Kontaktování

Lze získat kvalifikované MLM kontakty do 2 minut?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Už nějaký ten pátek se aktivně zabývám získáváním kontaktů pro multi-level marketing. Vím tedy, co funguje a co je naopak zase ztráta času nebo i peněz. Dal jsem si závazek, že prozkoumám obvyklé  i neobvyklé kontaktovací metody a o svou zkušenost se s vámi podělím.

Možná právě dnes zažíváte ten pocit, jako jsem kdysi zažíval já – nemáte komu ukázat váš byznys. Došly vám kontakty. Váš seznam je prázdný. Co teď? Frustrace se každým dnem stupňuje, sponzor na vás tlačí a abyste ulevili své duši, koupíte si alespoň nějaký ten odpustek v podobě dalších školicích materiálů na semináři vaší mlm společnosti. Ano, čtení je bohulibá činnost, ale bez akce můžete všechny knihy o podnikání hodit klidně do kamen.

Potřebujete žhavé kontakty tady a teď!

K získávání kvalifikovaných kontaktů se musíte mentálně propracovat. Podle mě učí většina zavedených MLM společností zbytečně složité cesty, jak kontaktovat. Dělají vše možné, jen ne efektivní marketing.

Pamatujte si, že je jednoduší zkontaktovat někoho, kdo se multi-level marketingem už zabývá nebo s ním má zkušenosti než někoho úplně nového, který neví, která bije.

Po světě běhají milióny nespokojených networkerů, kteří možná dnes čekají na váš leadership, protože mohou být ve fázi, kdy jim chybí vedení, aby se z nich mohl vybrousit ten správný diamant.

Jak tedy oslovit takové lidi? Má nejlepší strategie je blogování pro MLM, ale to neuděláte přes noc…

Když si chci zpestřit mou kontaktovací rutinu, využívám českou službu mlmlide.cz, která nabízí rychlé, kvalifikované kontakty takřka na požádání!

Mlmlide.cz funguje jako databáze mlm kontaktů založená na kreditovém systému: 1 kontakt = 1 kredit. Když se zaregistrujete a uhradíte registrační poplatek 100 Kč, získáte 20 kreditů na svůj účet. Získáte tak 20 hodnotných kontaktů, které si sami vyberete. Aby Vaše peníze byli vynaložené co nejefektivněji a získáné kontakty co nejlepší, má možnost každý uživatel uvést v jakém MLM již pracuje, co hledá a o které MLM má nebo nemá zájem. Uvidíte také statistiku, kolikrát byl již daný kontakt zobrazen. Tyto informace vidíte předem a nemusíte tak plýtvat své kredity na tyto kontakty.

Ale POZOR! I takto snadno získané kontakty může lehce spálit jako buchty v troubě. Pokud patříte mezi ten typ networkerů, kteří v první řadě posílají všem odkazy na svou MLM příležitost, bez toho aniž by nejprve naslouchali tomu druhému, pak ani mlmlide.cz nebudou pro vás fungovat.

Jak kontaktovat s grácií na mlmlide.cz

Při kontaktování na mlmlide.cz doporučuji projít postupně profily všech kontaktů a vybrat ty, které jsou nejvíce relevantní vašemu záměru. Pokud podnikáte v oblasti zdraví, dívejte se po kontaktech, kteří mají ve svém profilu napsáno např toto – Hledám: Novinky z oblasti zdraví.

Pak máte dvě možnosti, jak prospekta zkontaktovat. Telefonicky (ne všichni mají ale uvedené tel. číslo v kontaktech) nebo emailem. Osobně využívám email – ze strategického hlediska budování vztahu založeného důvěře je to jedna z vůbec nejlepších možností, jak dát nenásilnou formou o sobě vědět.

Do emailu napište, kdo jste, kde jste na kontakt narazili a proč píšete. Nikdy, ale nikdy nedávejte do prvního emailu odkaz na vaší příležitost. Dělá to každý a spálili byste všechny vaše šance na úspěch již v prvním kole. Místo toho napište něco v tom smylu, že vás zaujal daný inzerát a vyzvěte prospekta, ať vám poví něco více o svém podnikání třeba v hovoru na skype nebo po telefonu.

Při hovoru povzbuzujte prospekta, ať mluví o jeho příležitosti a zda se potýká s nějakými výzvami ve svém podnikání (každý má nějaké výzvy). Poté, co identifikujete jeho nejpalčivější problém, nabídněte mu řešení.  Nad ničím nešpekulujte, řekněte mu prostě, co funguje vám. Ale ještě nemluvte o své MLM příležitosti. Dříve nebo později se vás prospekt zeptá, s jakou společností network marketingu spolupracujete a pak přijde teprve váš čas…

Tím, že jste udělali na začátku velice důležitou práci v oblasti budování vztahů: naslouchali jste bedlivě vašemu prospektovi, identifikovali jeho nejpalčivější problém a nabídli mu řešení, aniž byste zmínili jediné jméno MLM společnosti, o to více bude prospekt daleko otevřenější vaší přiležitosti, až se na ní sám zeptá.

Naučte se efektivně řešit problémy druhých lidí a budete vydělávat peníze.

Snad vám tento příspěvek pomohl. Budu rád, když se také podělíte s ostatními čtenáři o vaše zkušenosti s kontaktováním na mlmlide.cz zde v komentářích pod příspěvkem.

Líbil se Vám můj příspěvek? Dejte mu LIKE, sdílejte ho na Facebooku a ostatních sociálních sítích, diskutujte o něm zde v komentářích nebo mě osobně kontaktujte.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

4 Comments

  1. Jane, web znám a teď už i všichni uživatelé tohoto blogu….nechci vidět, co se teď strhne a co tam čeká chudáky potencionální prospekty z jiných MLM:-))))

  2. Vážení přátelé nějakou dobu podnikám v MLM a jedno vím naprosto jistě nejlepší kontakt je doporučení!! Na web stránkách je hodně kontaktů ale většinou jsou to lidi kteří v MLM neuspěli a to z několika důvodů. Nejlepší MLM je když je transparentní !!
    Hodně štěstí při sbírání kontaktů.A pro úspěch v MLM doporučuji 10 nových kontaktů týdně!

  3. Do mlmlide.cz jsem se registrovala asi před 5 měsíci a jsem spokojená. Získala jsem odtud několik lidí do svého týmu. Rozhodně stránky doporučuji. Je jasné, že ne každý, koho oslovíte, tak se k Vám přidá, ale je tu velká koncetrace lidí zaměřených pro sítový marketing, takže při dobré strategii oslovování, máte šanci zaujmout.

Napsat komentář