Ebook Síťujte jako superstar

Zvyšte počet úspěšných schůzek o 100% a registrujte více lidí do svého byznysu!

Stáhněte si zdarma e-book a zkopírujte 7 kroků, díky kterým registrujete více lidí a vyděláte více peněz.

stáhnout ebook

Ještě jeden krok

50%Odesláním formuláře dáváte svůj souhlas s tím, že zpracujeme Vaši e-mailovou adresu za účelem zaslání elektronické knihy a dalších novinek, které se týkají síťového marketingu. Z odběru zpráv se můžete kdykoliv odhlásit. Jak zacházíme s osobními údaji se můžete dočíst zde.


MLM společnosti

Prodejní systémy versus duplikace v multi-level marketingu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Pasivní příjem je velmi zajímavá část příjmu a ideální je, když převyšuje  výdaje. A přináší jak finanční, tak i duševní svobodu. Obojí je dobré pro zdravou psychiku zvláště v dnešní době, kdy se zvyšuje tlak téměř na vše. A to na klidu nikomu nepřidá.

Protože jsem dlouhé roky dělal ve financích a jako mnoho jiným i mně bylo tvrzeno „Udělej pořádně práci – smlouvy pro klienta, servis atd a po určité době budeš mít tak velký příjem za péči o něj, že se už jen budeš soustředit na jeho spokojenost.“ Bez ohledu na to zda to byla stavební spořitelna či pojišťovna nebo jiný finanční ústav, jsem já spolu s mými kolegy zjistil, že toto tvrzení platí pouze po určitou dobu.

A i když je člověk na tom v lepším případě dobře finančně, tak je na tom špatně morálně, protože je nucen mateřskou společností získávat stále nové klienty a rozšiřováním portfolia prodávat mnohdy pofiderní produkty. Pokud náhodou neplníte nastavené standardy, tak jste varováni a když se to nezlepší, je vám vyplněno ukončení spolupráce a povětšinou bez jakékoliv náhrady za vaší dlouholetou práci.

Nechtěl jsem se s tím smířit a vážím si svého tělesného i psychického zdraví, tak jsem začal uvažovat o tom, jak skloubit výše uvedené.

Kvalitní společnost MLM toto umožňuje a mimo pasivní příjem je na tomto systému nádherná efektivita jménem duplikace. Ale i zde je ale…Je to dáno zřejmě českou snahou o vylepšování či improvizaci, které jsou zde bohužel kontraproduktivní a přestože je zde jasně daný postup, mnoho lidí neustále vymýšlí inovace a poté si stěžují, že „to nefunguje“ a že to není dobrý obchodní model.

Jaké máte zkušenosti s duplikací vy? Uvažujete o možnosti získat opravdovou svobodu s využitím duplikace?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Napsat komentář