Osobní rozvoj

Jak vám osvojení Čtyř dohod pomůže vyhrát v životě i byznyse

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Don Miguel RuizMožná znáte knižní bestseller Čtyři dohody, který napsal mexický spisovatel s toltéckými kořeny Don Miguel Ruiz a jehož učení propaguje v České Republice známý herec a šprýmař Jaroslav Dušek.

Tato kniha je praktickým návodem, jak projít transformací ze zajetí naší mysli až k osobní svobodě.  Náš osud nezměníme, ale můžeme si vybrat, zda ho protrpíme nebo prožijeme ve štěstí a radosti.

Měl jsem to štěstí, že se ke mně nedávno také dostalo toto poselství od Dona Miguela. Čtyři dohody mi dávají smysl. Důsledkem jejich dodržování je získání vítěztví v životě i v byznyse.

Každý z nás uzavírá během svého života řadu dohod, dle kterých se řídí. Z naší mysli se stává soudce i oběť v jedné osobě. Skrze tyto dvě postavy a jejich očima se díváme poté na svět a vše podle nich také posuzujeme…A aniž bychom něco tušili, automaticky se tak odsuzujeme k životu v utrpení.

První dohoda: Nehřešte slovem

Jak mluvíte k sobě i k druhým? Slovo má dar života, ale i dar smrti. Jsou-li vaše slova plná jedu, trávíte tím nejen své okolí, ale i sebe. Proto si dobře rozmyslete, předtím než někomu vynadáte nebo vyčtete jeho chování, co byste tím mohli způsobit. Už takhle je na naší planetě plno zakomplexovaných lidí s nízkým sebevědomím, jen díky tomu, že jim někdo řekl, že za nic nestojí.

Druhá dohoda: Neberte si nic osobně

Pokud vás někdo pošle do pr…., neberte si to osobně. Je to vidění světa té dané osoby, ne vaše. Vy s tím stejně nic nesvedete. Proto neplýtvejte zbytečně energií tím, že si budete brát věci osobně. Věnujte svůj čas raději velkorysím myšlenkám a tvoření.

Třetí dohoda: Nevytvářejte si falešné domněnky

Falešné domněnky ubíjí váš život, vaše vztahy, váš byznys…Nikdy nebyla jakákoliv situace tak strašná do té doby, než jste si začali v hlavě vykreslovat katastrofické scénáře. Zvláště pak v byznyse. Bojíte se zvednout telefon, zavolat známému a říci mu o tom, že děláte skvělý byznys. Proč? Protože se ve vaší hlavě začne odehrávat peklo. Co by tomu řekl? Co si o mně asi pomyslí? Ten už má hodně peněz. Ten má zase málo peněz, aby vůbec začal, apod. Nevytvářejte si žádné domněnky, prostě zvedněte telefon a zeptejte se.

Čtvrtá dohoda: Vždy dělejte vše, jak nejlépe dovedete

Pokud budete dělat vše, jak nejlépe dovedete, neexistuje způsob, jak byste mohli posuzovat. A pokud sami sebe neposuzujete, neexistuje důvod, proč byste měli trpět vinou a trestat se. Ten kdo dělá vše, jak nejlépe dovede, vyjadřuje největší vděčnost Bohu, protože ten se projevuje v konání. Dělejte nejen vše, jak nejlépe dovedete, ale dělejte hlavně to, co vás baví!

Čtyři dohody a jejich praktické využití v MLM

Podívejme se blíže, jak využít Čtyři dohody v network marketingu tím, že více rozvedeme již zmíněný příklad s kontaktováním po telefonu.

Položte před sebe seznam jmen, vezměte do ruky telefon a od shora dolů volejte vašim kontakům. Místo toho abyste si vytvářeli falešné domněnky, zda ten či onen má nebo nemá zájem, se jednoduše zeptejte. Pokud vás někdo odmítne, neberte si to osobně a nehrešte slovem :-). Každý z nás má právo se svobodně rozhodnout. Nic víc, nic míň. Když budete kontaktovat tak, jak nejlépe dovedete, úspěch na sebe nenechá dlouho čekat. That’s it!

Pro ty z vás, kdo byste se chtěli seznámit více s učením o Čtyřech dohodách, máte tento čtvrtek 1.11.2012 jedinečnou příležitost. Don Miguel Ruiz se svým synem Donem Josém navštíví Prahu, aby nám v rámci jejich workshopu předali jasnou výzvu: Zveme vás k účasti na novém snu lidstva, na snu, v němž všichni budeme moct žít v harmonii, pravdě a lásce“. Více informací o workshopu naleznete na stránkách http://www.donmiguelruiz.cz/. Těším se, že se na akci společně setkáme!

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

1 Comment

Napsat komentář