lidí tvrdí, že v MLM není potřeba umět prodávat, s čímž tak úplně nesouhlasím. Robert Kiyosaki  ve své knize Konspirace mocných a bohatých píše, že chudí lidé vnímají slovo prodej, jako špatné slovo. Jenže každý úspěšný člověk prodávat umí. Proto je můj názor takový, že nemusíte umět prodávat, když chcete dělat Network marketing, ale musíte si vybrat takovou společnost, která Vás to naučí.

První spotřebitelé/zákazníci

První spotřebitel by měla být Vaše rodina, pokud je Váš produkt dobrý, nebude pro ně problém si ho koupit a začít užívat. Pokud budou říkat, že je drahý, zkuste jim ho dát vyzkoušet, produkty MLM společností jsou v průměru 3x kvalitnější, než produkty z obchodů, takže rozdíl určitě poznají.

Doporučuji si před vstupem dobře spočítat, kolik bude stát užívání Vašeho produktu tří až čtyřčlennou rodinu. Pokud Váš produkt stojí 1000Kč v nákupní ceně a marže je 300Kč, bude stát měsíc užívání 5200Kč. Poté se upřímně zeptejte, je opravdu tak kvalitní, aby si ho lidé za tuto cenu kupovali, i když nebudou chtít vstoupit do byznysu?

Tomáš Karásek

Skype: tomas.karasek2

Email: tomas.karasek11@gmail.com

Líbil se Vám můj příspěvek? Dejte mu LIKE, sdílejte ho na Facebooku a ostatních sociálních sítích, diskutujte o něm zde v komentářích nebo mě osobně kontaktujte.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Napsat komentář