Nezařazené

Proč jsem začal blogovat pro MLM

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Do blogování pro MLM jsem se pustil cca před rokem a půl. Nevěděl jsem o tom nic a také nic velkého jsem si nesliboval. Zaregistroval jsem si doménu www.multilevel-marketing.cz a založil šablonu na wordpressu. Pak jsem začal psát. Psal jsem hlavně pro sebe. Psaní mi pomáhá urovnávat si myšlenky, pojmenovávat věci a dávat jim řád.

Časem jsem zjistil dle Google Analytics, že mám také nějaké čtenáře, jejichž základna pomalu roste. To mě motivovalo a začal jsem se v oblasti blogování více vzdělávat. Ačkoliv jsem nikdy velký fanda blogování nebyl, postupem času jsem objevil to pravé kouzlo vlastního blogu.

Tím, jak se kolem blogu pomalu ale jistě vytvářela komunita lidí se zájmem o network marketing, začali mě někteří z nich kontaktovat. Zajímali se o to, s jakou MLM společností pracuji a jestli je možné vstoupit do mého týmu. Tak se blogování stalo hlavní součástí mé online strategie a díky němu mi neustále přibývají kontakty na seznam bez toho, abych lidi naháněl, kde se dá. Zájemci o MLM mě kontaktují sami.

Tipy pro začínající blogery

Myšlenka za blogováním pro MLM je přitahovat kontakty do svého byznysu – stát se magnetem na prospekty. Jde o to, kolik čtenářů dokážete zaujmout a přitáhnout. Existuje kouzelná formulka, jak na to: Definujte si přesně vaše cílové publikum a zjistěte, co ho pálí. Zaměřujte se na problémy a ve svých příspěvcích přinášejte řešení. Vaši čtenáři ocení nejvíce hodnotné články, které jim přinášejí jasný, praktický užitek. V blogování buďte pravidelní. Blogujte každý den nebo obden. Blogování je běh na dlouhé trati, proto buďte vytrvalí a úspěch se dostaví. Váš vlastní blog je tím nejlepším aktivem online!

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář