Osobní rozvoj

Co mě naučil don Miguel Ruiz, autor knih Čtyři dohody a Pátá dohoda

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ve čtvrtek 1.11.2012 jsem se zúčastnil v Praze transformačního semináře s donem Miguelem Ruizem, autorem knižních bestsellerů Čtyři dohody a Pátá dohoda. Don Miguel je toltécký šaman a především moudrý a veselý chlapík, jehož toltécké duchovní učení změnilo životy milionů lidí po celém světě.

Chci se s vámi podělit o zrnko této prastaré moudrosti v praktickém meditačním cvičení, tak jak mi ho don Miguel předal na semináři.

Najděte si klidné místo, kde nebudete nikým rušeni. Pohodlně se usaďte na židli nebo pohovku. Narovnejte záda a dlaně položte volně na stehna. Zavřete oči. Zklidněte své tělo natolik, že odoláte jakémukoliv pokušení se pohnout. Soustřeďte se na svůj dech. Vaše tělo se raduje z každého nádechu a výdechu stejně tak jako při jídle vaše chuťové buňky z každého sousta oblíbeného pokrmu. Dech znamená život a tím, že dýcháte, tento dar uskutečňujete. Cítíte hluboké souznění mezi vaším tělem a dechem. Poté přeneste pozornost k vašim myšlenkám. Myšlenky přicházejí a odcházejí. Vaším úkolem nyní je soustředit se na prázdný prostor mezi myšlenkami. Jakmile jedna myšlenka skončí, soustřeďte se celou svou vůlí právě na toto místo mezi myšlenkami. Zpočátku ho udržíte jen pár vteřin, než se na obzoru objeví nová myšlenka. Ale vytrvejte ve svém úsilí. Pokaždé když připluje další myšlenka, sledujte jí a na jejím konci se zaměřte celou svou vůlí na ono prázdné místo. Vždy když vstoupíte do tohoto magického prostoru, jste ve svém opravdovém Já, daleko od virtuální reality Vaší mysli a okolního světa.

Doporučuji cvičit tuto meditaci každé ráno nebo večer pár minut. Tím jak budete každý den trénovat, vaše schopnost setrvat v onom místě mezi vašimi myšlenkami se bude prodlužovat.

V tomto stavu nahlížíte na vše z pohledu univerzálna, nic neposuzujete, ani si nevytváříte žádné domněnky. Jste napojeni na zdroj. Touto jednoduchou meditací, dokážete nasměrovat svůj život tím správným směrem, místo toho, abyste se nechali vláčet okolnostmi.

V knize Pátá dohoda naleznete další praktické příklady, jak využít naplno potenciál z onoho místa mezi myšlenkami v kombinaci s vaší virtuální realitou.

Podělte se s ostatními čtenáři o vaší zkušenost z meditace zde v komentářích pod příspěvkem. Daří se vám setrvávat v onom místě mezi myšlenkami?

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář