Nezařazené

Jak začít přitahovat prospekty magnetickou silou

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

magnetV tomto příspěvku vás naučím, jak začít používat attraction marketing v praxi a přitahovat kontakty ke svému byznysu magnetickou silou.

Dokáži si představit, že byste chtěli ještě nějaký ten čas studovat koncept attraction marketingu a mít tak vše perfektně připravené na tu „správnou chvíli“. Ale nenechte se zmást. Té oné chvíle, byste se nemuseli vůbec dočkat…Proto začněte ještě dnes!

5 kroků, jak začít s attraction marketingem ještě dnes

  1. Rozhodněte se, zda budete točit videa, psát články nebo skloubíte obojí. Jakmile se jednou rozhodnete, vytvářejte pravidelně hodnotný obsah, nejlépe každý den nebo alespoň obden. Doporučuji plně se soustředit na vaší cílovou skupinu. Pokud cílíte na networkery pište o tom, co je zajímá tj. jak kontaktovat, jak získávat nové spolupracovníky do MLM, apod.
  2. Vyberte si jednoho až tři experty ve vašem oboru a studujte každý den třicet minut až jednu hodinu jejich materiály. Budou vám inspirací jak pro váš vlastní byznys tak i pro vytváření hodnotného obsahu.
  3. Vyberte si jednoho až tři inspirativní experty (osobní rozvoj, motivace, duchovno) a studujte každý den jejich materiály po dobu třiceti minut až jedné hodiny.
  4. S tím jak každý den vytváříte hodnotný obsah, dělejte zároveň vaší byznysovou rutinu – kontaktujte po telefonu, ukazujte plán, dělejte follow up a registrujte nové zájemce. Po čase zjistíte, že vám na seznam budou přibývat stále nové kontakty díky attraction marketingu…A o tom to je!
  5. Opakujte celý proces.

Zjistěte více o tom, jak využít tento blog pro získávání kontaktů do vašeho byznysu.

STAHUJTE ZDARMA PDF DÁRKY

DALŠÍ ROČNÍK NEZÁVISLÉ MLM AKADEMIE

PDF: Kde brát lidi do MLM, aby Vám nedošly kontakty!
 


MLM plávovač je ve FB Skupině MLM Poradna!PDF: Jak správně telefonovat v MLM! Stahujte.
 


 

JIŽ TUTO NEDĚLI OD 17:00 MLM SUMMIT

DO STARTU AKCE ZBÝVÁ:

Zbývá do startu MLM Summitu...


 
 
Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Jsme největší komunita podnikatelů v síťovém marketingu na CZ/SK internetu s tradicí od roku 2011. Pravidelně sdílíme praktické informace, rady, tipy a návody, jak úspěšně podnikat v network marketingu. V případě dotazů, postřehů nebo návrhů spolupráce nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Napsat komentář