MLM společnosti

6 faktů proč mají ženy větší potenciál v MLM než muži

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jak se tak dívám na různé světové žebříčky MLM společností, nepřestává mě fascinovat jedna věc. Pokud se podíváte na přední příčky vévodí jim vždy firma Avon a v těsném  závěsu následují v různých pořadích Amway, Herbalife, Mary Kay, Tupperware nebo Pampered Chef.

Co mají tyto firmy „na vrcholu“ společného? Ženy, ženy a zase ženy! Viděli jste někdy nějakého Avon gentlemana? Já ne! V USA, kde jsou velmi oblíbené produktové home parties, hrají hlavní úlohu ženy. Ať už se jedná o prodej kosmetiky, doplňků stravy na hubnutí nebo kuchyňských potřeb, ženy válejí! Můžete namítat, že byznys je přece doménou mužů?! Ale…Podle americké DSA (direct selling association) více jak 80% všech distributorů v USA jsou ženy…A v Evropě tomu není jinak.

Proč přitahuje network marketing právě ženy? A co stojí za jejich masivním úspěchem v tomto odvětví?

Hledal jsem odpovědi na tyto otázky a zjistil jsem následující:

  1. Network marketing umožňuje ženám seberealizaci. Začít svůj vlastní byznys s nízkými počátečními náklady a stát se nezávislou na svém muži je velkou motivací pro každou ctižádostivou ženu. Pokud může navíc obchodovat s kosmetikou, doplňky stravy nebo kuchyňskými potřebami je ve svém živlu.
  2. Ženy jednají intuitivně. Mají obrovskou schopnost vycítit skvělý obchod. Věří svému šestému smyslu a proto v byznysu vítězí.
  3. Ženy jsou spontání. Pokud se jim něco líbí, nemají problém to od srdce doporučit. Výsledkem spontánosti v byznyse jsou neplánované provize, které vždy potěší.
  4. Ženy milují klábosení při kávě. Jsou královnami domácích meetingů a produktových večírků, kde se cítí jako ryby ve vodě.
  5. Ženy jsou přirozené. Podnikají v multi-level marketingu s radostí. Produkty a příležistost berou jako nedílnou součást jejich života.
  6. Ženám nechybí to správné nadšení a schopnost dotahovat započaté věci do konce. Pokud si žena vezme něco do hlavy, zrealizuje to.

Osobně vidím v ženách obrovský potenciál a to nejen v odvětví multi-level marketingu. Proto jsem se rozhodl, že podpořím vzdělávací projekt Ženy ženám Women’s Summit 2012, který startuje již tento pátek 2.11.2012. Autorka projektu Alice Kirš a dalších osm výjimečných žen bude po osm týdnů předávat své životní zkušenosti a znalosti všem ženám, jak v sobě probudit ukrytý ženský potenciál a jak se díky tomu stát spokojenou a zářivou ženou, která žije naplněný život.

Registrujte se do projektu Ženy ženám 2012 zdarma a nenechte si utéci zajímavé informace. Probírat se budou témata jako sebe-láska, emoce, ženský timemanagement, menstruace, ženské rituály, ženská sexualita, těhotenství a porod a ženy v byznyse. Vstoupit do projektu Ženy ženám 2012.

zz-250x250-2-gif-256.gif

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

2 Comments

  1. Jane, máte pravdu, v určitých MLM a s určitými produkty „válejí“ více ženy, díky schopnosti komunikace a vciťování se do potřeb druhých. Já-ačkoliv ženská žena – jsem musela potlačit své ego a mužskou stránku a naučit se právě tyto vychytávky…a pořád se je učím. Od mužských kolegů se učím ptát se,a hlavně umění mlčet v pravou chvíli:-)

  2. Můj táta je Avon gentleman 😀 A právě on mě celý život přivádí k myšlence vydělávat si v MLM sama na sebe, přičemž mám naprosto bezkonkurenčního leadra – muže 🙂 Samozřejmě jako ženě mi tento článek velmi pomáhá zvyšovat si sebedůvěru, na druhou stranu když se tak zamyslím, opravdu se od mužů máme ještě hodně co učit 🙂

Napsat komentář