MLM společnosti

Prodejní systémy versus duplikace v multi-level marketingu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Pasivní příjem je velmi zajímavá část příjmu a ideální je, když převyšuje  výdaje. A přináší jak finanční, tak i duševní svobodu. Obojí je dobré pro zdravou psychiku zvláště v dnešní době, kdy se zvyšuje tlak téměř na vše. A to na klidu nikomu nepřidá.

Protože jsem dlouhé roky dělal ve financích a jako mnoho jiným i mně bylo tvrzeno „Udělej pořádně práci – smlouvy pro klienta, servis atd a po určité době budeš mít tak velký příjem za péči o něj, že se už jen budeš soustředit na jeho spokojenost.“ Bez ohledu na to zda to byla stavební spořitelna či pojišťovna nebo jiný finanční ústav, jsem já spolu s mými kolegy zjistil, že toto tvrzení platí pouze po určitou dobu.

A i když je člověk na tom v lepším případě dobře finančně, tak je na tom špatně morálně, protože je nucen mateřskou společností získávat stále nové klienty a rozšiřováním portfolia prodávat mnohdy pofiderní produkty. Pokud náhodou neplníte nastavené standardy, tak jste varováni a když se to nezlepší, je vám vyplněno ukončení spolupráce a povětšinou bez jakékoliv náhrady za vaší dlouholetou práci.

Nechtěl jsem se s tím smířit a vážím si svého tělesného i psychického zdraví, tak jsem začal uvažovat o tom, jak skloubit výše uvedené.

Kvalitní společnost MLM toto umožňuje a mimo pasivní příjem je na tomto systému nádherná efektivita jménem duplikace. Ale i zde je ale…Je to dáno zřejmě českou snahou o vylepšování či improvizaci, které jsou zde bohužel kontraproduktivní a přestože je zde jasně daný postup, mnoho lidí neustále vymýšlí inovace a poté si stěžují, že „to nefunguje“ a že to není dobrý obchodní model.

Jaké máte zkušenosti s duplikací vy? Uvažujete o možnosti získat opravdovou svobodu s využitím duplikace?

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Napsat komentář